Nejste li zaregistrováni, můžete tak učinit zde, nebo si můžete nechat zaslat zapomenuté heslo

Jméno:

Heslo:
 

 ISSN 1802-2863 . Tiráž ...  Dnes je  sobota 15.6.2024, svátek má Vít 

Hledej

Spolupracujeme

www.bioscop.cz

www.bontonfilm.cz

www.botanicka.cz

www.divadlodisk.cz

www.divadlonavinohradech.com

www.divadloviola.cz

www.dokoran.cz

www.epocha.cz

www.hostbrno.cz

www.jota.cz

www.knihykazda.cz

www.literarnistrom.cz

www.mestskadivadlaprazska.cz

www.ngprague.cz

www.supraphononline.cz

www.svandovodivadlo.cz


TOXIQUE? Dvě nominace na Ceny Anděl 2010!

19.02.2011   redakce   Hudba   Zobraz článek ve formě vhodné pro tisk

TOXIQUE? Dvě nominace na Ceny Anděl 2010!Akademici udělili nominace elektropopové kapele Toxique hned ve dvou významných kategoriích. Ti, známí komplexním propojením hudební perfekce a nadhledu s výpravnou výtvarnou show byli nominováni na kapelu roku a jejich album Outlet People na album roku.

Kapela podotýká: “Z andělských nominací máme radost! Hrajeme právě v Belgii, takže na večer na počest akademiků chystáme obří party plnou wafflí, kravat a legračních knírů. Moc se také těšíme na předávání cen - tentokráte v obzvláště vypečené společnosti Hany, Lucií a kluků v teplákách. To bude veliká jízda!” Na večer, kde to nakonec upečou, můžeme být právem zvědavi. Ať už na sólovou zpěvačku Toxique, jíž je Klára Vytisková, zřetelná žena, známá až extravagancí voblékání i (přiznejme to) v chování, dále bicista Roman Vícha, Jan Lstibůrek, ten sjíždí baskytaru, Patrik Karpentski vládne kytaře a Viliam Béreš má před sebou klávesy. Jsou fakt jiní.

Předávání jubilejních 20.cen Anděl 2010 proběhne 23.února v pražské Incheba Aréně, přímý přenos bude možno sledovat od 21h. v České televizi. Nevyhazujte od bedny ovladač pávě nyní. Ještě je čas. Nebo dáte na intuici? A proč ne?

Toxique stihli počátkem nového roku natočit pilotní videoklip k první skladbě alba Outlet People: Field Lines, na který se můžete těšit už začátkem března! Viliam Béreš, klávesista Toxique, ke klipu dodává: "Vybrali jsme „Field Lines“. Pro její unikátní poťouchlý zvuk a bezbřehý optimismus, kterým je nabitá k prasknutí. Dětský sbor, který na desce obstarává refrény bude ve vizualizaci singlu zastoupen čtyřmi zpěváčky z pěvěckého sboru ’Paprsek’, kteří v klipu prožijí dost zvláštní a mrazivá setkání třetího druhu. Natáčení se ujal režisér JQr, který se mimo jiné podílí na tvorbě nonkonformního queer magazínu ’Q’." Už dlouho se na domácí popové scéně tak neblýskalo a dlouho ani nebylo čím. Dočkáváme se změny? Včas? Střídáme, holomci, střídáme.

Zdroj textu: Dominika Janigová, PR Toxique 
zdroj fotografií 
www.topzine.czToxique v čele s Klárou Výtiskovou


Komentáře čtenářů

Jméno: Email:
Nadpis:
Komentář:

Vulgární a urážlivé reakce budou redakcí smazány
Kontrolní otázka proti spamovacím robotům:
Jaký je součin tří a čtyř? 

ISSN 1802-2863 . Tiráž

Copyright © 2001 - 2024 www.webmagazin.cz Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu redakce Webmagazin.cz zakázáno.
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků.

Redakce, Reklama - Podmínky a právní omezení - Registrace

Vygenerováno za 0.0477 s