Nejste li zaregistrováni, můžete tak učinit zde, nebo si můžete nechat zaslat zapomenuté heslo

Jméno:

Heslo:
 

 ISSN 1802-2863 . Tiráž ...  Dnes je  sobota 22.6.2024, svátek má Pavla 

Hledej

Spolupracujeme

www.bioscop.cz

www.bontonfilm.cz

www.botanicka.cz

www.divadlodisk.cz

www.divadlonavinohradech.com

www.divadloviola.cz

www.dokoran.cz

www.epocha.cz

www.hostbrno.cz

www.jota.cz

www.knihykazda.cz

www.literarnistrom.cz

www.mestskadivadlaprazska.cz

www.ngprague.cz

www.supraphononline.cz

www.svandovodivadlo.cz


Prahu ovládnou punkoví Blink-182 i Simple Plan

23.05.2012   redakce   Hudba   Zobraz článek ve formě vhodné pro tisk

Prahu ovládnou punkoví Blink-182 i Simple PlanNa obzoru je další Prague City Festival 2012. Dvoudenní hudební akce se uskuteční od 29.června do 30.června v prostorách Výstaviště Praha Holešovice a přivítá takové zahraniční hvězdy jako je Blink-182 nebo Simple Plan. Z českých kapel se mohou všichni příznivci kvalitní hudby těšit na Clou či pražské duo Cartonnage.

Poslední červnový týden se holešovické Výstaviště promění v jednu obrovskou hudební stage. Po loňském úspěšném debutovém ročníku se zde opět roztepe srdce Prague City Festivalu, na kterém se představí taková hudební esa, jako je americký pop-punkový fenomén Blink-182, velšská kapela Lostprophets, kanadští Simple Plan či tuzemský boyband Clou. Vstupenky jsou k zakoupení exkluzivně v síti Ticketportal od 1295 korun na oba dny festivalu, nyní s novinkou pro stání u pódia pro 2 osoby za 1590 korun. V omezeném množství jsou také k dispozici jednodenní vstupenky od 999 Kč. Pro ty nejnáročnější z návštěvníků jsou připraveny dvě kategorie VIP lístků – VIP Golden za 2590 korun a VIP Platinum za 4390 korun.
 
Prague City Festival společně se Ticketportalem přichystal všem svým návštěvníkům nevšední hudební zážitek, při kterém si přijdou na své fanoušci rozlišných hudebních žánrů. Hned první den vystoupí autoři hitů jako Perfect World, Crazy, či Welcome To My Life – populární Kanaďané Simple Plan. Mezi dalšími Lostprophets, Black Stone Cherry, Street Drum Corps nebo Blink-182. Z české scény ten den vystoupí Clou a The Pooh.
 
Druhý den, kterému budou vévodit New Order, nabídne speciální audiovizuální show brazilského DJe Amona Tobina, skupinu Hadouken, Seňora Coconuta, Shantel & Bucovina Club, Dubiozu Kolektiv nebo tuzemské duo Cartonnage.
 
Vystoupení kapel se budou podle slov pořadatelů odehrávat na dvou scénách – hlavní bude opět umístěna na Bruselskou cestu, druhé pódium tentokrát vyroste v Incheba Aréně na scéně Dlouhohrajících desek. Součástí festivalového areálu bude také „oddechová“ chill-out zóna v Průmyslovém paláci, kde najdou útočiště všichni ti, kteří se v průběhu programu potřebují někde zregenerovat a dobít energii.
 
Podrobnosti na www.ticketportal.cz

Komentáře čtenářů

Jméno: Email:
Nadpis:
Komentář:

Vulgární a urážlivé reakce budou redakcí smazány
Kontrolní otázka proti spamovacím robotům:
Jaký je součin tří a čtyř? 

ISSN 1802-2863 . Tiráž

Copyright © 2001 - 2024 www.webmagazin.cz Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu redakce Webmagazin.cz zakázáno.
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků.

Redakce, Reklama - Podmínky a právní omezení - Registrace

Vygenerováno za 0.0482 s