Nejste li zaregistrováni, můžete tak učinit zde, nebo si můžete nechat zaslat zapomenuté heslo

Jméno:

Heslo:
 

 ISSN 1802-2863 . Tiráž ...  Dnes je  sobota 22.6.2024, svátek má Pavla 

Hledej

Spolupracujeme

www.bioscop.cz

www.bontonfilm.cz

www.botanicka.cz

www.divadlodisk.cz

www.divadlonavinohradech.com

www.divadloviola.cz

www.dokoran.cz

www.epocha.cz

www.hostbrno.cz

www.jota.cz

www.knihykazda.cz

www.literarnistrom.cz

www.mestskadivadlaprazska.cz

www.ngprague.cz

www.supraphononline.cz

www.svandovodivadlo.cz


Módní show Jiřiny Tauchmanové podpoří výzkum léčby rakoviny

16.10.2010   redakce   Společnost   Zobraz článek ve formě vhodné pro tisk

Módní show Jiřiny Tauchmanové podpoří výzkum léčby rakovinyV pražském Hudebním divadle Karlín se v úterý dne 19. 10. 2010 uskuteční velká módní show přední české návrhářky Jiřiny Tauchmanové. Přehlídka je pořádána pro nadaci Rakovina věc veřejná – nadaci pro výzkum rakoviny. Výtěžek z přehlídky bude poukázán na konto nadace RVV a použit na výzkum léčby rakoviny.

Každý člověk bez rozdílu si přeje, aby se podařilo objevit lék, který by dokázal vyléčit jakoukoli formu rakoviny. Nemoci, která vzbuzuje respekt, strach a často bývá spojena s pocitem beznaděje. Výzkumem protinádorových léčiv se za podpory nadace RVV intenzivně zabývá Laboratoř experimentální medicíny při Fakultní nemocnici Olomouc.

Velká módní show Jiřiny Tauchmanové
Dne 19. 10. 2010 se od 19 hod v Hudebním divadle Karlín za účasti sponzorů a mnoha známých a vážených osob z našeho společenského života bude konat velká módní show návrhářky Jiřiny Tauchmanové. Výtěžek z akce pomůže při výzkumu léčby rakoviny.

Lidí, kteří jsou ochotni přispět svým úsilím či financemi na velice prospěšnou věc, je mnoho. Patří mezi ně i naše přední návrhářka Jiřina Tauchmanová, která navrhuje krásné a originální oblečení pro ženy i muže, přičemž klade důraz na individuální přístup ke svým klientům.

Diváci budou mít možnost prohlédnout si nejnovější modely z dílny Jiřiny Tauchmanové – připravena je kolekce casual pro dámy, se širokým výběrem dámských košil a halenek, kabátků, bundiček, to vše doplněno originálními zdobnými prvky, dále malé i velké večerní, od střízlivějších modelů pro méně odvážné, až po velké společenské róby zdobené štrasem, korálky, flitry či ruční krajkou. V premiéře bude představena exkluzivní kolekce pánských košil, počínaje košilemi pro office, přes společenské, až po luxusní svatební modely. Jedná se vůbec o první kolekci pánských košil z dílny Jiřiny Tauchmanové. Při této slavnostní události samozřejmě nemůže chybět kolekce svatebních šatů, diváci se mohou těšit na jednoduchou klasiku s propracovanými detaily, až po honosné kreace, to vše navíc doplněno originální kolekcí bižuterie, kterou pro tuto příležitost Jiřina Tauchmanová sama navrhla.

Mezi modelkami, jež budou promenovat na předváděcím mole, nebude chybět ani Vlaďka Erbová, která je patronkou nadace RVV. V roli moderátorů se představí Jan Musil a Tereza Kostková, mezi dalšími účinkujícími pak budou členové souboru Divadla Karlín, kteří se představí v ukázkách z muzikálů Hudebního divadla Karlín.

Zdroj: ConProKomentáře čtenářů

Jméno: Email:
Nadpis:
Komentář:

Vulgární a urážlivé reakce budou redakcí smazány
Kontrolní otázka proti spamovacím robotům:
Jaký je součin tří a čtyř? 

ISSN 1802-2863 . Tiráž

Copyright © 2001 - 2024 www.webmagazin.cz Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu redakce Webmagazin.cz zakázáno.
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků.

Redakce, Reklama - Podmínky a právní omezení - Registrace

Vygenerováno za 0.0455 s