Nejste li zaregistrováni, můžete tak učinit zde, nebo si můžete nechat zaslat zapomenuté heslo

Jméno:

Heslo:
 

 ISSN 1802-2863 . Tiráž ...  Dnes je  středa 19.6.2024, svátek má Leoš 

Hledej

Spolupracujeme

www.bioscop.cz

www.bontonfilm.cz

www.botanicka.cz

www.divadlodisk.cz

www.divadlonavinohradech.com

www.divadloviola.cz

www.dokoran.cz

www.epocha.cz

www.hostbrno.cz

www.jota.cz

www.knihykazda.cz

www.literarnistrom.cz

www.mestskadivadlaprazska.cz

www.ngprague.cz

www.supraphononline.cz

www.svandovodivadlo.cz


Na kole Evropou nejen o prázdninách

04.08.2011   redakce   Společnost   Zobraz článek ve formě vhodné pro tisk

Na kole Evropou nejen o prázdninách Češi stále častěji dávají přednost aktivnímu odpočinku. Rostoucí oblibě napříč generacemi se těší především cykloturistika. Nezapomenutelné chvíle v sedle kola si bez větších omezení může užít rodina s dětmi i parta kamarádů. Stačí si jen vybrat optimální trasu, šlápnout do pedálů a vydat se vstříc zážitkům.

K objevení a projetí lákají nejen cyklostezky v České republice, ale také atraktivní trasy v zemích rovinatým terénem a příznivým klimatem cykloturistice přímo zaslíbeným. Takřka na dosah je například jedna z nejkrásnějších cyklostezek v Evropě – Podunajská cyklostezka začínající ve Vídni. Na kole je možné poznat i Provence včetně legendárního St. Tropez a samozřejmě tradiční ráj cyklistů – Holandsko, a to dokonce v kombinaci s plavbou lodí po kanálech nejhezčími holandskými městy, vesničkami a úchvatnou krajinou plnou větrných mlýnů. Milovníci panenské severské přírody neodolají pozvání na projížďku krajem More og Romsdal s ubytováním v typickém norském rybářském domě na břehu moře. Netradiční alternativou jsou slovinské Julské Alpy, jedny z nejkrásnějších hor v Evropě s nedotčenou přírodou pod alpskými velikány, s vodopády, soutěskami, osvěžením v horských jezerech a dalšími zajímavostmi této části Slovinska. Zaručeným tipem je i Dánsko, protkané sítí kvalitních a velmi dobře značených cyklistických stezek. Země pohádek Hanse Christiana Andersena - starobylá města se severskou architekturou, fotogenické rybářské vesničky a přístavy, impozantní hrady a renesanční zámky, muzea a historické památníky na vikingské období, větrné mlýny, louky, pastviny, lesy...


  
 
Poznejte nejkrásnější místa Evropy na kole bezpečně, bez bloudění, se spolehlivými průvodci a prvotřídním zázemím. Mimořádně bohatý a přehledný výběr zájezdů ušitých na míru příznivcům cykloturistiky nabízí Travel Esprit, první česká cestovní agentura s úplným servisem (http://www.travelesprit.cz/na-kole-cykloturistika).   
Zdroj: 2media.cz / Travel Esprit


Komentáře čtenářů

Jméno: Email:
Nadpis:
Komentář:

Vulgární a urážlivé reakce budou redakcí smazány
Kontrolní otázka proti spamovacím robotům:
Jaký je součin tří a čtyř? 

ISSN 1802-2863 . Tiráž

Copyright © 2001 - 2024 www.webmagazin.cz Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu redakce Webmagazin.cz zakázáno.
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků.

Redakce, Reklama - Podmínky a právní omezení - Registrace

Vygenerováno za 0.0311 s