Nejste li zaregistrováni, můžete tak učinit zde, nebo si můžete nechat zaslat zapomenuté heslo

Jméno:

Heslo:
 

 ISSN 1802-2863 . Tiráž ...  Dnes je  sobota 15.6.2024, svátek má Vít 

Hledej

Spolupracujeme

www.bioscop.cz

www.bontonfilm.cz

www.botanicka.cz

www.divadlodisk.cz

www.divadlonavinohradech.com

www.divadloviola.cz

www.dokoran.cz

www.epocha.cz

www.hostbrno.cz

www.jota.cz

www.knihykazda.cz

www.literarnistrom.cz

www.mestskadivadlaprazska.cz

www.ngprague.cz

www.supraphononline.cz

www.svandovodivadlo.cz


Aktivní léto s Fitness-Berry

19.06.2010   redakce   Společnost   Zobraz článek ve formě vhodné pro tisk

Aktivní léto s Fitness-BerryLetní prosluněné dny lákají k odpočinku a relaxaci – ovšem, pozor, žádné lenošení! Statistiky dokazují, že stále více lidí se snaží volné dny prožít aktivně, například cvičením - v přírodě, doma na zahradě nebo na oblíbených prázdninových kurzech. O blahodárném vlivu na vzhled i psychiku není pochyb.

Důležité ovšem je, aby výsledný efekt odpovídal vloženému úsilí a pokud možno jej znásobil. Proto se vyplatí ke cvičení přibrat všestranného společníka! Aktuálním hitem mezi cvičebními pomůckami pro zdraví, fitness a rehabilitaci je Fitness-Berry.

Jedinečnost Fitness-Berry, a také důvod jeho rostoucí popularity, spočívá právě ve flexibilitě a takřka neomezených možnostech použití. K procvičení celého těla se zapojením prvků gymnastiky a aerobiku, je ideální pro rozhýbání ztuhlých svalů, výborná pomůcka při populárním cvičení pilates, procvičení páteřní oblasti, zádového a šíjového svalstva, posilování břicha či pánevního dna, koordinace pohybů a rovnováhy nebo nácvik správného sezení... S Fitness-Berry možné.

Oproti běžnému gymnastickému míči nabízí větší stabilitu, usnadňuje správné držení těla při provádění cviků. Fitness-Berry umožňuje hrát si a zároveň cvičit spolu s dětmi. Díky použitým materiálům a jedinečnému tvaru je vhodný a bezpečný pro všechny věkové kategorie i těhotné ženy, a to jak u zdravých osob, tak v případě rehabilitační péče. Fitness-Berry proto patří nejen do fitness center, posiloven či domácností, ale také do rehabilitačních pracovišť nebo porodních center

Vyroben je z polyuretanové směsi, která výborně snáší tlak a opakované smršťování. Obal tvoří umělá kůže s protiskluzovými vlastnostmi, vysokou odolností proti oděru. Je opatřen krytým zipem, který je fixován ručními stehy, takže v případě nutnosti je možné obal jednoduše sejmout, vyprat či vyměnit. Fitness-Berry se prodává v mnoha barevných provedeních. Pro letní dovolenou u vody či cvičení v bazénu je určena speciální verze pomůcky, Fitness-Berry s voděodolným materiálem. Byl vyvinut v Německu, což není podstatné, jako to, že si okamžitě získal velkou oblibu.

Více na www.acare.cz
Zdroj www.2media.cz
titulka www.acare.cz


Komentáře čtenářů

Jméno: Email:
Nadpis:
Komentář:

Vulgární a urážlivé reakce budou redakcí smazány
Kontrolní otázka proti spamovacím robotům:
Jaký je součin tří a čtyř? 

ISSN 1802-2863 . Tiráž

Copyright © 2001 - 2024 www.webmagazin.cz Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu redakce Webmagazin.cz zakázáno.
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků.

Redakce, Reklama - Podmínky a právní omezení - Registrace

Vygenerováno za 0.0273 s