Nejste li zaregistrováni, můžete tak učinit zde, nebo si můžete nechat zaslat zapomenuté heslo

Jméno:

Heslo:
 

 ISSN 1802-2863 . Tiráž ...  Dnes je  čtvrtek 30.5.2024, svátek má Ferdinand 

Hledej

Spolupracujeme

www.bioscop.cz

www.bontonfilm.cz

www.botanicka.cz

www.divadlodisk.cz

www.divadlonavinohradech.com

www.divadloviola.cz

www.dokoran.cz

www.epocha.cz

www.hostbrno.cz

www.jota.cz

www.knihykazda.cz

www.literarnistrom.cz

www.mestskadivadlaprazska.cz

www.ngprague.cz

www.supraphononline.cz

www.svandovodivadlo.cz


7x Vychytávky pro školáky: Spolužáci puknou závistí!

30.09.2010   Michaela Wilhelmová   Společnost   Zobraz článek ve formě vhodné pro tisk

7x Vychytávky pro školáky: Spolužáci puknou závistí!Že jsou gadgety, v češtině tedy udělátka či vychytávky, jen pro dospělé? Ale kdeže! Vybrali jsme pro vás sedm úžasných netradičních pomocníků, na které by mohl mít zálusk i James Bond. Umí nevídané věci a pomohou i ve škole...

Máte pravdu, hned první věc pomůže tak leda na taháky. Zato ve volném čase na tajná psaní nezná konkurenci! Jak to funguje? Napište něco neviditelnou fixou (foto v ikonce) a posviťte na to ultrafialovou minibaterkou, abyste to opět přečetli! Nikdo jiný vzkaz neuvidí. Úžasná hračka pro děti i dospělé. Lze použít i k označování předmětů a podepsání soukromého vlastnictví, bankovek, telefonů atd. UV baterka může posloužit i k identifikaci pravosti bankovky, které v dnešní době většinou mají ochranné prvky viditelné právě v UV světle. Můžete použít i k zajímavým efektům při svícení na fosforově svítivé ozdoby. Ve víčku je zabudovaná minibaterka s ultrafialovým světlem k přečtení neviditelné zprávy. A co když dítě strčí hrot tajuplné fixky do pusy? Ani pak se nemusíte bát: měkký hrot je pro děti vhodný a obsahuje netoxický inkoust. Do tří let přesto nedoporučujeme. Kdyby hrot dítě náhodou ukouslo a vdechlo...

Na kolik to přijde? 177 Kč

Kde se to dá sehnat? http://www.gadgeteshop.cz/zbozi/159/fixa-pro-psani-neviditelnych-zprav-se-zabudovanou-uv-baterkou


   

Jak děti nenásilně naučit světadíly? Pořiďte jim globus! Musí být však tak dokonalý, že od něj oči neodtrhnou. Třeba jako Levitron "Antigravitační" globus Ion je Levitronem nové generace. Za pomocí té nejlepší moderní technologie umožňuje levitovat trvale, a to aniž bychom museli cokoli roztáčet, tak jako u klasického Levitronu. Zapojte tento Levitron do elektrické zásuvky a dívejte se na něj třeba věčně. Kdokoli projde kolem, bude žasnout. Přeci jen na tento pohled, jaký Levitron Antigravitační globus nabízí, nejsme zvyklí... Levitron Antigravitační globus sestává z velmi elegantní základny v podobě vypouklého zrcadla, který odráží vlastní globus a vytváří ještě vzdušnější dojem. Globus je perfektně vyvedeným, realistickým geografickým globem v pěkných barvách i detailech.

Na kolik to přijde? 2 555 Kč

Kde se to dá sehnat?  http://www.gadgeteshop.cz/zbozi/26/levitron-anitgravitacni-globus-ion

   

Kdo si hraje, nezlobí. V tomto případě to platí doslova. Dítě při hře navíc rozvíjí nejednu schopnost. Pro kluka ideální dárek. Postaví si sám svůj vlastní model vrtulového vozidla, které se prostrkává vzduchem a jezdí jako vítr, a navíc pochopí jeho principy! Dává praktické pochopení, které v dnešní teoretické výuce chybí, a pěstuje sebevědomí a svobodné myšlení. V krátkém čase a za relativně malého úsilí přinese praktické znalosti a zároveň získáte pěkný a plně funkční přístroj. Jednička z fyziky je na obzoru.  

Na kolik to přijde? 488 Kč

Kde se to dá sehnat?  http://www.gadgeteshop.cz/zbozi/184/techcard-automobil-turbo-vrtulovy

 

     

Na druhém stupni již vstává každý sám. Máte doma mladého technika a nechce se mu z postele? Kupte mu motivační budík. GearUp patří k technologickým vychytávkám, na kterých transparentně vidíte, jak vše funguje. Třeba vám ze synka vyroste hodinář...

Na kolik to přijde? 999 Kč

Kde se to dá sehnat?   http://www.gadgeteshop.cz/zbozi/10/gearup-budik/

   

Zdají se vám první hodiny vhodné pro starší robě, než máte doma? Pořiďte tyto! Hodiny, rébus, stavebnice a vzdělávací pomůcka v jednom. Děti se učí, jak ozubená kolečka dohromady pracují, aby zachytila tok času. Fascinující vzdělávací set, který vysvětluje vědeckou stránku hodin, unikátní interaktivní projekt. Pomáhá rozvoji kognitivních procesů dětí. Jednoduché instrukce, zpřehledněné za pomocí barev. Lze sestavit během asi 20 minut. A navíc, mají natahovací pohon - není třeba žádných baterií.

Na kolik to přijde? 555 Kč

Kde se to dá sehnat?  http://www.gadgeteshop.cz/zbozi/86/moje-prvni-hodiny-first-time-clock


Konečně vychytávka, kterou ocení sedmák, středoškolák, vysokoškolák i vy, ať jste kýmkoliv. Co to je? DIXAU je nejrychlejší cesta k překladu. Říká se mu také "ruční překladový skener". V praxi je to kříženec počítačové myši, hlasové nápovědy, skeneru, OCR (slovo-rozpoznávacího) softwaru a aplikace s napojením na 600 internetových slovníků! Ovládání je tak jednoduché, jak to jen lze - jednoduše jezdíte s DIXAU čtečkou po papíře a nastavujete pravítko pod slova, která chcete přeložit a klikáte - po každém kliknutí je vám slovo hlasově přečteno (lze vypnout) a na obrazovce počítače se vám v mžiku otevře překlad slova ve dvou internetových slovnících současně. Tyto slovníky si přitom můžete vybrat z ohromné databáze stovek internetových slovníků, s nimiž DIXAU umožňuje spojení (obsahuje i oblíbený Seznam slovník či Google překladač a seznam slovníků lze doplnit i o vlastní). Není tak problém preložit německý výraz do angličtiny, francouzštiny nebo do některého z více než 70 jazyků, třeba i korejštiny. Nejsnadnější moderní překladač ale i výborný pomocník při učení jazyků: Jazykový překladač DIXAU je tak buď výborným pomocníkem při běžných překladech, a to jak pro amatéry tak pro profesionální překladatele, a nebo může sloužit jako sofistikovaná pomůcka při učení jazyků. Tomu napomáhá, že hlasové přečtení slova je přehráváno z databáze namluvené v originální výslovnosti rodilým mluvčím a to zda a kolikrát chcete čtení opakovat (například třikrát a dost), máte možnost nastavit v obslužné aplikaci. Program si také pamatuje vámi již vyhledaná slova a kdykoliv vám je ochotně zpětně zobrazí k opětovnému připomenutí a procvičení. Pokud tedy nechcete jen nalezená nová slovíčka rychle přeložit, ale se je i naučit, DIXAU vám to extrémně usnadní.

Na kolik to přijde? 4 111 Kč

Kde se to dá sehnat?  http://www.gadgeteshop.cz/zbozi/137/jazykovy-prekladac-dixau-dx2-anglictina-nemcina-francouzstina-spanelstinaChtěli byste najít vlastního zkamenělého dinosaura? V tomto vejci se ukrývá kompletní kostra, kterou budete muset vykopat jako praví archeologové, za pomoci přiložených nástrojů. To pravé pro milovníky dinosaurů! V každém balení můžete narazit na něco trochu jiného! Skvělé dobrodružství pro děti. Doporučeno všem budoucím archeologům.

Na kolik to přijde? 133 Kč

Kde se to dá sehnat? http://www.gadgeteshop.cz/zbozi/135/dinosauri-vejce-s-ukrytou-zkamenelinou/

 

 

 

 Komentáře čtenářů

Jméno: Email:
Nadpis:
Komentář:

Vulgární a urážlivé reakce budou redakcí smazány
Kontrolní otázka proti spamovacím robotům:
Jaký je součin tří a čtyř? 

ISSN 1802-2863 . Tiráž

Copyright © 2001 - 2024 www.webmagazin.cz Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu redakce Webmagazin.cz zakázáno.
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků.

Redakce, Reklama - Podmínky a právní omezení - Registrace

Vygenerováno za 0.7377 s