Nejste li zaregistrováni, můžete tak učinit zde, nebo si můžete nechat zaslat zapomenuté heslo

Jméno:

Heslo:
 

 ISSN 1802-2863 . Tiráž ...  Dnes je  sobota 15.6.2024, svátek má Vít 

Hledej

Spolupracujeme

www.bioscop.cz

www.bontonfilm.cz

www.botanicka.cz

www.divadlodisk.cz

www.divadlonavinohradech.com

www.divadloviola.cz

www.dokoran.cz

www.epocha.cz

www.hostbrno.cz

www.jota.cz

www.knihykazda.cz

www.literarnistrom.cz

www.mestskadivadlaprazska.cz

www.ngprague.cz

www.supraphononline.cz

www.svandovodivadlo.cz


Z 8000 dívek se do finále probojovalo 16!

31.08.2013   redakce   Společnost   Zobraz článek ve formě vhodné pro tisk

Z 8000 dívek se do finále probojovalo 16! &Spanělský sál Pražského hradu bude ve středu 4. září od 20:30 hod. hostit šestnáct finalistek prestižní soutěže Schwarzkopf Elite Model Look 2013 pro Českou a Slovenskou republiku. Soutěž Elite Model Look je největší modelingovou soutěží na světě, do které se každým rokem přihlásí přes 400.000 dívek z více než 60 zemí.

Finalistky tento rok předvedou kolekce Simple Concept Store a to Acne Studios a Isabel Marant.  Dále budou prezentovat originální kolekci Art Deco Galerie, kterou pro finálový večer sestavila osobně Mili Vávrová. V rámci finálového večera Schwarzkopf Elite Model Look se představí i módní butik DUSNI3, který nabízí kolekce značek jako je Vivienne Westwood, Jean Paul Knott, Ilaria Nistri či Tsumori Chisato.
 
Topmodelky agentur Elite Prague a Elite Bratislava se představí v modelech slavných francouzských návrhářů. Známými tvářemi, které na sebe tyto modely obléknou, budou například ambasadorka projektu Schwarzkopf Elite Model Look SR 2013 Michaela Kocianová, česká vítězka světového finále EML 2006 Denisa Dvořáková, Karolína Mrozková, slovenská vítězka světového finále EML 2003 Denisa Dvončová, Michaela Hlaváčková a další.
 
Jedním z hudebních hostů slavnostního večera bude skladatel, zpěvák a herec Ondřej Brzobohatý. Finálovým večerem bude i tento rok provázet moderátor Leoš Mareš.
 
O budoucích modelkách bude rozhodovat porota složená z odborníků v oblasti módy, kultury a médií a zahraničních modelingových agentů. V porotě zasedne například česká topmodelka a ambasadorka soutěže Schwarzkopf Elite Model Look ČR 2013 Taťána Kuchařová, prezident sítě Elite Model Management Vick Mihaci či ředitel soutěže Sáša Jány, který o soutěži říká: „Jsem velmi potěšen stoupajícím zájmem mladých slečen o  soutěž Schwarzkopf Elite Model Look ČR a SR. Z více než 8.000 dívek, které jsme viděli za poslední rok, jsme vybrali 16 nadějných finalistek. Věřím, že dívky, které zvítězí ve &Spanělském sále, budou úspěšně reprezentovat obě země i na světovém finále v čínském Shenzenu, které se uskuteční v listopadu“.
Čestnou předsedkyní poroty 22. ročníku soutěže Schwarzkopf Elite Model Look pro ČR a SR se stala světová topmodelka Daniela Peštová.
 
Agentura Elite se i tento rok spojila s úspěšnou značkou vlasové kosmetiky Schwarzkopf, která se stala hlavním partnerem a spoluorganizátorem soutěže. Vlasová kosmetika Schwarzkopf se tak po několikaleté úzké spolupráci se světově známými celebritami včetně modelek jako např. Heidi Klum stala součástí jedinečného projektu objevujícího budoucí hvězdy modelingového průmyslu. „Jsme velmi rádi, že jsme se se značkou Schwarzkopf stali součástí soutěže, v rámci které byly v minulosti objeveny takové hvězdy, jako například Alessandra Ambrosio, Gisele Bündchen nebo z českých modelek Denisa Dvořáková, Petra Němcová či Hana Jiříčková,“ říká k projektovému partnerství Aleš Pastorek, ředitel divize kosmetiky společnosti Henkel. 
 
Během měsíců března a dubna se uskutečnilo v obchodních centrech po celé ČR a SR  celkem 26 castingů, které i tento rok přilákaly pozornost velkého množství dívek. Soustředění před samotným finále proběhne od 30. srpna v pražském hotelu Ambassador, kde budou zároveň finalistky ubytovány. Po slavnostním finále se mohou hosté těšit na afterparty v klubu Duplex.
 
Dalším partnerem soutěže se stala značka Rowenta, která ve spolupráci s agenturou Elite vyvinula produktovou řadu Rowenta for Elite Model Look. Do projektu se opět zapojila i francouzská kosmetická společnost Laboratoire Bioderma. Oficiální dekorativní kosmetikou finalistek se pro tento rok stala značka Gosh Cosmetics z Dánska.
 
Mezi pozvanými hosty budou například  topmodelka Pavlína Němcová či Kateřina Sokolová za Elite Praguea a také zástupci českého a slovenského módního průmyslu a showbyznysu.
 
„Jsem poctěn, že finále Schwarzkopf Elite Model Look ČR a SR se může opět konat v jedinečném prostředí &Spanělského sálu Pražského hradu. Doufám, že česká a slovenská krása a spojení tohoto prostoru s kolekcemi jako Vivienne Westwood či Acne Studios budou exkluzivním módním zážitkem“, dodává Sáša Jány, ředitel soutěže.
 

Zdroj: Janka Kellerová
Komentáře čtenářů

Jméno: Email:
Nadpis:
Komentář:

Vulgární a urážlivé reakce budou redakcí smazány
Kontrolní otázka proti spamovacím robotům:
Jaký je součin tří a čtyř? 

ISSN 1802-2863 . Tiráž

Copyright © 2001 - 2024 www.webmagazin.cz Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu redakce Webmagazin.cz zakázáno.
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků.

Redakce, Reklama - Podmínky a právní omezení - Registrace

Vygenerováno za 0.0256 s