Nejste li zaregistrováni, můžete tak učinit zde, nebo si můžete nechat zaslat zapomenuté heslo

Jméno:

Heslo:
 

 ISSN 1802-2863 . Tiráž ...  Dnes je  středa 19.6.2024, svátek má Leoš 

Hledej

Spolupracujeme

www.bioscop.cz

www.bontonfilm.cz

www.botanicka.cz

www.divadlodisk.cz

www.divadlonavinohradech.com

www.divadloviola.cz

www.dokoran.cz

www.epocha.cz

www.hostbrno.cz

www.jota.cz

www.knihykazda.cz

www.literarnistrom.cz

www.mestskadivadlaprazska.cz

www.ngprague.cz

www.supraphononline.cz

www.svandovodivadlo.cz


Xindl X má gangsterský videoklip. Mafiána zde hraje i Viktor Preiss

24.11.2011   redakce   Hudba   Zobraz článek ve formě vhodné pro tisk

Xindl X má gangsterský videoklip. Mafiána zde hraje i Viktor PreissXindl X je stále úspěšnější nejen, co se týká ryzí hudební tvorby, ale portofolio jeho spoluprací se honosí exkluzivními body. Například nyní v jeho videoklipu Nejlepší kuchař si roli mafiána střihne Viktor Preiss.

Žádné domácí video natočené za jedno odpoledne, ale nejmodernější technologie, profesionální štáb a hvězdné obsazení! Xindl X natočil ke svému aktuálnímu singlu Nejlepší kuchař videoklip, za který by se nemusela stydět ani zahraniční produkce! „Snažíme se jít vždy tak nějak proti proudu a zrovna u Xindla X je vidět, že se nám to vyplácí. Jak lépe dát vědět o novém singlu než zajímavým a poutavým videem? Xindlovy klipy jsou pro nás dlouhodobým závazkem, jak dodržet už Andělem vysoko nastavenou laťku,“ vysvětluje Lukáš Rychtařík, majitel vydavatelství Championship Music, které novodobého písničkáře zastupuje.

A nebyl by to provokatér Xindl X, aby si příběh z gangsterského prostředí neodvyprávěl po svém. Prohibice je místo na pálenku vyhlášena na nealko a v ilegálním doupěti to vypadá jako v luxusním baru, který řídí šarmantní mafiánský boss Viktor Preiss. „Nápad na klip odkazuje na český hospody, kde hned jak člověk přijde, postaví před něj pivo, a když si objedná něco jinýho, tak se tváří divně a říkají, že nejsou čajovna. Tak mi to skoro přišlo, že se tu hlásí, kdo nechlastá, není Čech. Od toho už byl jenom krůček vymyslet klip z prostředí, kde je zakázaný nealko a naopak ho tam musí pašovat pašeráci. Ten klip jsme samozřejmě vymysleli, kde jinde než s kamarády v hospodě - u toho piva,“ říká pobaveně Xindl X, který je spoluautorem námětu a v klipu si zahrál barového zpěváka po boku Michala Dlouhého, Jana Dolanského nebo již zmiňovaného Viktora Preisse. „Potěšilo mě s jakou ochotou a nadšením herci k projektu přistoupili a nechtěli mě lynčovat, ani když jsem je různě trápil. Honza Dolanský skákal opakovaně po hlavě do popelnice, Michala Dlouhého jsem dlouze máčel ve studené vaně a Jakub Žáček sebou vstřícně mlátil o zem. Viktor Preiss pro změnu roztleskal štáb hned při první klapce,“ dodává režisér a scénárista Jakub Sommer. Ten vedle mužských hereckých hvězd obsadil pohledné a neméně talentované protějšky Janu Pidrmanovou a Janu Strykovou. Aspoň jedno gangsterské klišé tak zůstalo zachováno – k nebezpečným mafiánům neodmyslitelně patří krásné ženy. Kolik dalších jich během pětiminutového příběhu vzalo za své, co je tajnou zbraní Jana Dolanského, s kým si Michal Dlouhý užívá vanu plnou bublinek a jaký je Viktor Preiss tanečník, se můžete podívat na Stream.cz.

XINDL X - NEJLEP&SÍ KUCHAŘ (z alba Praxe relativity, Championship Music 2010)
hudba a text: Ondřej Ládek
hrají: Viktor Preiss, Michal Dlouhý, Jan Dolanský, Jana Pidrmanová, Jakub Žáček, Xindl X, Jana Stryková, Ondřej Gabriel, a další…Zdroj: championship.cz


Komentáře čtenářů

Jméno: Email:
Nadpis:
Komentář:

Vulgární a urážlivé reakce budou redakcí smazány
Kontrolní otázka proti spamovacím robotům:
Jaký je součin tří a čtyř? 

ISSN 1802-2863 . Tiráž

Copyright © 2001 - 2024 www.webmagazin.cz Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu redakce Webmagazin.cz zakázáno.
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků.

Redakce, Reklama - Podmínky a právní omezení - Registrace

Vygenerováno za 0.0279 s