Nejste li zaregistrováni, můžete tak učinit zde, nebo si můžete nechat zaslat zapomenuté heslo

Jméno:

Heslo:
 

 ISSN 1802-2863 . Tiráž ...  Dnes je  úterý 18.6.2024, svátek má Milan 

Hledej

Spolupracujeme

www.bioscop.cz

www.bontonfilm.cz

www.botanicka.cz

www.divadlodisk.cz

www.divadlonavinohradech.com

www.divadloviola.cz

www.dokoran.cz

www.epocha.cz

www.hostbrno.cz

www.jota.cz

www.knihykazda.cz

www.literarnistrom.cz

www.mestskadivadlaprazska.cz

www.ngprague.cz

www.supraphononline.cz

www.svandovodivadlo.cz


N.O.H.A. - Noise Of Human Art

26.03.2011   redakce   Hudba   Zobraz článek ve formě vhodné pro tisk

N.O.H.A. - Noise Of Human ArtVypadá to, že se N.O.H.A. rozhodla, že nové desky budou každým rokem. Svým již šestým albem "Die In The Process" tak vlastně jen plní sliby, které minulý rok dala svým fanouškům - že deska z roku 2010 bude mít pokračovaní.

Nové album obsahuje dnes již netradičních 14 skladeb, které jsou pro velkou oblibu proložené tracky z posledního alba "Respect The Menu". Navíc můžeme slyšet 8 skladeb nových a tentokrát překvapivě utvořených všemi členy kapely. N.O.H.A. po celou dobu své patnáctileté kariéry vždy věděla, jak zaujmout a neočekávaně překvapit. Na svém nejnovějším albu říká jednoznačně: "Nehodláme umřít v nudném pracovním procesu..."

Opět se můžeme těšit na španělskou zpěvačku a femme fatale, MINERVU DIAZ PEREZ, charismatického MC CHEVY HADLEY, pražského rodáka a saxofonistu FILIPA NOHU, klávesistu a producenta JOCHENA EICKENBERGA, bubeníka TOBIASE BELKERA a basistu TIMA RASHIDA, původem z Iráku. Tento kosmopolitní mix posunuje hudbu někam, kde můžeme očekávat jen pořádnou dávku dopaminu. A to zejména, pokud je uvidíte na živo.

Mixy drum’n’bass, breakbeat, world music a club-grooves dělají tuto hudbu otevřenou, nepředvídatelnou a vzrušující. Impulsivní songy jako "Amaneciendo" nebo "Bum" jen potvrdily vzrůstající kvality kapely, která je schopna podat jak křehké balady typu "Cuerpo y Alma", tak strhující "Respect The Menu" nebo "Dejaló". Další songy jako "Nasty", "Turn Black" nebo titulní track "Die In The Process" opět tu a tam mutují do dark-electro-trips a dále do "Musique Noire". To vše je také N.O.H.A. roku 2011. Kosmopolitní kotel, který v Evropě asi nemá obdoby, který hraje pokaždé něco jiného, trochu jiný styl a přesto je to stále strhující, charismatická a originální taneční hudba současnosti, během jejíhož vystoupení zažívá publikum i kapela emoce, které se v reálném světě jen těžko objevují...

Zdroj: Palác Akropolis / movefestival.euKomentáře čtenářů

Jméno: Email:
Nadpis:
Komentář:

Vulgární a urážlivé reakce budou redakcí smazány
Kontrolní otázka proti spamovacím robotům:
Jaký je součin tří a čtyř? 

ISSN 1802-2863 . Tiráž

Copyright © 2001 - 2024 www.webmagazin.cz Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu redakce Webmagazin.cz zakázáno.
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků.

Redakce, Reklama - Podmínky a právní omezení - Registrace

Vygenerováno za 0.0326 s