Nejste li zaregistrováni, můžete tak učinit zde, nebo si můžete nechat zaslat zapomenuté heslo

Jméno:

Heslo:
 

 ISSN 1802-2863 . Tiráž ...  Dnes je  sobota 15.6.2024, svátek má Vít 

Hledej

Spolupracujeme

www.bioscop.cz

www.bontonfilm.cz

www.botanicka.cz

www.divadlodisk.cz

www.divadlonavinohradech.com

www.divadloviola.cz

www.dokoran.cz

www.epocha.cz

www.hostbrno.cz

www.jota.cz

www.knihykazda.cz

www.literarnistrom.cz

www.mestskadivadlaprazska.cz

www.ngprague.cz

www.supraphononline.cz

www.svandovodivadlo.cz


Krásné missky a (zase) fotbalisté

22.05.2012   redakce   Společnost   Zobraz článek ve formě vhodné pro tisk

Krásné missky a (zase) fotbalistéA je to tu zase! Pouhý měsíc a půl po svém vítězství v jediné národní soutěži krásy byly dvě nejkrásnější blondýnky Česka přistiženy ve společnosti fotbalistů. Česká Miss Earth 2012 Tereza Fajksová (22) a Blesk Česká Miss World 2012 Linda Bartošová (18) přitom svorně tvrdily, že korunka jejich dlouholeté vztahy neohrozí.

Jsou krásné, cílevědomé a obvykle zadané. Při dlouhé cestě za jejich snem stát se Českou Miss jim po boku stojí nenápadný mladík, kterého krátce po svém zvolení vymění za bohatého sportovce či podnikatele. Pětiletý vztah České Miss Earth 2012 Terezy Fajksové a tříletý vztah České Miss World 2012 Lindy Bartošové zatím „missí nemoci“ zdárně odolávají. Jejich hrátky s prvoligovými fotbalisty jsou andělsky nevinné. Staly se totiž jejich okřídlenými ochranitelkami.
 
Bojovníky z týmu západočeské Viktorky před nedávnem zaštítil nově vznikající plzeňský music club Pantheon. Díky němu fotbalisté získali také sexy andílky, kteří nad nimi bdí při přípravě na důležité zápasy. Při tréninku cvičných útoků na branku asistovaly nejkrásnější české blondýny obránci Martinu Procházkovi a záložníkovi Davidu Limberskému. Oba hráči svým vzhledem působí také spíše andělsky, za nevinnou tváří se ale skrývají skuteční bojovníci, kteří se neštítí ani drsných fotbalových zákroků. Při nejednom z nich se křehkým kráskám až tajil dech. David Limberský navíc doufá, že při něm jeho strážní andílci budou stát také po celou dobu fotbalového Eura, na které bude reprezentovat české barvy.
 
Samotného kapitána Viktorky, Pavla Horvátha, si pod svá temná křídla vzala Gábina Partyšová, která se proměnila v černého anděla. Coby ostřílená moderátorka se nebála ani odvážnějších střel a svým dynamickým tahem na branku překvapila všechny přihlížející. „Kristiánek mě občas přemluví, abych si s ním šla na zahradu zakopat,“ prozradila Gábina, odkud má natrénováno. 
Pantheon hráčům poskytl andělskou oporu na fotbalovém trávníku a již v září pro ně přichystá také zázemí v prostředí jedinečného plzeňského hudebního klubu, jehož tváří je také Andrea Verešová. Tam bude mít Viktorka při svých akcích k dispozici privátní VIP zónu, kde budou moci fotbalisté ve společnosti svých krásných andílků náležitě oslavit každé nové vítězství. Music klub Pantheon bude vynikat nejen designem interiéru, ve kterém budou mimo jiné obří křišťálové lustry a sochy andělů v nadživotní velikosti, ale i programem, nabitým hvězdami českého
i světového dýdžejingu.


Zdroj: Jan Tůma + Original Communications, s.r.o.Komentáře čtenářů

Jméno: Email:
Nadpis:
Komentář:

Vulgární a urážlivé reakce budou redakcí smazány
Kontrolní otázka proti spamovacím robotům:
Jaký je součin tří a čtyř? 

Reakce k článku


Od: anonym - 22.5.2012 - 9:09

Tak nevím, jsem na stránkách kulturního magazínu, nebo obyčejného bulváru...


Od: redakce - 22.5.2012 - 9:19

Rozhledna je společensko-kulturní magazín, tudíž uveřejňujeme i články ze světa známých osobností. Bulvárním tématům se ale nevěnujeme, maximálně v reflexi na nějakou kauzu.


ISSN 1802-2863 . Tiráž

Copyright © 2001 - 2024 www.webmagazin.cz Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu redakce Webmagazin.cz zakázáno.
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků.

Redakce, Reklama - Podmínky a právní omezení - Registrace

Vygenerováno za 0.0251 s