Tisk článku ze serveru Rozhledna - Webmagazin.cz - Vánoce nejen u televizeÚvodník: ... aneb co vás čeká a nemine na Rozhledně v čase předvánočním, vánočním i povánočním.

Článek: Dá se vůbec věřit statistice? Bohužel se obávám, že ano. A právě z ní se dozvídáme, že průměrný český občan prosedí – sečteno a podtrženo – u televize jeden měsíc v roce. Dosti otřesná vize. Zkuste si to představit. Vezmete si dovolenou a zavřete se doma. Celý prosinec nevstanete od televizní bedny. A máte na rok pokoj. Můžete sportovat, chodit ven, za přáteli…

I toto byl důvod, proč se právě televize, respektive její obsah ve smyslu seriálů, stala hlavním tématem prosincových článků. Můžete se s námi poohlédnout za těmi, které u nás běží, ale i zalitovat, kolik toho naše televize nedávají. Nezůstane však jen u „telky“. Protože stále doufáme, že večery se dají trávit i jinak, než před levnými bulvárními filmy, zavítáme i do aktivit pro dlouhé zimní večery.

Prosinec však byl, je a bude především časem dvou svátků – Vánoc a Silvestra. Výlohy se sice třpytí vánočními ozdobami již od konce října, nicméně pravý vánoční čas začíná až od půle prosince. Jako každý rok, i letos se naladíme na Vánoce s vámi. Pro ženušky receptury, nápady na dary i výlety na světové trhy, pro všechny rozhovory a vtipná dostaveníčka. Víte třeba, co dělají jeptišky na Vánoce? jak ušetřit za dárky? Nebo jak se na to všechno dívá kapr? Jestli ne, tak se máte nač těšit.

A bude toho samozřejmě ještě mnoooohem více … tak napočtenou a nenechte se ušlapat v tlačenicích na dary!
01.12.2007 - Michaela Wilhelmová