Nejste li zaregistrováni, můžete tak učinit zde, nebo si můžete nechat zaslat zapomenuté heslo

Jméno:

Heslo:
 

 ISSN 1802-2863 . Tiráž ...  Dnes je  neděle 26.5.2024, svátek má Filip 

Hledej

Spolupracujeme

www.bioscop.cz

www.bontonfilm.cz

www.botanicka.cz

www.divadlodisk.cz

www.divadlonavinohradech.com

www.divadloviola.cz

www.dokoran.cz

www.epocha.cz

www.hostbrno.cz

www.jota.cz

www.knihykazda.cz

www.literarnistrom.cz

www.mestskadivadlaprazska.cz

www.ngprague.cz

www.supraphononline.cz

www.svandovodivadlo.cz


Na co do kina - 24. týden

14.06.2010   Stanislav Polauf   Film   Zobraz článek ve formě vhodné pro tisk

Na co do kina - 24. týdenPro zamilované, rodiny s dětmi a pro milovníky akce se tento týden film najde. Ti, co hledají více psychologie či dokonce filmové umění, si budou muset počkat...

A-Team /The A-Team/
Plukovník John "Hannibal" Smith (Liam Neeson), poručík Templeton "Hezoun" Peck (Bradley Cooper), seržant Bosco "B.A." Baracus (Quinton "Rampage" Jackson) a kapitán H.M. "&Sílenec" Murdock (Sharlto Copley) - to je čtyřka elitních chlápků armádní jednotky, skutečných "áček" ve svém oboru. Vždy zvládali s přehledem (i když často s potem v tváři) i ty nejtěžší úkoly. Teď jsou však nasazeni do mise, jejímž výsledkem je soud za zločin, který nespáchali a vězení. Drsní váleční veteráni si poradí i s útěkem z nejpřísněji střežené věznice. Stanou se z nich vyděděnci, psanci v zemi, kterou léta chránili a za kterou bojovali.... Americký film v režii Joe Carnahana uvádí do kin Bontonfilm.

**************************************************
Bez soucitu /From Paris with Love/
Další film plný akce, ale i humoru pochází z Francie. Úředník pařížské pobočky americké ambasády James Reece (Jonathan Rhys Meyers) dostane za úkol nevděčnou práci; vozit po městě sem a tam agenta FBI Charlieho Waxe (John Travolta). Jenže agent Wax je ukecaný magor ze staré školy, libující si v násilí, zastrašování a chaosu. Ten co nejdřív střílí, pak se ptá, jestli to někdo přežil a jeho vyšetřování je všechno, jen ne normální. Jako buldozer nahrne nebohého Stevense do případu, kde se kšeftuje s kokainem, střílí do aut (i do lidí) pancéřovkou a kde člověk nejde pro ránu daleko. Film z dílny producenta Lucy Besona (který sám natočil hity jako Brutální Nikita, Leon či Pátý element a produkoval třeba sérii Taxi) režíroval Pierre Morel (96 hodin, Okresek 13). Uvádí Bioscop.
**************************************************

Toy Story 3: Príběh hraček /Toy Story 3/
Tvůrci série animovaných filmu Toy Story opět otvírají krabici hraček a přivádějí diváky do světa oblíbených postaviček v novém komickém príběhu - tentokrát ve verzi 3D. Andy se chystá odejít z domova studovat na vysokou školu a Buzz, Woody i další Andyho milované hračky končí v dětské školce a mají starosti o svoji budoucnost. Režisérem je Lee Unkrich, který měl v předchozích dvou dílech série na starosti střih a na Toy Story 2 se podílel i jako druhý režisér. Původní režisér John Lasseter zůstává jako producent. Plakát filmu najdete v perexu. Do kin uvádí Falcon.

Záložní plán /The Back-up Plan/
I poslední premiéra tohoto týdne je z distribuční společnosti Falcon. Pochází také z USA a je režijním debutem zatím seriálového tvůrce Alana Poula. V romantické komedii se představí Jennifer Lopezová jako Zoe, které se stále nedaří najít toho pravého. Když zatikají biologické hodiny a ona zatouží stát se matkou, rozhodne se pro umělé oplodnění. Když se vše podaří, objeví se muž jejích snů Stan (Alex O’Loughlin). Roztočí se vír pochyb, rozporuplných náznaků a Zoina nepředvídatelného chování. Když se Stan konečně dozví jejich příčinu není pochopitelně nadšen, ale slíbí ve vztahu vytrvat. Jak říká materiál Falconu: "Zamilovat se, oženit se a mít dítě dokáže snad každý, realizovat to v opačném pořadí a ještě tryskovou rychlostí by ale mohlo být tím nejlepším důkazem, že si dva lidé, kteří něco takového podstoupí, skutečně byli souzeni." Budou si souzeni???

                 ***************************************************

foto www.bontonfilm.cz; www.bioscop.cz; www.falcon.czKomentáře čtenářů

Jméno: Email:
Nadpis:
Komentář:

Vulgární a urážlivé reakce budou redakcí smazány
Kontrolní otázka proti spamovacím robotům:
Jaký je součin tří a čtyř? 

ISSN 1802-2863 . Tiráž

Copyright © 2001 - 2024 www.webmagazin.cz Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu redakce Webmagazin.cz zakázáno.
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků.

Redakce, Reklama - Podmínky a právní omezení - Registrace

Vygenerováno za 0.1129 s