U nosuRada pro optimismus aneb Mít svého Lukáška Tenkrát v májiTisíckrát pozdravujeme tebePánská volenkaPomsta
Povím-li Rómeo, musím říct Alfa Před válkou studovala architekturu, dnes zachraňuje psy z frontyKonzervatoř Taneční centrum Praha uvede absolventská představeníHvězdy nectím, ale podléhám onomu trenduKde jsme ještě nebyli...15 let po zavraždění Simony MonyovéMedvídkovi Pú ze Stokorcového lesa je 100 letChyše Karla ČapkaGoldbergovi od 10.6. na FilmBox Comedy, tak to je návrat do osmdesátek!Doktor chybně zvaný O-OValinovi VlciJantarové slzy
… zůstali jsme jen sami dva. Já vím, Ivan Hlas napsal, že „fotr“. Každý to máme jinak. Někdo by řekl, že filmem Jana Hřebejka „&Sakalí léta“ to všechno začalo. Blbost. Skladatel, textař, zpěvák a kytarista Ivan Hlas ty písničky do filmu napsal, protože už Hřebejk o něm věděl. Jako celá scéna i její posluchači. Začít s filmem je ovšem pěkná představa.

Copyright © 2001 -
2026 www.webmagazin.cz Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu redakce Webmagazin.cz zakázáno.
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků.