Nejste li zaregistrováni, můžete tak učinit zde, nebo si můžete nechat zaslat zapomenuté heslo

Jméno:

Heslo:
 

 ISSN 1802-2863 . Tiráž ...  Dnes je  sobota 22.6.2024, svátek má Pavla 

Hledej

Spolupracujeme

www.bioscop.cz

www.bontonfilm.cz

www.botanicka.cz

www.divadlodisk.cz

www.divadlonavinohradech.com

www.divadloviola.cz

www.dokoran.cz

www.epocha.cz

www.hostbrno.cz

www.jota.cz

www.knihykazda.cz

www.literarnistrom.cz

www.mestskadivadlaprazska.cz

www.ngprague.cz

www.supraphononline.cz

www.svandovodivadlo.cz


Malostranská beseda, oblíbené centrum kultury a výtečné gastronomie

12.05.2012   redakce   Společnost   Zobraz článek ve formě vhodné pro tisk

Malostranská beseda, oblíbené centrum kultury a výtečné gastronomieMalostranská beseda oslavila dva roky od zahájení oficiálního každodenního provozu po rozsáhlé rekonstrukci. Provozovatelům se daří realizovat původní vizi: Naplnit životem historickou budovu s jedinečným geniem loci, udělat z ní po letech opět místo, kam lidé chodí často a rádi.

Za hudbou, divadlem, filmy, výtvarným uměním, dobrým jídlem a pitím... Každý si může vybrat podle osobního vkusu, zájmů či momentální nálady.

Malostranská beseda je polohou v srdci metropole přímo předurčena stát se přirozeným centrem dění. Což ostatně potvrzuje i letmý pohled do její historie, která sahá až do doby Přemysla Otakara II! Za krásnou historickou fasádou, v pěti podlažích, s užitnou plochou celkem 3000 m2, dnes funguje moderní multikulturní centrum s nabídkou služeb a programem pro co nejširší spektrum návštěvníků.

V Hudebním a divadelním klubu, špičkovou technikou vybaveném sále pro 200 osob se odehrává klubový program uvádějící „staré bardy“, pro které byla Malostranská beseda v 80. letech takřka domovskou scénou, v osvěžující kombinaci s hudební současností nejrůznějších žánrů. Pravidelně tady hraje Vladimír Mišík, Ivan Hlas, Pavel Žalman, Originální pražský synkopický orchestr, kapely Čechomor, Hi-fi nebo Olympic. V Malostranské besedě se konaly tzv. Besední speciály – koncerty bratří Ebenů, Precedens, Radúzy, Pavla Bobka, Melody Makers s Ondřejem Havelkou, Markéty Irglové či Suzanne Vega. Své večery mají vyhrazeny populární Barování se Sandrou Novákovou i talkshow novináře Honzy Dědka. Unikátní prostor renesančního podkroví Malostranské besedy s jedinečným výhledem na historickou Prahu je sídlem Galerie, jejíž výstavní program je zaměřen na autorské výstavy známých českých umělců. Programovou nabídku Malostranské besedy doplňuje Videokavárna a Trick Bar s projekcemi filmových lahůdek, pořady atraktivních hostů i kavárenským povídáním z cyklu BlueCafe.

Všechny reprezentativní prostory Malostranské besedy, včetně separátního Karetního salonku s pokerovým stolem pro deset hráčů, je možné pronajmout pro pořádání prezentací, školení, nejrůznějších firemních či společenských akcí a setkání, a to v mimořádně flexibilním rozpětí od deseti do tisíce osob. Vše s kompletním cateringovým servisem. Pro svou optimální dostupnost, mimořádnou atmosféru (asi největším lákadlem je pro snoubence podkrovní prostor Galerie s překrásným výhledem na Pražský hrad) a maximálně vstřícný personál se Malostranská beseda stala oblíbeným místem konání svatebních obřadů.

V přízemí Malostranské besedy hosté najdou komplexní gastronomické služby: špičkový restaurant s prvotřídní českou kuchyní v moderní úpravě za příznivé ceny, tradiční pivnici s kvalitním plzeňským pivem, wifi-kavárnu a letní zahrádku v podloubí s příjemným posezením.
 


Kontakty
 
www.malostranska-beseda.cz
Malostranská beseda, Malostranské náměstí 21, Praha 1
Komentáře čtenářů

Jméno: Email:
Nadpis:
Komentář:

Vulgární a urážlivé reakce budou redakcí smazány
Kontrolní otázka proti spamovacím robotům:
Jaký je součin tří a čtyř? 

ISSN 1802-2863 . Tiráž

Copyright © 2001 - 2024 www.webmagazin.cz Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu redakce Webmagazin.cz zakázáno.
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků.

Redakce, Reklama - Podmínky a právní omezení - Registrace

Vygenerováno za 0.0337 s