Nejste li zaregistrováni, můžete tak učinit zde, nebo si můžete nechat zaslat zapomenuté heslo

Jméno:

Heslo:
 

 ISSN 1802-2863 . Tiráž ...  Dnes je  středa 19.6.2024, svátek má Leoš 

Hledej

Spolupracujeme

www.bioscop.cz

www.bontonfilm.cz

www.botanicka.cz

www.divadlodisk.cz

www.divadlonavinohradech.com

www.divadloviola.cz

www.dokoran.cz

www.epocha.cz

www.hostbrno.cz

www.jota.cz

www.knihykazda.cz

www.literarnistrom.cz

www.mestskadivadlaprazska.cz

www.ngprague.cz

www.supraphononline.cz

www.svandovodivadlo.cz


Mikuláš s HC Slavia a autogramiáda HC LEV

05.12.2012   redakce   Společnost   Zobraz článek ve formě vhodné pro tisk

Mikuláš s HC Slavia a autogramiáda HC LEV Začátek prosince bude Galerie Harfa žít hokejem. Na středu 5. prosince je připraveno setkání s autogramiádou hráčů HC Slavia Praha Jaroslavem Bednářem, Vladimírem Sobotkou, Tomášem Hertlem, Michalem Kempným a Tomášem Mickou. Hokejového podvečera se budou účastnit také děti z dětského domova Radost, kterým zde bude předán speciální dar. Nezahálí se ani ve čtvrtek...

Ve čtvrtek 6. prosince bude Galerie Harfa hostit další hokejové hvězdy. Svým fanouškům se zde představí kompletní „A“ tým HC Lev Praha, který se bude od 18 hodin podepisovat všem dorazivším fanouškům. A že půjde o cenné sběratelské relikvie, jména jako Zdeno Chára, Jakub Voráček, Roman Červenka, Ondřej Němec, Marcel Hossa nebo Jiří Novotný patří mezi osobnosti mezinárodního hokeje.  Obě dvě akce se uskuteční na kluzišti na střeše Galerie Harfa a na obou akcích zajistí hudební kulisu DJ z Radia Hey.
 
„Autogramiáda s hráči HC Slavia Praha začne ve středu v 17 hodin a od 17.30 bude probíhat za účasti široké veřejnosti ukázka hokejového tréninku, na kterém si děti mohou zabruslit se svými hokejovými idoly. Fanoušci se mohou těšit na rozhovory s hráči a na soutěže o lístky na utkání. A samozřejmě nebude chybět Mikuláš a jeho družina s dárky pro hodné děti,“ říká Martina Tlustá, marketingová koordinátorka Galerie Harfa. Připraveno je také speciální čertovské menu, které bude u kluziště v prodeji již od 15:30. Po ukončení oficiálního programu jsou všichni srdečně zváni do restaurace Culinary Aroma, kde se bude promítat pohádka S čerty nejsou žerty.
 
Hokejový program bude v Galerii Harfa pokračovat i následující den. Ve čtvrtek sem dorazí všichni hráči „A“ týmu ambiciózního HC Lev Praha a od 18 hodin budou na autogramiádě rozdávat své podpisy. Již od 15 hodin zde bude probíhat testování špičkové hokejové výstroje pro hráče ledního hokeje značky BAUER s možností zakoupení s 20 % slevou.
 
www.galerieharfa.cz
 


Komentáře čtenářů

Jméno: Email:
Nadpis:
Komentář:

Vulgární a urážlivé reakce budou redakcí smazány
Kontrolní otázka proti spamovacím robotům:
Jaký je součin tří a čtyř? 

ISSN 1802-2863 . Tiráž

Copyright © 2001 - 2024 www.webmagazin.cz Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu redakce Webmagazin.cz zakázáno.
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků.

Redakce, Reklama - Podmínky a právní omezení - Registrace

Vygenerováno za 0.0288 s