Nejste li zaregistrováni, můžete tak učinit zde, nebo si můžete nechat zaslat zapomenuté heslo

Jméno:

Heslo:
 

 ISSN 1802-2863 . Tiráž ...  Dnes je  sobota 15.6.2024, svátek má Vít 

Hledej

Spolupracujeme

www.bioscop.cz

www.bontonfilm.cz

www.botanicka.cz

www.divadlodisk.cz

www.divadlonavinohradech.com

www.divadloviola.cz

www.dokoran.cz

www.epocha.cz

www.hostbrno.cz

www.jota.cz

www.knihykazda.cz

www.literarnistrom.cz

www.mestskadivadlaprazska.cz

www.ngprague.cz

www.supraphononline.cz

www.svandovodivadlo.cz


Čtení nejen na léto s Knihcentrem

03.08.2013   redakce   Literatura   Zobraz článek ve formě vhodné pro tisk

Čtení nejen na léto s KnihcentremPro mnoho lidí k dovolené neodmyslitelně patří dobrá kniha. Speciální akci na letní měsíce připravilo nakladatelství Mladá fronta společně s knihkupci v celé České republice. Všechny tituly z produkce MF si nyní můžete pořídit na www.KNIHCENTRUM.cz se slevou 30 %. Akce potrvá ještě po celý srpen a tak všichni, kteří se chystají na dovolenou a hledají vhodnou knihu, i ti, kteří jen mají chuť si během letních večerů číst, mohou využít příležitosti výhodného nákupu těch nejzajímavějších titulů.

Colette Cohenová, devatenáctiletá belgická židovka s démantem pod jazykem, je zmítáná mezi hlubokým milostným citem a brutálním sexuálním násilím. Dvě podoby lásky tak odlišné a tak podobné jako pravda a lež. Milostný příběh z prostředí osvětimského lágru je tak i příběhem o zmatení všech lidských hodnot, kdy je jen tenká hranice mezi dobrem a zlem, pravdou a lží, láskou a nenávistí. Připravovaná novinka Arnošta Lustiga bude v prodeji za 187 Kč.
 
V thrilleru Až na vrchol hory budete sledovat napínavý příběh a vyšetřování spletitého případu. Hlavními protagonisty jsou vyšetřovatelé Paul Hjelm a Kerstin Holmová. Co nebo koho se budou snažit vypátrat? Když se stane drastická vražda, je pro policii nejdůležitější najít svědka, který jim pomůže případ vyšetřit. V případě hrozné smrti jednoho z hostů stockholmské restaurace je situace trochu jiná. Svědek by byl. Ale tento si nepřeje nic vidět, ani slyšet. Co za tím stojí? Novinka z pera Arneho Dahla je prodeji za 209 Kč.

Jez a běhej je kniha plná příběhů o vytrvalosti, soutěživosti, touze vyhrát a uspět. Najdete v ní také celou řadu vědeckých poznatků a praktických rad i receptů z rostlinných zdrojů, na které Scott Jurek nedá dopustit. Kniha je určena všem, kdo se chtějí věnovat běhu na jakékoliv úrovni. Je pro ty, kteří se poprvé chystají vyběhnout a chtějí znát všechny finty a je i pro ty, kdo již závodí a zažívají skvělý pocit, když se v cíli protrhne cílová páska. Volné pokračování bestselleru Born to run zakoupíte za 209 Kč.
 
Vynikající dvousvazkový životopis z pera jednoho z nejlepších vojenských historiků současnosti líčí Winstona Churchilla jako vojáka a válečného vůdce, který sice nikdy nedosáhl vyšší hodnosti než podplukovník, avšak nakonec ve funkci předsedy vlády velel vojenským operacím Velké Británie a klíčovým způsobem se podílel na porážce Hitlera, Mussoliniho i Hirohita. Životopis Válečný vůdce je stejně strhující jako muž, kterého autor vykresluje. Druhý svazek lze pořídit za 314 Kč.
 

Zdroj www.KNIHCENTRUM.cz


Komentáře čtenářů

Jméno: Email:
Nadpis:
Komentář:

Vulgární a urážlivé reakce budou redakcí smazány
Kontrolní otázka proti spamovacím robotům:
Jaký je součin tří a čtyř? 

ISSN 1802-2863 . Tiráž

Copyright © 2001 - 2024 www.webmagazin.cz Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu redakce Webmagazin.cz zakázáno.
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků.

Redakce, Reklama - Podmínky a právní omezení - Registrace

Vygenerováno za 0.0381 s