Nejste li zaregistrováni, můžete tak učinit zde, nebo si můžete nechat zaslat zapomenuté heslo

Jméno:

Heslo:
 

 ISSN 1802-2863 . Tiráž ...  Dnes je  sobota 22.6.2024, svátek má Pavla 

Hledej

Spolupracujeme

www.bioscop.cz

www.bontonfilm.cz

www.botanicka.cz

www.divadlodisk.cz

www.divadlonavinohradech.com

www.divadloviola.cz

www.dokoran.cz

www.epocha.cz

www.hostbrno.cz

www.jota.cz

www.knihykazda.cz

www.literarnistrom.cz

www.mestskadivadlaprazska.cz

www.ngprague.cz

www.supraphononline.cz

www.svandovodivadlo.cz


Pět tanečních stylů, které vás dostanou

11.02.2011   redakce   Společnost   Zobraz článek ve formě vhodné pro tisk

Pět tanečních stylů, které vás dostanouToužíte se před jarem zbavit přebytečných kil a pročistit svůj organismus od škodlivých látek, ale představa, že trávíte hodiny v posilovně, vás upřímně děsí? Zkoušela jste běhat, ale v únorovém vzduchu to ztrácí své kouzlo? Zkuste to letos jinak. Představujeme vám pět moderních tanců, při kterých ani nepostřehnete, že cvičíte, a vaše kila přitom půjdou dolů.

Zumba

Tato žhavá novinka, která si rychle získala příznivce po celém světě, kombinuje živé latinskoamerické rytmy s aerobikem. Střídání aerobního a anaerobního pohybu napomáhá rychlému spalování tuku a zároveň formuje problémové partie. Navíc si zlepšíte i celkovou kondici a výdrž. Pokud jste se až dosud necítila na tanec právě talentovaná, nebo se považujete za úplného začátečníka, je tu další z velkých výhod Zumby - nemusíte mít žádné taneční nadání, stačí jen poslouchat a nechat se unášet hudbou. Nechte se uchvátit strhujícím tempem tohoto tance a užijte si endorfiny, které vaše tělo při cvičení vyplaví. Zumbu si totiž zamilujete..
Pokud během týdne nemáte zrovna času nazbyt, vyzkoušejte Zumba víkendy, které pořádá například taneční škola Dance Academy Prague, která je navíc příhodně umístěna v centru Prahy.

Street Dance: Ladies Style

Dynamický tanec, který se vyvíjí každým dnem a stále inovuje své prvky, je ideální pro každého, kdo se nebojí být originální a baví ho poznávat současné taneční trendy. Oproti klasickému Street Dance je ženštější a svůdnější. Tanec inspirovaný R´n B´ hudbou vás uchvátí svou elegancí a sílou prožitku. Navíc pokud milujete podpatky a nejradši byste je nosila pořád, při Ladies Streetu můžete, je to jen na vás.

Spiderap


Tento tanec původem z Itálie pracuje s prvky posilování. Tančí se ve speciálním opasku, který zvyšuje zátěž končetin a zádových svalů. Je tedy ideální ke zpevnění a tvarování postavy. V Čechách je jen chvíli, ale už nyní si získal oddané fanynky. Výrazně totiž zlepšuje kondici a posiluje vaše svaly. Při tomto tanci zapojíte i méně používané skupiny svalů, které běžně neprocvičíte, ale právě ony jsou důležité pro zdravé držení vašeho těla. Spiderap se v České republice vyučuje výhradně v Dance Academy Prague.

Bollywood dance


Bollywood vznikl spojením dvou slov a to Bombay, města indického filmového průmyslu a Hollywood. Vychází z původního indického tance Bharatnatyam , který byl postupně zkombinován s modernímy styly tance, hiphopem, diskem, latinskoamerickými prvky a dalšími tanečními směry. Pracuje se symbolikou, kdy každé gesto vyjadřuje nějakou emoci nebo událost. Tančí se na filmové písně, z nichž každá vypráví v kombinaci s pohybem jedinečný příběh plný emocí.

Afro dance

Láká vás exotika a poznávání jiných kultur? Potom navštivte kurzy Afro tance, a na pár hodin se v mysli přeneste na rozpálený kontinent, který byl tanci kolébkou. Afro dance vás nabije neobvyklou energií a ukáže vám, že tanec dokáže být opravdu různorodý. Přírodní rytmy bubnů na vás dýchnou svou atmosférou a okouzlí vás svojí romanitostí. Rozezní vaše tělo v netradičních figrách. Tak se nechcejte unést....Kam zajít?

Vyzkoušejte například taneční studio Dance Academy Prague

http://www.danceacademy.czAutor: Monika Schwarzová

Zdroj fota: Blue GekkoKomentáře čtenářů

Jméno: Email:
Nadpis:
Komentář:

Vulgární a urážlivé reakce budou redakcí smazány
Kontrolní otázka proti spamovacím robotům:
Jaký je součin tří a čtyř? 

ISSN 1802-2863 . Tiráž

Copyright © 2001 - 2024 www.webmagazin.cz Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu redakce Webmagazin.cz zakázáno.
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků.

Redakce, Reklama - Podmínky a právní omezení - Registrace

Vygenerováno za 0.111 s