Tisk článku ze serveru Rozhledna - Webmagazin.cz - 5 Nejpříšernějších dortůÚvodník: Možná nechutnají úplně zle, ale žaludek se vám obrátí, jen je uvidíte! Krev, vnitřnosti a další nechutnosti z marcipánu i těsta patří k oblíbeným vtípkům na oslavy nejen u satanistů...

Článek: Duben se na Rozhledně nese ve znamení humoru. Tyhle koláče sice nemůžete dát své babičce k narozeninám, ale kamarády s nimi možná pořádně dojmete. Těžko říci, zda ke smíchu, či obrácení žaludku naruby.


První adept pro milovníky ptactva představuje mrtvou vránu. Samozřejmě můžete udělat i jakéhokoliv jiného ptáka a klidně i - za pomoci potravinového barviva - papouška.Máte doma kočkomila, nebo jste se s dětmi dohodli, že kočicí nočník budou po ránu uklízet ony a neděje se tak? Tak to je určitě nepotěší tenhle oslavenecký dort. Přesně imituje pořádně pokálený kočičí nočník i se vším, co v něm můžete najít. Ale světe div se, když se už jednou překonáte, jíst se v pohodě dá.  Kanibalský dortík jako vyšitý! Velmi zdařilá kreace, kterou si buď můžete nechat udělat na zakázku, nebo k ní potřebujete pořádně šikovné ruce. Na rozdíl od kočičí misky dá větší práci...Libo trochu míchy, nebo srdce a žebírko? Hlavně pozor na střeva, to ke konzumaci nedoporučujeme. Pořádně nechutné vnitřnosti dá pekelnou práci strčit do pusy. I když jsou tak sladké...A na závěr jeden vtipný. Svatební dorty určitě znáte. Tak tenhle je rozvodový.Podrobný postup přípravy některých laskomin si otrlé žaludky mohou prohlédnout například zde:

http://www.theyrecoming.com/extras/pumpkinfest03

http://www.howtostuff.co.nz/cookstuff/how-to-make-kitty-litter-cake/

Zdroj fotografií: listverse.com


10.04.2009 - Michaela Wilhelmová