Nejste li zaregistrováni, můžete tak učinit zde, nebo si můžete nechat zaslat zapomenuté heslo

Jméno:

Heslo:
 

 ISSN 1802-2863 . Tiráž ...  Dnes je  čtvrtek 30.5.2024, svátek má Ferdinand 

Hledej

Spolupracujeme

www.bioscop.cz

www.bontonfilm.cz

www.botanicka.cz

www.divadlodisk.cz

www.divadlonavinohradech.com

www.divadloviola.cz

www.dokoran.cz

www.epocha.cz

www.hostbrno.cz

www.jota.cz

www.knihykazda.cz

www.literarnistrom.cz

www.mestskadivadlaprazska.cz

www.ngprague.cz

www.supraphononline.cz

www.svandovodivadlo.cz


Skandály kolem SuperStar

16.04.2004   Martina Bittnerová   Společnost   Zobraz článek ve formě vhodné pro tisk

Skandály kolem SuperStarZuzana Zaharowská a Jan Kořalka jsou asi dvě největší záhady kolem SuperStar posledních dní. Zatímco Zuzka se své druhé šance vzdala, Kořalka druhou šanci získal, přesto do TOP 10 nepostoupil. Oba se ale ještě v neděli zubili na diváky z televizní obrazovky. Podle regulí soutěže vlastně naposledy, ovšem regule, neregule, Kořalku si odvezla hned po ukončení natáčení policie a Zuzana odjela do Zlína připravovat se na maturitní zkoušku.

Jak už se uvedlo v médiích, oblíbený Jeník Kořalka, pohodář a smíšek, který se během soutěže zvládl i zamilovat, byl obviněn ze sexuálního zneužití čtrnáctileté dívenky, s níž měl dovádět loni o prázdninách. Hrozí mu osm let vězení a tím veškerá legrace končí. Nehodlám rozpitvávat Jeníkův morální profil, ostatně není ani první ani poslední, kdo ač dávno plnoletý, propadl kouzlu děvčete tzv. „pod zákonem“. K Jeníkově smůle se o tom dozvěděla i policie. To, že se něco podobného děje v létě na zábavách za kulturními domy, totiž až na policii obvykle nedojde a tak nám tu podobné „skotačení“ s nezletilci docela slušně bují. Samozřejmě až soud určí Kořalkův další osud a do té doby by měla platit presumpce neviny. Pro mě osobně platí, pro tisk bažící po senzacích nikoliv. Navíc nějakého skandálku už bylo třeba, však jen upoutá uvadající pozornost veřejnosti a dodá patřičné reklamy.

„Kriminální případ“ Kořalka zcela zastínil bulvárně zneužitelný výrok Zuzany Zaharowské, která se s diváky rozloučila s tím, že ji čeká maturita a ještě jiné „radosti“, jenž život přináší.
Pro velkou skupinu jejích fandů znamenalo její předčasné odstoupení zklamání. Zuzka patřila k horkým favoritům do TOP 10, měla nezaměnitelný projev a kouzelné charisma. Asi se nedopustím žádné senzace, když řeknu, že ony radosti znamenají Zuzčino těhotenství. Bohužel si to cvrlikají i vrabci na střeše. Sdělila to navíc tak šikovně, že to muselo dojít každému. Samozřejmě u maturantky jednadvacátého století nečekané otěhotnění překvapí, ale stát se může nakonec cokoliv. S ohledem na její mateřství lze tedy očekávat, že hudbu asi na čas postaví na druhou kolej. Je to velká škoda, protože je typ, který na naší scéně chybí, navíc už loni se probojovala jako patnáctá mezi 31 semifinalistů soutěže Zlíntalent 2003. A na SuperStar upoutala hlavně svou přirozeností a rovněž inteligencí. Zuzka nezpívala pro pubescenty, ale pro „vyzrálejší“ publikum, jenž nehledá tváře z předních stránek exkluzivních časopisů, ale zajímavé osobnosti.


Ať jsou „průšvihy“ z osobního života Jeníka Kořalky i Zuzky Zaharowské jakékoliv, věřím a doufám, že je ještě někdy uvidíme a hlavně uslyšíme zpívat.


Komentáře čtenářů

Jméno: Email:
Nadpis:
Komentář:

Vulgární a urážlivé reakce budou redakcí smazány
Kontrolní otázka proti spamovacím robotům:
Jaký je součin tří a čtyř? 

Reakce k článku


Od: anna - 16.4.2004 - 8:23

\"průšvihy\"
Nechápu kde se v autorovi této podprůměrné drbárny bere drzost označit Zuzčino těhotenství za "průšvih" ??????????????


Od: Matt69 - 16.4.2004 - 8:38

Tož to už je vrchol. Nejenže je tu opět další článek o "superstar", ale ke svému zděšení a údivu jsem teprve nyní zjistil, že pro tyto účely byla dokonce z nějakého důvodu majiteli serveru vytvořena zvláštní sekce!!!

Mám si to vyložit tak, že redakce hodlá v nastoupeném trendu pokračovat i nadále????

Článek Martiny Bittnerové jsem nečetl a ani jej číst (dobrovolně) nehodlám. Rád bych ovšem touto cestou vyjádřil abslutní nespokojenost s tématickým zaměřením článků, které tu poslední dobou převažují.

Co je moc, to je moc...


Od: Matt69 - 16.4.2004 - 8:43

Pravdou je, že u čtenářů jsou očividně tyto články vysoce populární, soudě dle žebříčku nejčtenějších článků za poslední měsíc.

Tož v tom případě.... jaksi ... ehm...ZATRACENÁ "NEVIDITELNÁ RUKA TRHU"!!!! :-))))


Od: sob - 16.4.2004 - 9:22

clanek sileny, reakce adekvatni. tohle veledilo vubec nemelo vyjit. proc? minimalne z nasledujiciho duvodu: "Nehodlám rozpitvávat Jeníkův morální profil, ostatně není ani první ani poslední, kdo ač dávno plnoletý, propadl kouzlu děvčete tzv. „pod zákonem“. K Jeníkově smůle se o tom dozvěděla i policie." to ma byt ona proklamovana presumpce neviny? co na to vy, autorko?


Od: Martina - 16.4.2004 - 10:31

Matt69- až budou lidé číst "normální" články, které třeba já osobně do značné míry publikuji jinde, nebudeme dělat ani Superstar. Tenhle web je hrazen v podstatě ze soukromých peněz a s malou návštěvností ho bude webmaster dotovat do smrti. Pokud chceme, aby nastal nějaký posun a ta dřina, kteröu nás tenhle web stojí, se nějak zúročila, nezbývá nic jiného. Pokud ale nás chceš sponzorovat, nebo nám sponzory sehnat, budu první, kdo rád celou Superstar smaže, až tedy na rozhovor s P. Poláčkem. Mimochodem je tady dost jiných článků, které můžeš číst a které jsou naprosto mimo oblast nějaké Superstar... Až nám budeš Matte přispívat na náš provoz, můžeme si pohovořit o tom, jaké články by tu měly být.


Od: Martina - 16.4.2004 - 10:33

A ještě stále je tu třeba pravidelná rubrika prózy a poezie atd... Je Tvá věc, že klikáš na články o SuperStar a neklikáš a nediskutuješ pod poezií... Také bych ráda s Tebou diskutovala raděj v rubrice poezie, nebo prózy.


Od: Matt69 - 16.4.2004 - 17:11

Pouze jsem vyjádřil svou nespokojenost. Nechtěl jsem se Tě tzv. dotknout či Tě urazit... :-))

Nicméně, musím se přiznat, že poezie a domácí mazlíčci mě zajímají stejně málo jako Superstar, ovšem na rozdíl inflace článků o této soutěži, které jsme svědky poslední dobou,tu poezie etc. nepochybně má legitimní místo.

Jaká je tedy vaše "podnikatelská strategie"? Stát se jakýmsi internetovým B- týmem Novy a Blesku? :-)


Od: Martina - 16.4.2004 - 17:47

Matt - Nic se neděje, vždyť jsem pouze odpověděla na tvé znechucení:-).
Nehodláme se stát partnery Blesku a Novy, mimochodem zapomněl si na IDNEs, když jsme u těch bulvárů...
Obsah webu záleží na tom, co přinesou dobrovolní přispěvatelé...
Přesto se zeptám, co Tě tedy zajímá, Tebe jako čtenáře, jaké oblasti?


Od: Iva - 16.4.2004 - 20:43

O Kořalkovi a ost. psala i seriozní Mladá fronta tolik
oblíbená mezi inteligencí a podnikateli o Superstar píší všechny deníky a doslova všichni,tak co vás tak popouzí, když o tom píše Neraweb. Je dobře,že byla vytvořena celá rubrika,alespoň je vidět, že v čele stojí lidi co berou na vědomí dění kolem sebe, ať již se s tím ztotožní nebo ne.Mohli by sedět v hospodě nebo
chodit po procházkách a místo toho píší články na různá témata a odměnou jim je za to akorát nadávání a urážky,tak se sama sebe ptám jak dlouho to ještě vydrží. Co se týče děvčat pod zákonem ,jsme svědky jak naši přední umělci skoro veřejně opěvují jak jsou jedineční, že milují 13 letá děvčata,zvláštní, tohle by vás mělo popouzet místo toho nadáváte tomu,kdo na to jemně poukáže,vždyť jsou to umělci podle kterých si mladí lidé utváří svě vzory a o tom, jak se někteří chovají nemusí psát Blesky a jiní vžyť to víme samy, vžyť žijí mezi námi.Všechny články, které zde vychází
jsou z reálného života a to bohužel,že děti se kastují již v základních školách je odporné ale je to tak, proto je tolik šikany,že většina lidí posvětila peníze na božstvo,je odporný, ale je to tak,nechali se k tomu přitlačit již ztrátou práce, zdraví atd., došlo k naprosté devastaci lidských hodnot a proto je potřeba,aby ten kdo to umí o tom psal, abychom se nad tím všichni zamysleli a ten,kdo to neumí,tak alespoň ať nikoho neuraží.


Od: David - 16.4.2004 - 23:00

Hurá!! Dobří lidé nevymizeli. Konečně se tu objevila první !!!KLADNÁ!!! reakce na tento článek. Je od Ivy. Jako jediná ze všech co psali názor na tento článek, pochopila, že autorka se snaží přiblížit dění kolem Superstar nám čtenářům tohoto webu. A navíc, jako jediná nepomlouvá Martinu Bittnerovou - autorku článků o Superstar,že je drzá, a že články jsou podprůměrné, šílené.... Ono to není jednoduché napsat nějaký článek. Co myslíte, vy krtitici těchto článků, že potěší autora???? Jasně že kladné reakce. Oni si s tím dají velkou práci a pak se tu najdou takov, co míato napsaání vlastního článku, komentují ostatní!!!! Styďte se kritici!!!!! PS: jestli se Vám články o Superstar nelíbí, tak si je nečtěte. Nikdo Vás k tomu nenutí!!!!!!!!!!


Od: Jana - 17.4.2004 - 18:19

K článku: ČHSS moc nesleduju a naposled jsem byla několik dní mimo dosah jakýchkoli médií, přesto mě zajímá: kde je výslovně uvedeno, že je Zuzana Zaharowská těhotná? Nebo to je jen subjektivní interpretace jedné věty?

K reakcím: tenhle článek je sice takový spíš bulvární nebo populistický, ale MB už napsala horší články. A taky samozřejmě lepší. A protože píše dobré i špatné články, které čtou další lidé, kteří na ně nějak reagují (což se podle mě rozumí samo sebou), máme tu pak i reakce, a ty jsou jak dobré, tak špatné, podle kvality napsaného a rpzmyslu hodnotících. Byla by tu sice i ta možnost, že bychom všichni nereptali a taky psali, ale pak by nikdo nic nečetl a nás by to možná netěšilo... Obě možnosti, které tu byly nastíněny mi přijdou v pořádku, když se mi něco nelibí, překliknout někam jinak. Když se mi nelíbí, napsat to.


Od: Pastelka - 18.4.2004 - 10:16

Je mi do pláče
Nesouhlasím s tím, jak se v článku "omlouvá" Kořalkovo chování. On znásilní 14letou dívku a tady se napíše "ostatně není ani první ani poslední, kdo ač dávno plnoletý, propadl kouzlu děvčete tzv. „pod zákonem“. K Jeníkově smůle se o tom dozvěděla i policie" ? Kam jsme se to dostali? Policie už pachatele toho činu hledala údajně pěkně dlouho a když se nakonec zjistí, že to byl megapopulární Kořalka, řekne se jen: /no jooo, nooo, chudák, propadl jejímu kouzlu". ????? co to má jako bejt?!?! Doufám, že ho odsoudí!!
A co se týká údajného těhotenství Zuzany, co je komu do toho? Nechápu, proč se z nerawebu stal další bulvární plátek.


Od: anonym - 18.4.2004 - 21:38

PASTELKA:Autorka to napsala dobře. On ji nezNÁSILNIL! Kdyby ji chtěl znásilnit, tak ji k tomu donutí násilím!!!Oni to ale chtěli oba. Bohužel si však Kořalka neuvědomil, že páchá trestný čin. Je pravda, že počet případů trestného činu sexu s dívkami pod zákonem přibývá. Nikoho totiž nedonutíte, aby Vám před sexem ukázal občanku a navíc, někdo je vysoký a vypadá, že je mu nad 15let, ale může mu být např. 14. Tímto co jsem napsal nechci omlouvat pachatele těchto trestných činů!!


Od: nepochopena - 23.4.2004 - 7:24

Nestáváte se náhodou bulvárem???Hlesat až k SuperStar????


Od: Jana - 25.4.2004 - 19:04

Našla jsem tu informaci ve Spyi na straně tři. Čili je to zpráva s "velkou informačně-kreativní" hodnotou. Volám bravo, další level, Martino:))


Od: Monča V. - 7.5.2004 - 16:30

Zuzka by se do Top 10 hodila víc, místo Juliana, protože ten neumí zpívat, doufám, že brzo ze soutěže vyletí!!!


Od: Simča - 21.1.2005 - 14:12

No nevim nevim! Zuzce sem fandila od začátku a nevim, jak ste to, že je těhotná vůbec dali do skandálů!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


ISSN 1802-2863 . Tiráž

Copyright © 2001 - 2024 www.webmagazin.cz Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu redakce Webmagazin.cz zakázáno.
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků.

Redakce, Reklama - Podmínky a právní omezení - Registrace

Vygenerováno za 0.0872 s