Nejste li zaregistrováni, můžete tak učinit zde, nebo si můžete nechat zaslat zapomenuté heslo

Jméno:

Heslo:
 

 ISSN 1802-2863 . Tiráž ...  Dnes je  sobota 22.6.2024, svátek má Pavla 

Hledej

Spolupracujeme

www.bioscop.cz

www.bontonfilm.cz

www.botanicka.cz

www.divadlodisk.cz

www.divadlonavinohradech.com

www.divadloviola.cz

www.dokoran.cz

www.epocha.cz

www.hostbrno.cz

www.jota.cz

www.knihykazda.cz

www.literarnistrom.cz

www.mestskadivadlaprazska.cz

www.ngprague.cz

www.supraphononline.cz

www.svandovodivadlo.cz


Čeká nás pořádná cyklojízda

12.04.2013   redakce   Společnost   Zobraz článek ve formě vhodné pro tisk

Čeká nás pořádná cyklojízdaBlíží se nám Velká jarní cyklojízda 2013. Že bude opravdu Velká, o tom není pochyb. Počty účastníků Velkých cyklojízd rok od roku stoupají spolu s růstem množství těch, kteří objevují kvality dopravy v sedle bicyklu. Pokoříme letos dosavadní rekordy? Sejdeme se v sobotu 20.4.

Jak to celé proběhne?

Na trasu dlouhou kolem deseti kilometrů, se po 15. hodině vydáme pomalým tempem příjemným pro jezdce a jezdkyně všech kategorií, abychom kolem páté hodiny dorazili na Nákladové nádraží Žižkov. Až sem dorazí celá cyklojízda, proběhne již tradiční rituál zvedání kol nad hlavu. V jedné z opuštěných hal Nákladového nádraží Žižkov, které je od 8. března definitivně kulturní památkou, pak proběhne afterparty jak se sluší a patří. Kromě samozřejmého občerstvení od sympatizantů Auto*Matu a spřátelených podniků bude probíhat vícero aktivit a prezentací spojených s městskou cyklodopravou, zlepšováním veřejného prostoru, Auto*Matem nebo se Žižkovem. Doprovázet je bude střídmá hudební produkce, kterou od 20:00 vystřídá koncert kapely Please The Trees a závěrem večera provede Dj Gadjo.cz z Radia 1.

Cyklojízda je kulturní zážitek!

Vemte na cyklojízdu kazeťák a pusťte si na cestu svou oblíbenou hudbu. Máte-li ve sklepě originální kolo, které přes rok šetříte, cyklojízda je ideální chvíle na to, ukázat se s ním na veřejnosti. Přijeďte v převlecích, s nezvyklými módními doplňky, nebo jen nasaďte nezvykle široký úsměv a pojeďte se potkat se spolupražany, kteří některé věci cítí stejně jako vy. Kreativita a originalita se víc než cení, meze jsou dány jen pravidly slušného chování a pravidly cyklojízd.Přípravy cyklojízdy jsou v plném proudu. Sledujte proto tento článek, cyklojizdy.cz nebo facebook událost. Budeme je průběžně doplňovat informacemi např. o afterparty nebo trase.
 
Dojeďte na sraz cyklojízdy pohodlně. Nejlepší způsob jak naplánovat cestu na místo srazu Velké jarní cyklojízdy, je použít aktualizovaný vyhledávač pražských cyklistických tras na informačním portálu Prahou na kole. (Nezapomeňte, že na cestu domů z cyklojízdy budete potřebovat světla.)
Kdo se chce zúčastnit a nesežene si doté doby kolo sám, obraťte se na spřátelenou půjčovnu OKOLO v Revoluční ulici. Pro Velkou jarní cyklojízdu nabízí akci kolo za 100Kč. Od 2.4. bude mít na webu registrační formulář pro snadné odbavení výpůjčky v den cyklojízdového náporu. Kol mají omezené množství, kdo dřív přijde, ten dřív jede…

Podílejte se i Vy na přípravách

Pokud můžete, staňte se spoluorganizátorem Velké jarní cyklojízdy. Přiložte ruku a myšlenku k dílu a pomozte s propagací, přípravou nebo organizací v samotný den cyklojízdy. Můžete se zapojit následujícími činnostmi:
ZVĚTE své přátele a známé, ať je nás co nejvíc.
SDÍLEJTE Facebookovou událost Velká jarní cyklojízda 2013 na svém profilu a zvěte.
PŘIPOJTE SE k desítkám dalších špuntařů a zároveň distributorů speciálních bezplatných cyklonovin; je třeba pokrýt přes 120 křížení s bočními ulicemi,tramvajovou tratí a přechody, zatím se přihlásilo 35/70 lidí,  kteří by se ideálně na špuntování měli podílet, zde najdete aktualizovaný seznam potřebných dobrovolnických prací
&SIŘTE bannery a grafické materiály Velké jarní cyklojízdy.
POSILTE osádku Auto*Matu na afterparty a pomožte na infostánku, s přípravami nebo s úklidem
STAŇTE SE ČLENEM/ČLENKOU Klubu přátel Auto*Matu a podílejte se drobnými finančními příspěvky (od 150Kč měsíčně) na udržování a zvyšování akceschopnosti a nezávislosti Auto*Matu. Členi Klubu přátel zajišťují již 1/3 rozpočtu organizace. I tak je velká část práce členů Auto*Matu dobrovolná.
V případě zájmu o nabídnutí svých sil, pište prosím Ivě Pohankové na iva.pohankova@auto-mat.cz.
 
=====================================================================================

Big Spring Critical Mass Bike Ride.

Saturday, April 20th, 3 pm at Náměstí Jiřího z Poděbrad. Will this be the biggest Prague Critical Mass ever? As the number of city cyclist is rising, we can say that there is a chance…

Cultural experience!

After 3 pm we’ll slowly set out for a journey through Prague (around 10 km). If you have some interesting bike or if you want to pass through the city on bike with some unusual costume, this is the best time to do it. The speed of the critical mass is as slow as possible to not to fall off the bike. Anybody can show his creativity this way.
Big Spring Critical Mass 2012
Big Spring Critical Mass 2011
The final destination of our ride is a big old railway station Nákladové nádraží Žižkov (recently declared a site of cultural heritage). We invite you to have a snack / a drink or to join some out of various activities performed by our friends at the afterparty. The workshops and other activities will be followed by a Please The Trees gig at 20:00 and then a party with Radio 1 Dj Gadjo from. The final route itinerary will be published in about a week in this article.
Help us promote The Big Spring Critical Mass Bike Ride:
SHARE this event on your profile
INVITE your friends
JOIN our team of volunteers (mail to iva.pohankova@auto-mat.cz)
SPREAD the banners and graphics of the event.
 
 
 
 
Komentáře čtenářů

Jméno: Email:
Nadpis:
Komentář:

Vulgární a urážlivé reakce budou redakcí smazány
Kontrolní otázka proti spamovacím robotům:
Jaký je součin tří a čtyř? 

ISSN 1802-2863 . Tiráž

Copyright © 2001 - 2024 www.webmagazin.cz Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu redakce Webmagazin.cz zakázáno.
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků.

Redakce, Reklama - Podmínky a právní omezení - Registrace

Vygenerováno za 0.0324 s