Nejste li zaregistrováni, můžete tak učinit zde, nebo si můžete nechat zaslat zapomenuté heslo

Jméno:

Heslo:
 

 ISSN 1802-2863 . Tiráž ...  Dnes je  pátek 21.6.2024, svátek má Alois 

Hledej

Spolupracujeme

www.bioscop.cz

www.bontonfilm.cz

www.botanicka.cz

www.divadlodisk.cz

www.divadlonavinohradech.com

www.divadloviola.cz

www.dokoran.cz

www.epocha.cz

www.hostbrno.cz

www.jota.cz

www.knihykazda.cz

www.literarnistrom.cz

www.mestskadivadlaprazska.cz

www.ngprague.cz

www.supraphononline.cz

www.svandovodivadlo.cz


Milujete tanec? Tak se nechte vést těmi nejlepšími.

02.09.2010   redakce   Společnost   Zobraz článek ve formě vhodné pro tisk

Milujete tanec? Tak se nechte vést těmi nejlepšími.S novým školním rokem vypisuje Dance Academy Prague nové taneční lekce a kurzy. Motto tanečního studia v centru Prahy zní: „Milujeme tanec“, proto lektorský tým pod vedením tanečníka a choreografa Yemiho A.D. nezahálel ani o prázdninách a pro podzimní semestr si připravil hned několik novinek. Vyberete si ze spiderapu, fusion nebo kids hip hopu, nechybí ale ani populární zumba, street dance nebo MTV style. Váháte? Tak přijďte nejprve okusit. V sobotu 4. září.

U každého kurzu je také uveden stupeň taneční pokročilosti, pilovat taneční kroky s patnácti kvalifikovanými instruktory z ČR, SR, Brazílie, Japonska a Afriky tak mohou nejen pokročilí, ale i úplní začátečníci, dveře tanečních sálů Dance Academy Prague (DAP) jsou otevřeny všem. Pro designové prostředí s moderním zázemím a recepcí, profesionalitu a příjemnou atmosféru si DAP oblíbili i Karel Gott, Simona Krainová, Ben Cristovao, Martin Písařík nebo Miro &Smajda, kteří zde trénují choreografii svých vystoupení. „Vážíme si každého klienta a ke všem našim zákazníkům přistupujeme se stejnou péčí a respektem, ať už jde o začátečníka, studenta s tanečním vzděláním nebo celebritu,” říká zakladatel studia Yemi A. D.

Díky osobnímu přístupu reagují lektoři i vyškolený personál flexibilně na přání a potřeby klientů a snaží se služby neustále zlepšovat k jejich maximální spokojenosti. Přesvědčit se o tom budete moci na vlastní kůži na Open House v sobotu 4. září od 10:00. Speciální akce představí nejen celý tým Dance Academy Prague, ale i jednotlivé tance, každý lektor předvede třicetiminutovou ukázku svého kurzu. V průběhu dne navíc budete moci konzultovat svůj jídelníček s odborníky na zdravou výživu, nechat si změřit body index, který prozradí aktuální stav vaší tělesné schránky, nebo si poslechnout zajímavou přednášku. Akce vyvrcholí OPEN BARem HAVANA a společným grilováním.

Kromě široké nabídky kurzů, která je každý semestr rozšířena o poslední novinky taneční scény, nabízí DAP i výhodné cenové nabídky a benefity pro členy. Hodinová lekce při zakoupení kurzu o devatenácti lekcích stojí 160 korun, hodina a půl tance vyjde na 190 korun. Jako bonus získávají majitelé permanentky kartu, která je opravňuje k využití slev u partnerů DAP (kadeřnictví Hairgods, masážní salón ShinyQua, restaurace JetSet, wellness Icon hotel, hotel Hilton, klub a restaurace SaSaZu, Palace Cinemas, Jad Company, Nike Store). Nově otevřená zahrádka plná zeleně poskytne příjemné útočiště všem tancem zmoženým, kteří zde mohou načerpat síly, i maminkám čekajícím na své ratolesti. Samozřejmostí je parkovací karta opravňující k dvouhodinovému parkování na modré zóně, kterou si mohou zájemci zakoupit na recepci.

Sál

UNIKÁTNÍ LEKCE V ROZVRHU
SPIDERAP
Kdo: &Sárka Girlando
Kdy: Čt 18:00 – 19:00
Pro koho: začátečníci
Cvičení SPIDERAP vychází z principu kladení odporu. Napínat pružinu a kontrastovat její odpor představuje sice zdánlivě jednoduchý pohyb, o to však účinnější. Povzbuzuje veškeré svalstvo, kardiovaskulární a dýchací aparát a pomáhá dosáhnout či udržet ideální svalový tonus a celkovou dobrou fyzickou kondici. Pravidelný trénink se speciálním opaskem a pružinami posiluje nejen svaly, ale díky současné aerobní aktivitě také odbourává tukové tkáně a plně tak nahrazuje veškeré fitness aktivity.

FUSION
Kdo: Lucie Drábková
Kdy: Út 19:00 – 20:00
Pro koho: lekce se řídí úrovní účastníků v hodině
Vydáme se společně na cestu s cílem dozvědět se víc sami o sobě, tančit a tak letět…“ V lekci fusion mizí hranice a dochází k prolnutí několika stylů: jazzu, moderního tance, floorworku, baletu a contemporary. První část hodiny vyplňuje příprava na výkon, tzv. warm-up, stretch a posilování, následuje trocha techniky, díky které se pohyby stávají jasnějšími a čitelnějšími a tanec tak přináší větší radost, neboť vše dává větší smysl. Druhá část hodiny se věnuje choreografii, při které dochází ke spojení těla, duše a mysli a také k souznění s druhými lidmi.

KIDS HIP HOP
Kdo: Anet Antošová
Kdy: Po 17:30 – 18:30, St 16:00 – 17:00
Pro koho: děti od 5 let (+/- 1 rok)
Dětské lekce jsou zaměřené především na dětskou motoriku, rytmiku, rozvoj pohybových schopností a taktéž na výuku tanečních pohybových dovedností ve stylu hip hop. Hodina je vedena hravou formou tak, aby se děti naučily něco nového a zároveň se přitom bavily. Ve výuce nechybí ani pořádná dávka tanečních a pohybových her, které si zamilují všichni malí tanečníci.

HOUSE DANCE
Kdo: Lussi
Kdy: Út 18:00 – 19:00
Pro koho: mírně pokročilí
Kolébkou housu se v 80. letech stalo Chicago, tomu vděčí styl za svůj název – tancoval se převážně v chicagském klubu Warehouse, skutečný boom ale zaznamenal v New Yorku. Vznikl kombinací prvků velkého množství tanečných stylů, mezi jinými např. afrického a brazilského tance, latiny, jazzu, stepu, salsy, capoiery a dokonce moderny. Základem housu je jackin´, při kterém člověk hýbe hlavou vpřed a vzad. Současně s hlavou se hýbe trup směrem od ramen ke kolenům, která opisují pohyb dovnitř a ven a celé tělo se jakoby vlní. House není založen na preciznosti pohybu, ale na osobitosti každého tanečníka, ten mu dává jeho jedinečný styl.

BOLLYWOOD
Kdo: &Stěpánka Hassena
Kdy: Čt 18:00 – 19:00
Pro koho: začátečníci
Bollywood vznikl spojením slov Bombaj (správně Mumbai) – centrum indického filmového průmyslu - a Hollywood – centrum amerického filmového průmyslu. Bollywood dance vychází z původního indického tance Bharatnatyam, do něhož byly zakomponovány prvky latiny, disco, hip hopu a dalších moderních směrů. Tento taneční styl je určen všem věkovým kategoriím, mužům i ženám. Tak jako každá píseň v bollywoodském filmu vypráví svůj příběh, naučí se i účastníci kurzu tancem vyprávět vlastní příběhy – ať už o lásce, přátelství či svatbě, protože každé gesto, výraz i pohyb má svůj charakteristický význam.

Recepce
SEZNAM V&SECH LEKCÍ
Waacking, Kids Hip Hop, Street JAM, House dance, Jazz basic, Fusion, Zumba, Hip Hop, Street MTV style, Ladies style, Jazz Basic, Moderní tanec, Street dance, Bollywood, Dancehall, Latino, Modern Orient, Afro dance a Spiderap

JMÉNA LEKTORŮ
Yemi A.D., Lucie Drábková, &Stěpánka Haseena, Nobru (Brazílie), Angeé, Filip Lacina, Lussi (Slovensko), Anet Antošová, Míša Řehořková, Rosťa &Srom, &Sárka Girlando, Romana Kršňáková, Eduardo (Brazílie), Monika Rebcová a Mami (Japonsko)

CENY
Lekce 60 min / 200,- Kč
Lekce 90 min / 250,- Kč
Lekce 60 min při zakoupení semestru o 19 lekcích / 160,- Kč
Lekce 90 min při zakoupení semestru o 19 lekcích / 190,- Kč
FFF Card – karta na 3 lekce pro první návštěvu DAPu / 300,- Kč

ADRESA
V Jámě 8, Praha 110 00
Recepce: 222 323 945; info@danceacademy.cz

Více informací o jednotlivých tanečních stylech, lektorech a kompletní ceník najdete na http://www.danceacademy.cz/
Zdroj: Blue Gekko


Komentáře čtenářů

Jméno: Email:
Nadpis:
Komentář:

Vulgární a urážlivé reakce budou redakcí smazány
Kontrolní otázka proti spamovacím robotům:
Jaký je součin tří a čtyř? 

ISSN 1802-2863 . Tiráž

Copyright © 2001 - 2024 www.webmagazin.cz Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu redakce Webmagazin.cz zakázáno.
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků.

Redakce, Reklama - Podmínky a právní omezení - Registrace

Vygenerováno za 0.0529 s