Nejste li zaregistrováni, můžete tak učinit zde, nebo si můžete nechat zaslat zapomenuté heslo

Jméno:

Heslo:
 

 ISSN 1802-2863 . Tiráž ...  Dnes je  sobota 15.6.2024, svátek má Vít 

Hledej

Spolupracujeme

www.bioscop.cz

www.bontonfilm.cz

www.botanicka.cz

www.divadlodisk.cz

www.divadlonavinohradech.com

www.divadloviola.cz

www.dokoran.cz

www.epocha.cz

www.hostbrno.cz

www.jota.cz

www.knihykazda.cz

www.literarnistrom.cz

www.mestskadivadlaprazska.cz

www.ngprague.cz

www.supraphononline.cz

www.svandovodivadlo.cz


National Geographic vystavuje zdarma! Zajděte si na fotky do Galerie Harfa

08.08.2013   redakce   Výtvarné umění   Zobraz článek ve formě vhodné pro tisk

National Geographic vystavuje zdarma! Zajděte si na fotky do Galerie HarfaVýstava s názvem SIMPLY BEAUTIFUL (JEDNODU&SE KRÁSNÉ) bude v Galerii Harfa k vidění do 18. srpna 2013. Vstup je zdarma. Návštěvníci výstavy mohou vyhrát roční předplatné National Geographic a cestovní pobyt od CK Neckermann.

Na výstavě bude představeno 50 velkoformátových fotografií, na kterých jsou zachyceny nádherné přírodní scenérie, zvířata v akci, neopakovatelné lidské momenty anebo život ve městě. Vše v jedinečném stylu, díky kterému si National Geographic s jiným časopisem nespletete.

„Výstava se koná u příležitosti 125. výročí založení časopisu a v dalších měsících ji opět v našem obchodním centru budou následovat 4 neméně zajímavé tematické výstavy,“ říká Martina Tlustá, marketingová koordinátorka Galerie Harfa.

Časopis National Geographic byl založen ve Washingtonu, D.C. 13. ledna 1888.  Tehdy se 33 vědců, mecenášů a cestovatelů rozhodlo založit „společnost pro zvyšování znalostí o geografii“. První číslo spatřilo světlo světa v říjnu téhož roku. Obálka tehdy vypadala spíše jako vědecká brožurka, nezdobila ji žádná fotografie, ani typický žlutý rámeček. Postupem času se ale časopis stal symbolem unikátních objevů a také nádherných fotografií a tuto pověst si drží dodnes. V roce 1995 vyšla první jazyková mutace časopisu a jejich počet stále roste. V současné době vychází National Geographic ve 36 mezinárodních vydáních a každý měsíc si jej v tištěné nebo digitální podobě přečte na 60 miliónů čtenářů.

www.galerieharfa.cz


ikonka: http://www.national-geographic.cz/foto-video/


Komentáře čtenářů

Jméno: Email:
Nadpis:
Komentář:

Vulgární a urážlivé reakce budou redakcí smazány
Kontrolní otázka proti spamovacím robotům:
Jaký je součin tří a čtyř? 

Reakce k článku


Od: Vlaďka Novotná - 13.8.2013 - 14:30

Galerie Harfa
Tak to mám radost, National Geographic má vždy nádherné scenérie! A do Galerie Harfa chodíme pravidelně, jak na nákupy, tak i s dětmi na střechu Galerie Harfa na krásné velké hřiště i do Dinoparku nebo i během roku na pohádky a různá představení... Ale poslední dobou v létě také večer s manželem na divadlo - hrají tam na střeše na letní scéně výborné komedie, doporučuji!:-)


Od: Luděk Sturza - 13.8.2013 - 14:35

výstavy divadla kina...
Bydlíme nedaleko Galerie Harfa a také chodíme pravidelně na kulturní nabídku (výstavy, divadlo a kino na střeše, dětská představení v létě venku nebo po zbytek roku uvnitř), nicméně vždy spojujeme návštěvu s nějakou restaurací či kavárnou, kterých je v horním patře velký výběr, a většinou i s nákupem (zejména manželka).


ISSN 1802-2863 . Tiráž

Copyright © 2001 - 2024 www.webmagazin.cz Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu redakce Webmagazin.cz zakázáno.
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků.

Redakce, Reklama - Podmínky a právní omezení - Registrace

Vygenerováno za 0.1015 s