Nejste li zaregistrováni, můžete tak učinit zde, nebo si můžete nechat zaslat zapomenuté heslo

Jméno:

Heslo:
 

 ISSN 1802-2863 . Tiráž ...  Dnes je  čtvrtek 20.6.2024, svátek má Květa 

Hledej

Spolupracujeme

www.bioscop.cz

www.bontonfilm.cz

www.botanicka.cz

www.divadlodisk.cz

www.divadlonavinohradech.com

www.divadloviola.cz

www.dokoran.cz

www.epocha.cz

www.hostbrno.cz

www.jota.cz

www.knihykazda.cz

www.literarnistrom.cz

www.mestskadivadlaprazska.cz

www.ngprague.cz

www.supraphononline.cz

www.svandovodivadlo.cz


Mašinky, pračlovíček i kluk z plakátu? Zajeďte si na ně do Tramtarie v Olomouci!

11.10.2011   redakce   Divadlo   Zobraz článek ve formě vhodné pro tisk

Mašinky, pračlovíček i kluk z plakátu? Zajeďte si na ně do Tramtarie v Olomouci!Měsíc říjen by se dal v Divadle Tramtarie označit jako měsíc pohádek. Nejen že během října uvádí všechny své aktuální pohádky, což jsou Pohádky o mašinkách, oceněná pohádka O pračlovíčkovi a Kluk z plakátu, chystá ale i zbrusu novou pohádku z antického prostředí. Jmenuje se Hledám holku pro Hérakla. Zn. Spěchá!


Stejně jako pohádka O pračlovíčkovi otevírá dětem od 3 let dveře do světa pravěku, tak i pohádka o Héraklovi hravou a fantazijní formou vtáhne děti do světa starého Řecka a Říma. Divadlo Tramtarie během října také vyjíždí do nejrůznějších koutů České republiky, aby tam dětem zahrálo své pohádky. Vypraví se tak například do Bělé pod Bezdězem, do Trutnova nebo do Třince.

V. Kracík: POHÁDKY O MA&SINKÁCH
Že mašinky nemají oči nebo pusu? Že nemají duši? Kdo říkal? Jistě že mají, stačí jenom napnout uši a pořádně se podívat... Divadlo Tramtarie uvádí veselé vyprávění o mašinkách malých i velkých, nezbedných i statečných, hodných i tak trochu nafoukaných. Pohádky pro kluky a holky, co se nebojí jezdit tunelem...V. Kracík: O PRAČLOVÍČKOVI - v rámci Dnů pro rodinu
Báječný výlet do světa dinosaurů, dinosauřic, ptakoještěrů a ptakoještěrek. Trochu poučné, ale hlavně pořádně veselé vyprávění o tom, jak pračlovíček postavil první domeček, jak musel objevit, k čemu je dobrý oheň, jak vyzrál na tyranosaura a jak zjistil, že ve dvou jde všechno líp. Pohádka O pračlovíčkovi sklízí jeden úspěch za druhým. Má za sebou evropské turné po Belgii, Lucembursku a Německu. V roce 2011 získala cenu diváků na prestižním festivalu divadel pro děti Dítě v Dlouhé, který pořádá Divadlo v Dlouhé Praha. Účastnila se mezinárodní přehlídky Jiráskův Hronov 2011.

R. Vencl: KLUK Z PLAKÁTU
Vypátrat zmizelý klaunský nos
a zdolat spoustu všelijakých nástrah, to bude úkol pro Karolínku, které se moc nechce chodit do školy a pro kluka z plakátu. Podaří se jim uspat lva, přelstít chytrou opici nebo zkrotit neposedného pudlíka a zachránit tak celý cirkus Hopla-Hop? Detektivní pohádka na motivy dnes již klasického večerníčku "Kluk z plakátu".Vladislav Kracík: HLEDÁM HOLKU PRO HÉRAKLA. ZN. SPĚCHÁ! – PREMIÉRA!!!
Jó, děti, taková Antika, to bylo opravdu něco! Byl to dávný svět, kde byli hrdinové opravdu hrdinští, krasavice opravdu krásné a příšery opravdu příšerné... ale kde s láskou a přátelstvím byly úplně stejné potíže jako dnes.


(foto www.divadlotramtarie.cz)


Komentáře čtenářů

Jméno: Email:
Nadpis:
Komentář:

Vulgární a urážlivé reakce budou redakcí smazány
Kontrolní otázka proti spamovacím robotům:
Jaký je součin tří a čtyř? 

ISSN 1802-2863 . Tiráž

Copyright © 2001 - 2024 www.webmagazin.cz Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu redakce Webmagazin.cz zakázáno.
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků.

Redakce, Reklama - Podmínky a právní omezení - Registrace

Vygenerováno za 0.0331 s