Nejste li zaregistrováni, můžete tak učinit zde, nebo si můžete nechat zaslat zapomenuté heslo

Jméno:

Heslo:
 

 ISSN 1802-2863 . Tiráž ...  Dnes je  čtvrtek 13.6.2024, svátek má Antonín 

Hledej

Spolupracujeme

www.bioscop.cz

www.bontonfilm.cz

www.botanicka.cz

www.divadlodisk.cz

www.divadlonavinohradech.com

www.divadloviola.cz

www.dokoran.cz

www.epocha.cz

www.hostbrno.cz

www.jota.cz

www.knihykazda.cz

www.literarnistrom.cz

www.mestskadivadlaprazska.cz

www.ngprague.cz

www.supraphononline.cz

www.svandovodivadlo.cz


Veronika Žilková a Leona Machálková s dětmi vyrazily za sportem!

17.04.2012   redakce   Společnost   Zobraz článek ve formě vhodné pro tisk

Veronika Žilková a Leona Machálková s dětmi vyrazily za sportem!Herečka Veronika Žilková s dcerou Kordulkou a zpěvačka Leona Machálková se synem Arturem se potkaly při příležitosti otevření nového sportovního showroomu v Praze nedaleko Brumlovky. Veronice Žilkové hrála akce do karet, protože její kolo si „přivlastnil" neznámý nenechavec.

Herečce Veronice Žilkové ukradli kolo, a tak využila otevření nové značkové prodejny kol Bikebros k tomu, aby si pořídila nové. Na nákup vzala i dceru Kordulku. "No, nevím, co mi na to řekne manžel," krčila bezradně u stojanů s koly, "tady je těch kol hrozně moc a já jsem, coby člověk narozený ve znamení Vah, hrozně nerozhodná. Navíc Martin tvrdí, že si kolo sama vybrat neumím!"


 
Herečka ale na výběr tak docela sama nebyla. Kromě dcery Kordulky, s níž do obchodu u Brumlovky přijela, jí samozřejmě radili i majitelé cykloservisu a manžel na telefonu. Zní to jako hláška ze soutěže, ale je to tak. Martin Stropnický Veronice několikrát volal a vyzvídal, jaká kola v prodejně mají, a v rámci možností radil.


 
Jednodušší to měla Žilková s výběrem oblečení. "Tohle se mi líbí, padne mi a je pohodlné," nechala se slyšet. Za chvíli ale opět propadla bezradnosti - to při výběru helmy. "Kdo tohle vymyslel, vždyť ta helma nemůže nikomu slušet?! A opravdu se musí jezdit s helmou?", rozčilovala se při zkoušení cyklistické helmy. Kordulka měla s výběrem jasno na první pohled, helmu si vybrala černou, stejnou barvu zvolila i u zvonku, jen láhev na pití si vybrala v modré barvě. "Mám dneska hezkej den," pochlubila se, "mamka mi už ráno koupila tenisky a teď ještě věci na kolo!"


 
Leona Machálková si zase nechala poradit od svého syna Artura, který jí dělal doprovod. "Je prima, že už není Artík malé mrně a můžeme si tedy volný čas užívat docela jinak", pochvaluje si nezadaná zpěvačka. "Společně sportujeme, chodíme za kulturou a, jak vidíte, i na nákupy". Do nové prodejny Leona se synem přijela kvůli začínající cyklistické sezóně. Oba totiž jízdu na kolech milují. Protože Artur roste, jak se říká "jako z vody", z loňských rukavic na kolo i helmy už vyrostl. Z prodejny si ale neodnesl jen tyto věci, přemluvil maminku Leonu ještě ke koupi batůžku, v němž je přímo zabudovaný vak na nápoj, cyklistickými brýlemi a oblečení s chrániči pro jízdu v adrenalinovém terénu. Zřejmě se má Machálková na co těšit! I když Machálková původně zamýšlela jen nákup synovi, nakonec neodolala a koupila si cyklistické tričko s kraťasy a brýle na kolo. "Jsem prostě ženská; nechám se k nákupu strhnout", usmívala se nad plnými taškami při odchodu z Bikebrosu.


 
Zdroj: www.kloboukfilm.cz


Komentáře čtenářů

Jméno: Email:
Nadpis:
Komentář:

Vulgární a urážlivé reakce budou redakcí smazány
Kontrolní otázka proti spamovacím robotům:
Jaký je součin tří a čtyř? 

ISSN 1802-2863 . Tiráž

Copyright © 2001 - 2024 www.webmagazin.cz Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu redakce Webmagazin.cz zakázáno.
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků.

Redakce, Reklama - Podmínky a právní omezení - Registrace

Vygenerováno za 0.0343 s