Nejste li zaregistrováni, můžete tak učinit zde, nebo si můžete nechat zaslat zapomenuté heslo

Jméno:

Heslo:
 

 ISSN 1802-2863 . Tiráž ...  Dnes je  úterý 25.6.2024, svátek má Ivan 

Hledej

Spolupracujeme

www.bioscop.cz

www.bontonfilm.cz

www.botanicka.cz

www.divadlodisk.cz

www.divadlonavinohradech.com

www.divadloviola.cz

www.dokoran.cz

www.epocha.cz

www.hostbrno.cz

www.jota.cz

www.knihykazda.cz

www.literarnistrom.cz

www.mestskadivadlaprazska.cz

www.ngprague.cz

www.supraphononline.cz

www.svandovodivadlo.cz


Najde se u nás další světová topmodelka?

31.08.2010   redakce   Společnost   Zobraz článek ve formě vhodné pro tisk

Najde se u nás další světová topmodelka?Ve středu 15. září 2010 proběhne v Praze v hotelu Ambassador další národní finále Elite Model Look. Dívky z Čech a Slovenska budou soupeřit o titul, který jim může pomoci vydat se ve šlépějích kolegyň Evy Herzigové, Daniely Peštové nebo přímo vítězek tohoto klání a neméně známých modelek Lindy Vojtové a Denisy Dvořákové. Posledně jmenovaná získala celosvětový titul před třemi lety. Je opět čas světu nabídnout porci slovanské krásy.

Finálový večer bude moderovat česká topmodelka Simona Krainová, o choreografii a režii se postará choreograf a tanečník Yemi Akinyemi Dele. Finále se zúčastní celkem 18 začínajících modelek, z toho 10 ze Slovenska a 8 z České republiky.

Vítězky letošního finále soutěže Elite Model Look vybere porota složená z odborníků módního průmyslu, kterým bude předsedat spolumajitel agentur Elite Bratislava a Elite Prague, Sáša Jány. V porotě usedne například ředitel agentury Elite World Gerald Marie, Michaela Goddard-Quesada, ředitelka scoutingu Elite World, Denisa Dvořáková (světová vítězka Elite Model Look 2007) či slovenská topmodelka Michaela Kociánová atd.
Vítězky ze Slovenska a z České republiky se následně zúčastní mezinárodního finále soutěže, které se uskuteční v Shanghaji dne 10.10.2010 v areálu světové výstavy Expo.


Vítězka světového finále Češka Linda Vojtová (Mimochodem, všimněte si podoby se starší kolegyní Gisele Bündchen /její foto níže/. Lindě se zejména v začátcích přezdívalo Baby Gisele).

Do soutěže Elite Model Look ČR + SR 2010 se tento rok prostřednictvím castingů v obchodních centrech, internetových přihlášek a scoutů přihlásilo téměř 3000 dívek. Na české semifinále bylo pozvaných 60 dívek a do finále postoupilo 8 z nich.
Do soutěže se mohou přihlásit všechny dívky ve věku 14-21 let s výškou nad 170 cm.
Soutěž objevila mnohé tváře známé z titulních stránek světových módních časopisů. O současných světových topmodelkách z Čech, Petře Němcové nebo Lindě Vojtové, vítězce národního a světového Elite Model Look 2000, či loňské vítězce národního a světového finále Elite Model Look Denise Dvořákové (obě rodačky z Prahy), by možná, nebýt soutěže, dnes nikdo nevěděl.

Finalistkami soutěže byly v osmdesátých letech – tehdy se ovšem jednalo o soutěž The Look Of The Year – i takové supermodelky jako Cindy Crawford, Karen Mulder, Tatjana Patitz, Linda Evangelista nebo Stephanie Seymour.


I Brazilka Gisele Bündchen prošla soutěží Elite Model Look.

Díky struktuře soutěže se každá vítězka národního finále zúčastňuje finále mezinárodního, kde absolvuje množství focení, výuku chůze po mole a rozhovory pro média. Soutěž vrcholí galavečerem konaném v jedné z nejprestižnějších destinací světa, na jehož konci porota sestavená z mnoha světoznámých osobností vyhlásí budoucí hvězdu agentury Elite. Elite Model Look je jediná celosvětová profesionální modelingová soutěž, která zajistí vítězkám profesionální kariéru. Prvních 15 dívek v celosvětovém finále získá kontrakt s agenturou Elite s garantovaným příjmem přesahujícím 1.000.000 dolarů.


V České republice a na Slovensku se soutěž Elite Model Look organizuje od roku 1991.


Pobočky v Čechách – Elite Prague – a v Bratislavě – Elite Bratislava – byly založeny v roce 2002.
Zdroj a foto: Blue Gekko


Komentáře čtenářů

Jméno: Email:
Nadpis:
Komentář:

Vulgární a urážlivé reakce budou redakcí smazány
Kontrolní otázka proti spamovacím robotům:
Jaký je součin tří a čtyř? 

ISSN 1802-2863 . Tiráž

Copyright © 2001 - 2024 www.webmagazin.cz Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu redakce Webmagazin.cz zakázáno.
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků.

Redakce, Reklama - Podmínky a právní omezení - Registrace

Vygenerováno za 0.0948 s