Nejste li zaregistrováni, můžete tak učinit zde, nebo si můžete nechat zaslat zapomenuté heslo

Jméno:

Heslo:
 

 ISSN 1802-2863 . Tiráž ...  Dnes je  úterý 25.6.2024, svátek má Ivan 

Hledej

Spolupracujeme

www.bioscop.cz

www.bontonfilm.cz

www.botanicka.cz

www.divadlodisk.cz

www.divadlonavinohradech.com

www.divadloviola.cz

www.dokoran.cz

www.epocha.cz

www.hostbrno.cz

www.jota.cz

www.knihykazda.cz

www.literarnistrom.cz

www.mestskadivadlaprazska.cz

www.ngprague.cz

www.supraphononline.cz

www.svandovodivadlo.cz


HORRIBLE BOSSES 2: úspěšná komedie bude mít pokračování

25.12.2013   redakce   Film   Zobraz článek ve formě vhodné pro tisk

HORRIBLE BOSSES 2: úspěšná komedie bude mít pokračování Chris Pine a Christoph Waltz se v pokračování úspěšné komedie „&Séfové na zabití“ připojili ke hvězdám z prvního dílu Jasonu Batemanovi, Charliemu Dayovi, Jasonovi Sudeikisovi, Jennifer Aniston, Jamie Foxx a Kevinu Spaceymu.

V Los Angeles se v režii Seana Anderse („Sex Drive“) začala natáčet komedie společnosti New Line Cinema „Horrible Bosses 2“. V pokračování úspěšné komedie z roku 2011 „&Séfové na zabití“ se opět sešli Jason Bateman, Charlie Day a Jason Sudeikis jako všemi oblíbení zaměstnanci Nick, Dale a Kurt. Své role si zopakovali také Jennifer Aniston, Jamie Foxx a Kevin Spacey, zatímco v rolích nových soupeřů stojících mezi starými zaměstnanci a vysněným úspěchem se objeví Chris Pine a Christoph Waltz.

Když už Nick, Dale a Kurt mají až po krk toho, aby se věčně zodpovídali svým nadřízeným, rozhodnou se ve filmu „Horrible Bosses 2“ začít podnikat na vlastní pěst a být vlastními šéfy. Ale prohnaný investor jim záhy podrazí nohy. Podvedení, zoufalí a bez šance na dosažení spravedlnosti právní cestou všichni tři rádoby podnikatelé zosnují pošetilý plán na únos investorova dospělého syna, za jehož výkupné chtějí znovu získat kontrolu nad svou společností.

Sean Anders režíruje film podle scénáře Anderse a Johna Morrisových („Millerovi na tripu“) a Johna Francise Daleyho & Jonathana Goldsteina („Zataženo, občas trakaře 2“), kteří se podíleli také na scénáři k prvnímu dílu filmu. Producenty komedie „Horrible Bosses 2“ jsou Brett Ratner, Jay Stern, John Morris, John Rickard a Chris Bender, výkonnými producenty jsou Diana Pokorny a John Cheng.

Členy tvůrčího týmu jsou hlavní kameraman Julio Macat („Ladíme!“), vedoucí výpravy Clayton Hartley („Millerovi na tripu“), vedoucí střihu Eric Kissack („Diktátor“) a návrhářka kostýmů Carol Ramsey („Z cizího krev neteče“).

Společnost New Line Cinema uvede komedii „Horrible Bosses 2“ z dílny produkčních společností RatPac Entertainment/Benderspink. Film bude distribuovat společnost Warner Bros. Pictures, člen skupiny Warner Bros. Entertainment Company.

Premiéra v českých kinech je plánovaná 27.11.2014.


Komentáře čtenářů

Jméno: Email:
Nadpis:
Komentář:

Vulgární a urážlivé reakce budou redakcí smazány
Kontrolní otázka proti spamovacím robotům:
Jaký je součin tří a čtyř? 

ISSN 1802-2863 . Tiráž

Copyright © 2001 - 2024 www.webmagazin.cz Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu redakce Webmagazin.cz zakázáno.
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků.

Redakce, Reklama - Podmínky a právní omezení - Registrace

Vygenerováno za 0.1133 s