Nejste li zaregistrováni, můžete tak učinit zde, nebo si můžete nechat zaslat zapomenuté heslo

Jméno:

Heslo:
 

 ISSN 1802-2863 . Tiráž ...  Dnes je  neděle 16.6.2024, svátek má Zbyněk 

Hledej

Spolupracujeme

www.bioscop.cz

www.bontonfilm.cz

www.botanicka.cz

www.divadlodisk.cz

www.divadlonavinohradech.com

www.divadloviola.cz

www.dokoran.cz

www.epocha.cz

www.hostbrno.cz

www.jota.cz

www.knihykazda.cz

www.literarnistrom.cz

www.mestskadivadlaprazska.cz

www.ngprague.cz

www.supraphononline.cz

www.svandovodivadlo.cz


Vyhrajte vstupenky na koncerty Tata Bojs

03.11.2011   redakce   Soutěže   Zobraz článek ve formě vhodné pro tisk

Vyhrajte vstupenky na koncerty Tata BojsPředstavujeme vám další soutěž pořádanou televizním kanálem National Geographic. Výherci se zdarma podívají na koncert k novému CD skupiny Tata Bojs!

V úvodu a závěru nového alba Tata Bojs Ležatá osmička se zpívá "Nebudeme se opakovat " . V  prvním singlu „Opakování" pak zase "...moje jediný přání je opakování" - to slibuje pěkně  zamotané  a zároveň zřejmě neopakovatelné turné.

Dokážete si představit kolik to dalo kapele, všem spolupracovníkům a pořadatelům  práce, než sestavili jednotlivé  destinace turné tak, aby tvořili na mapách České a Slovenské republiky tvar ležaté osmičky?   Odpověď zní: nekonečně dlouho...  Dokonce tak dlouho, že proces ze své podstaty není ještě uzavřen. Jistý je pouze začátek - 6.10. 2011 v brněnském klubu Fléda.   Konec je nejistý, možná v prosinci, možná nikdy...

Možná skutečně Tata Bojs vyráží na své nikdy nekončící turné, neboli TOUR

"Běžíme  dopředu a nebo nazpátek? Je tohle konec  a nebo jen začátek?" ptají se Tata Bojs stejně tak jako v jedné z písní nového alba. Na všechny tyto otázky bude kapela v rozmezí října až prosince tohoto roku hledat odpovědi se svými fanoušky na jednom z nejrozsáhlejších turné své kariéry - TOUR.

V tuto chvíli 13 potvrzených zastávek česko-moravskoslezské částí turné a navíc minimálně 5 slovenských koncertů slibují u kapely pověstné spíše menším, než větším množstvím koncertních vystoupení opravdu velkou událost.

„Program bude sestavený samozřejmě s důrazem na písně z nového alba a to i ty, které na letních festivalech nezazněly. Ale chtěli bychom sáhnou opět i hluboko do historie a koncert udělat vrstevnatý stejně jako vnímáme svojí minulost". - dodává s úsměvem Milan Cais

Zatímco slovenská část turné proběhne v pevně dané sestavě společně s místními velice oblíbenými skupinami Para a Billy Barman, domácí koncerty budou ve znamení hned několika zajímavých hostů, které si vybrali sami Tata Bojs.  A tak se střídavě na turné představí Republic Of Two, Sunflower Caravan, Longital, Dva a Lus3. „Při výběru hostů jsme samozřejmě dávali přednost souborům, které mají v názvu číslovky. Nicméně protlačilo se nám tam i pár čistě "písmenkových". Každopádně jsou to všechno kapely, které se nám líbí a těšíme se, že s nimi budeme moci sdílet pódia!" - komentuje výběr spolukapel Mardoša.

V rámci celé šňůry bude mít speciální postavení pražská zastávka 25. 10.  v bývalé basketbalové hale Sparty dnes Hala Letná na Praze 7,  kde proběhne zřejmě nejnákladnější a nejvýpravnější show v historii Tata Bojs. Rozšíří se sestava hostů, dojde i na křest nového alba a nebude chybět  scéna dle návrhu Milana Caise.„ Jsou to už dlouhé čtyři roky, co jsme naposledy hráli v téhle hale v programu nazvaném Barevná hudba Tata Bojs. A tak bylo dost času se rozmyslet co dál.  Nad scénou, která se odehraje nejspíš neopakovatelně 25.10. v Hale Letná už přemýšlím skoro dva roky. Máme nachystáno tolik překvapení, že se to sem ani nevejde. A tak začnu zatím jedním. Některé písně z Ležaté osmičky zazní koncertně poprvé a zřejmě naposled, díky přítomnosti speciálních hostů alba, kteří do ostatních zastávek turné bohužel nezavítají," k tomu dodává Milan Cais. "A alespoň jeden z nich má samozřejmě ve jménu číslovku," ho ještě doplňuje Mardoša.

 

Ale vás samozřejmě zajímá soutěž. Otázka je jednoduchá a odpovídat na ni budete on-line zatržením správného políčka na webu National Geographic. Odpověď si můžete rozmyslet dopředu: 

Otázka zní: Které z následujících alb nepochází z dílny Tata Bojs?

  a) Futuretro
  b) Homo Fonkianz
  c) Nanoalbum
 Komentáře čtenářů

Jméno: Email:
Nadpis:
Komentář:

Vulgární a urážlivé reakce budou redakcí smazány
Kontrolní otázka proti spamovacím robotům:
Jaký je součin tří a čtyř? 

Reakce k článku


Od: Barbora Zimmerová - 3.11.2011 - 20:31

Vyhrajte vstupenky na koncerty Tata Bojs
b) Homo Fonkianz


ISSN 1802-2863 . Tiráž

Copyright © 2001 - 2024 www.webmagazin.cz Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu redakce Webmagazin.cz zakázáno.
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků.

Redakce, Reklama - Podmínky a právní omezení - Registrace

Vygenerováno za 0.1008 s