Nejste li zaregistrováni, můžete tak učinit zde, nebo si můžete nechat zaslat zapomenuté heslo

Jméno:

Heslo:
 

 ISSN 1802-2863 . Tiráž ...  Dnes je  sobota 15.6.2024, svátek má Vít 

Hledej

Spolupracujeme

www.bioscop.cz

www.bontonfilm.cz

www.botanicka.cz

www.divadlodisk.cz

www.divadlonavinohradech.com

www.divadloviola.cz

www.dokoran.cz

www.epocha.cz

www.hostbrno.cz

www.jota.cz

www.knihykazda.cz

www.literarnistrom.cz

www.mestskadivadlaprazska.cz

www.ngprague.cz

www.supraphononline.cz

www.svandovodivadlo.cz


Snubní prstýnky? Můžete si je navrhnout sami...

14.02.2011   redakce   Společnost   Zobraz článek ve formě vhodné pro tisk

Snubní prstýnky? Můžete si je navrhnout sami...Ve světě je dnem všech zamilovaných Valentýn, u nás se stále snaží držet čím dál více uzurpovaný 1. máj. Právě v tyto dva dny bývá o termíny na radnicích i v kostelech největší rvačka. Snubní prstýnky si páry vyměňují jako na běžícím pásu. A nemusí jít o žádné obyčejné kroužky. Pro ty, kteří si ne a ne vybrat, je tu možnost vymyslet si vlastní design!

Pokud chystáte svatební den a hledáte dokonalý „symbol vaší lásky“, nevyplácí se riskovat. Vybírejte obchod tradiční, nejlépe rodinný a fungující již několik desetiletí. Nejlépe se nakupuje v příjemném prostředí, za asistence ochotného a odborně proškoleného personálu, s nabídkou co nejširší palety snubních prstenů na trhu.

Dle klenotnictví Halada je zájem zejména o: "Skvostné prsteny přední německé značky August Gerstner, která patří mezi nejstarší a největší výrobce snubních prstenů na světě. Prsteny nesoucí monogram AG jsou již 150 let zárukou precizní mistrovské práce a exkluzivního designu. Při jejich výrobě používá značka Gerstner jen ty nejkvalitnější materiály, jež disponují maximální tvrdostí. Prsteny jsou tak mnohem odolnější vůči poškrábání a ani ty nejtenčí z nich neztrácejí časem svůj tvar. Vybírat můžete ze dvou modelových řad z 14 či 18karátového zlata a platiny: řada „basic“ nabízí klasický a nadčasový vzhled, zatímco linie „exclusive“ učaruje především milovníkům avantgardního designu."

Že jste si nevybrali? Nevadí. Pro ty nejnáročnější zákazníky, kteří svou lásku chtějí zpečetit opravdu jedinečným šperkem, pak HALADA ve spolupráci se značkou Gerstner připravila speciální službu v podobě praktické počítačové aplikace „Trauring Konfigurator“. Ta vám umožní navrhnout si snubní prsteny přesně podle vašich představ – stačí si jen vybrat formu, šířku, materiál, povrchovou úpravu, popřípadě výbrus a umístění diamantů. A jak dlouho si počkáte? Hotové prsteny si můžete vyzvednout za 2 až 3 týdny.


Zdroj: www.halada.cz / HALADA, Václavské Náměstí 28, 110 00 Praha 1
Komentáře čtenářů

Jméno: Email:
Nadpis:
Komentář:

Vulgární a urážlivé reakce budou redakcí smazány
Kontrolní otázka proti spamovacím robotům:
Jaký je součin tří a čtyř? 

ISSN 1802-2863 . Tiráž

Copyright © 2001 - 2024 www.webmagazin.cz Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu redakce Webmagazin.cz zakázáno.
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků.

Redakce, Reklama - Podmínky a právní omezení - Registrace

Vygenerováno za 0.0559 s