Nejste li zaregistrováni, můžete tak učinit zde, nebo si můžete nechat zaslat zapomenuté heslo

Jméno:

Heslo:
 

 ISSN 1802-2863 . Tiráž ...  Dnes je  sobota 15.6.2024, svátek má Vít 

Hledej

Spolupracujeme

www.bioscop.cz

www.bontonfilm.cz

www.botanicka.cz

www.divadlodisk.cz

www.divadlonavinohradech.com

www.divadloviola.cz

www.dokoran.cz

www.epocha.cz

www.hostbrno.cz

www.jota.cz

www.knihykazda.cz

www.literarnistrom.cz

www.mestskadivadlaprazska.cz

www.ngprague.cz

www.supraphononline.cz

www.svandovodivadlo.cz


Zkuste si mandalu z květin

02.06.2012   redakce   Společnost   Zobraz článek ve formě vhodné pro tisk

Zkuste si mandalu z květinMezinárodní výstava zdraví a esoteriky Minerva vám tentokrát nabídne nejen bohatou porci přednášek a seminářů a spoustu skvělých odborníků. Celá se navíc ponese ve znamení květin a v zahradě Michnova paláce budete mít dokonce jedinečnou možnost sestavit si květinovou mandalu.

Seznam hostů, kteří povedou přednášky a semináře a budou k dispozici návštěvníkům, obsahuje tentokrát spoustu velmi zajímavých jmen. Osobností, která stojí za zmínku, je určitě Doc. ThDr. Ivan Odilo &Stampach. Tento duchovní, který byl exkomunikován z katolické církve, a také svobodný zednář, se zamyslí nad tím, proč civilizace způsobuje žízeň po duchovních hodnotách a jak využít alternativních směrů (hermetismus, alchymie, magie, kabala) na duchovní cestě.
Nerozumíte některým událostem ve vašem životě? Chcete vědět, proč se vám nedaří ve vztazích či práci, nebo hledáte nějaký ztracený předmět? Pak určitě zamiřte na Křeslo pro hosta, kde na vaše otázky odpoví Eva Kňapová, žena s mimořádným nadáním, která umí nahlédnout pod povrch věcí, dějů i do hloubi lidského podvědomí.

Záleží vám na tom, co jíte, a jestli vaše kosmetika či léky neškodí zdraví? Tajemství výrobců potravin a dalších produktů vám v přednášce Doba jedová 2 poodhalí mezinárodně uznávaná vědkyně Prof. RNDr. Anna Strunecká, DrSc.

Lze rakovinu léčit alternativně?
Na Minervě se s vámi o své vědění podělí i mimořádně početná skupina lékařů, kteří ve své praxi sázejí na užitečné spojení klasické a alternativní medicíny. MUDr. Jaroslav Henzl se ve své přednášce zaměří na využití alternativních metod v léčbě rakoviny, dietoložka MUDr. Eva Moučková prozradí, jak jídelníček a stav vnitřních orgánů ovlivňuje zdraví pokožky, MUDr. Karel Erben vás nasměruje k léčení bez chemických léků, MUDr. Martin Daniel poradí, jak žít šťastný život, a MUDr. Jan Miklánek se zamyslí nad hledáním životní cesty a moudrosti.
Vyzkoušet si budete moci i spoustu zajímavých metod pro léčbu těla i duše: rebirthing (vědomé dýchání pro spojení s vnitřní energií), energoterapii, barevnou terapii, EFT, UCHOP (metoda využívající sílu slova), zpěvoléčbu či hledání rodové linie. Chybět nebude ani nefalšovaná šamanská meditace pod vedením peruánského šamana Juana Carlose Pacaya Gomeze.
 
Kompletní program přednášek a dalších doprovodných akcí najdete na www.minervazdravi.com.

Foto: publicdomainpictures.net


Komentáře čtenářů

Jméno: Email:
Nadpis:
Komentář:

Vulgární a urážlivé reakce budou redakcí smazány
Kontrolní otázka proti spamovacím robotům:
Jaký je součin tří a čtyř? 

ISSN 1802-2863 . Tiráž

Copyright © 2001 - 2024 www.webmagazin.cz Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu redakce Webmagazin.cz zakázáno.
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků.

Redakce, Reklama - Podmínky a právní omezení - Registrace

Vygenerováno za 0.0368 s