Nejste li zaregistrováni, můžete tak učinit zde, nebo si můžete nechat zaslat zapomenuté heslo

Jméno:

Heslo:
 

 ISSN 1802-2863 . Tiráž ...  Dnes je  čtvrtek 30.5.2024, svátek má Ferdinand 

Hledej

Spolupracujeme

www.bioscop.cz

www.bontonfilm.cz

www.botanicka.cz

www.divadlodisk.cz

www.divadlonavinohradech.com

www.divadloviola.cz

www.dokoran.cz

www.epocha.cz

www.hostbrno.cz

www.jota.cz

www.knihykazda.cz

www.literarnistrom.cz

www.mestskadivadlaprazska.cz

www.ngprague.cz

www.supraphononline.cz

www.svandovodivadlo.cz


Hrátky se samolepkami: Jak dítě správně vychovávat a zničit si byt

20.04.2011   Michaela Wilhelmová   Literatura   Zobraz článek ve formě vhodné pro tisk

Hrátky se samolepkami: Jak dítě správně vychovávat a zničit si byt

Travička je zelená, nebe modré a políčko žluté. Že to ví i každé malé dítě? Jistě. Ale musíte ho to nejdřív naučit. Víme, jak to bude hned o kus jednodušší…

Můžete se procházet květenou vonící přírodou, lačně nasávat čerstvý vzduch a svému potomkovi tu a tam edukativně sdělovat, co má jakou barvu a naopak, formou hry se na totéž ptát. Ale co dělat, pokud zrovna sedíte zavření v paneláku, na výletování není počasí anebo vám v práci hoří uzávěrky a na „Jakoupak barvičku má veverka?“ nemáte čas? Pak se pro vás i vaše dítě stane nová řada sešitů od vydavatelství Fragment neocenitelným pomocníkem. 

Možná vám leží v práci na kancelářském stole a jejich křiklavě barevné rohy koukají z knížek, skript i čelní strany hran monitoru. Lepicí papírky mají podobný princip. Tady na ně nemusíte psát, stačí je jen odlepit ze středové části a v publikaci najít, kam který konkrétní patří. Lepí celou svou plochou, jsou malé a jediné, čeho se s nimi musíte bát je, že vaše rozverné dítko bude až příliš kreativní. Výsledek? Čtverečky všelikých barev budete po bytě odlepovat ještě za měsíc.

Text budete v sešitu hledat marně. Proč by tu měl také být, když cílová skupina nemá o psaní ještě ani ponětí. Ilustrátorka Hanka Veselá věrna svému jménu tvoří skutečně optimistické kousky. Pevná kontura a čišící roztomilost je tříletým až čtyřletým dětem šitá jako na míru. Na obrázcích zaujmou stejnobarevné šedavé čtverce. Hádáte správně. Místa, kam má dítě vybrat příslušnou samolepku a nalepit. Hravě, jednoduše a zábavně.
 
Roztomilý sešit se stává dobrou pomůckou s volitelnými náměty. Můžete být na zahrádce, v zoo i v přírodě. Dítě pobaví, vede ho ke kladnému vztahu k tištěným publikacím a ještě dopomáhá jeho výchově – a to jak v rámci „vzdělávání“ v barvách, tak motorice. Samolepka by měla dolehnout přesně. Máte doma škvrně mezi třemi až necelými pěti lety? Pak věřte, že je sešit dobrou volbou. Ostatně, po nalepení rozhodně do koše neputuje. Můžete nad ním vyprávět pohádky, nebo je jen tak, k prohlížení.

Hrátky se samolepkami – V PŘÍRODĚ (barvy)
Ilustrátorka: Hanka Veselá
Doporučený věk: 4 roky
Vydalo nakladatelství Fragment
Běžná cena 79,- e-shop Fragmentu 70,-

K mání zde: 

http://www.fragment.cz/novinky/popularne-naucna-literatura-pro-deti-a-mladez/bystra-hlava/hratky-se-samolepkami/hratky-se-samolepkami-v-prirode-barvy-s124624731

 

Vybírat můžete i z mnoha dalších vydání. Na dvoře, zahrádce, i v zoo. Až zvládnete barvy, vrhněte se na tvary (publikace v pravém sloupci). 

 Obrázky: FragmentKomentáře čtenářů

Jméno: Email:
Nadpis:
Komentář:

Vulgární a urážlivé reakce budou redakcí smazány
Kontrolní otázka proti spamovacím robotům:
Jaký je součin tří a čtyř? 

ISSN 1802-2863 . Tiráž

Copyright © 2001 - 2024 www.webmagazin.cz Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu redakce Webmagazin.cz zakázáno.
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků.

Redakce, Reklama - Podmínky a právní omezení - Registrace

Vygenerováno za 0.176 s