Nejste li zaregistrováni, můžete tak učinit zde, nebo si můžete nechat zaslat zapomenuté heslo

Jméno:

Heslo:
 

 ISSN 1802-2863 . Tiráž ...  Dnes je  sobota 15.6.2024, svátek má Vít 

Hledej

Spolupracujeme

www.bioscop.cz

www.bontonfilm.cz

www.botanicka.cz

www.divadlodisk.cz

www.divadlonavinohradech.com

www.divadloviola.cz

www.dokoran.cz

www.epocha.cz

www.hostbrno.cz

www.jota.cz

www.knihykazda.cz

www.literarnistrom.cz

www.mestskadivadlaprazska.cz

www.ngprague.cz

www.supraphononline.cz

www.svandovodivadlo.cz


Gregorian přivezou do České republiky unikátní show

26.02.2013   redakce   Hudba   Zobraz článek ve formě vhodné pro tisk

Gregorian přivezou do České republiky unikátní showKoncerty vokálního souboru Gregorian jsou po celém světě vyhlášené jedinečnou atmosférou, kterou vytváří mystické spojení chorálové hudby a rockových a popových skladeb se strhující audiovizuální show. Scéna ozářená ohňovými a světelnými efekty, dokonalá souhra hlasů gregoriánských mnichů, osobité verze legendárních světových hitů…

Čeští diváci budou mít příležitost vidět Gregorian naživo na dvou exkluzivních koncertech v rámci evropského Epic Chants Tour 2013, které se konají 24. 3. v Kongresovém centru Praha a 28. 3. v brněnské hale Vodova.

Epic Chants Tour 2013 je postaveno na písních z nového alba Gregorian nazvaného Epic Chants, ale samozřejmě zazní také publiku dobře známé skladby z předcházející tvorby, například  Against All Odds (Phil Collins), Conquest Of Paradise (Vangelis), My Heart Will Go On (Celine Dion), O Fortuna (Carmina Burana) nebo Hells Bells (AC/DC). První koncerty Epic Chants Tour 2013 Gregiorian s velkým úspěchem odehráli v Hamburku a celkem mají v plánu navštívit více než 75 měst po celé Evropě. Dvanáctku mnichů na turné doplňují dvě krásné zpěvačky s andělským hlasem Amelia Brightman a Eva Mali.

Hudební fenomén Gregorian se zrodil před více než deseti lety. S nápadem propojit gregoriánský chorál s moderní hudbou přišel na začátku 90. let hamburský hudební producent Frank Peterson. Spolu s Michaelem Cretuem tehdy stvořil projekt Enigma. Koncem 90. let se rozhodl svou myšlenku oživit a pověřil tým zkušených tvůrců přepracováním aktuálních hitů popmusic do stylu, který se blíží zpěvu středověkých mnichů, gregoriánskému chorálu – odtud je také odvozen název skupiny Gregorian. Hned první album Masters of Chant, vydané v roce 1999, zaznamenalo mezinárodní úspěch. Během desetiletí se Gregorian s více než šesti miliony prodaných alb stali velmi žádaným a vyhledávaným souborem. Jejich koncerty vidělo přes 1,3 milionu lidí, ve svém žánru nemají konkurenci.Vstupenky jsou v prodeji exkluzivně v celé síti TICKET ART – online na www.ticket-art.cz nebo v jednom z více než 480 prodejních míst po celé ČR. Ceny vstupenek: 1 390 Kč, 1 190 Kč, 990 Kč, 790 Kč a 590 Kč.

Promovideo: http://youtu.be/qbxcBC2Gg7Q

Termíny koncertů GREGORIAN – Epic Chants Tour 2013 v ČR:
24. 3. 2013 od 19:00 hod. – PRAHA, Kongresové centrum Praha
28. 3. 2013 od 19:00 hod. – BRNO, Hala Vodova

 

 
Mediální servis:
2media.cz


Komentáře čtenářů

Jméno: Email:
Nadpis:
Komentář:

Vulgární a urážlivé reakce budou redakcí smazány
Kontrolní otázka proti spamovacím robotům:
Jaký je součin tří a čtyř? 

ISSN 1802-2863 . Tiráž

Copyright © 2001 - 2024 www.webmagazin.cz Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu redakce Webmagazin.cz zakázáno.
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků.

Redakce, Reklama - Podmínky a právní omezení - Registrace

Vygenerováno za 0.4311 s