Nejste li zaregistrováni, můžete tak učinit zde, nebo si můžete nechat zaslat zapomenuté heslo

Jméno:

Heslo:
 

 ISSN 1802-2863 . Tiráž ...  Dnes je  sobota 22.6.2024, svátek má Pavla 

Hledej

Spolupracujeme

www.bioscop.cz

www.bontonfilm.cz

www.botanicka.cz

www.divadlodisk.cz

www.divadlonavinohradech.com

www.divadloviola.cz

www.dokoran.cz

www.epocha.cz

www.hostbrno.cz

www.jota.cz

www.knihykazda.cz

www.literarnistrom.cz

www.mestskadivadlaprazska.cz

www.ngprague.cz

www.supraphononline.cz

www.svandovodivadlo.cz


Zpěvačce Bagárové táhne na 18 - a již přemýšlí o vdavkách

31.01.2012   redakce   Společnost   Zobraz článek ve formě vhodné pro tisk

Zpěvačce Bagárové táhne na 18 - a již přemýšlí o vdavkáchPořádný šok připravila svým fanouškům Monika Bagárová! Půvabné zpěvačce, která se plnoletou stane teprve v červenci letošního roku, se na prsteníčku blyští prsten, který nelze přehlédnout. Na veřejnosti se navíc objevila opět po boku přítele Bena Cristovao. Že by se talentovaný pár rozhodl zpečetit slova svého společného duetu ´Chci´ a ztvrdit svůj vztah před oltářem?

Zpěvačka Monika Bagárová je krásná, talentovaná, úspěšná a jak sama říká na vdávání zatím příliš mladá. „Moc bych si přála mít jednou pohádkovou svatbu, ale není kam spěchat. Navíc, jestli je pravda, že jablko nepadá daleko od stromu, mám spoustu času. Moji rodiče čekali se svatbou skoro 20 let,“ směje se Monika, která si prstýnek navlékla zatím jen „zkušebně“.

Modrým klenotem ozdobila prsteníček své pravé ruky. „Jako snad každou holku mě baví se parádit, odmala jsem měla doma šperkovnici se spoustou prstýnků, náramků a náušnic. Když jsem proto dostala nabídku stát se exkluzivní tváří sběratelské kolekce prstýnků Briliantina a osobně se podílet na jejich navrhování, neváhala jsem ani minutu,“ svěřila se s nadšením zpěvačka.

Ta na střední pedagogické škole, kterou v Brně druhým rokem studuje, nevyniká jen ve zpěvu, ale také v kreslení. Ostatně to, zda chválu na svou adresu slýchá v hodinách výtvarné výchovy oprávněně, budou moct brzy posoudit všechny milovnice trendy doplňků. A nejen posoudit! Stejně jako Monika si svůj originální prsten budou moci také navrhnout.

„Přiznám se, že při načrtávání prvních návrhů jsem měla trochu strach, jestli to zvládnu. Zbytečně! Co může být zábavnějšího, než navrhnout si vlastní prstýnek. Jako malá jsem toužila mít kouzelný prstýnek a teď jich mám hned několik,“ prozradila talentovaná brunetka, pro kterou prý bude nakonec nejtěžší rozhodnout se, který z návrhů dostane reálnou podobu a stane se limitovaným kouskem první kolekce Briliantiny.


Zdroj: Eva Albrechtová / bagarova.cz
Foto: archiv firmy Briliantina

 


Komentáře čtenářů

Jméno: Email:
Nadpis:
Komentář:

Vulgární a urážlivé reakce budou redakcí smazány
Kontrolní otázka proti spamovacím robotům:
Jaký je součin tří a čtyř? 

ISSN 1802-2863 . Tiráž

Copyright © 2001 - 2024 www.webmagazin.cz Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu redakce Webmagazin.cz zakázáno.
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků.

Redakce, Reklama - Podmínky a právní omezení - Registrace

Vygenerováno za 0.0657 s