Nejste li zaregistrováni, můžete tak učinit zde, nebo si můžete nechat zaslat zapomenuté heslo

Jméno:

Heslo:
 

 ISSN 1802-2863 . Tiráž ...  Dnes je  čtvrtek 20.6.2024, svátek má Květa 

Hledej

Spolupracujeme

www.bioscop.cz

www.bontonfilm.cz

www.botanicka.cz

www.divadlodisk.cz

www.divadlonavinohradech.com

www.divadloviola.cz

www.dokoran.cz

www.epocha.cz

www.hostbrno.cz

www.jota.cz

www.knihykazda.cz

www.literarnistrom.cz

www.mestskadivadlaprazska.cz

www.ngprague.cz

www.supraphononline.cz

www.svandovodivadlo.cz


Společný singl EzyWay a Bena Cristovao míří do českých éterů

30.12.2013   redakce   Hudba   Zobraz článek ve formě vhodné pro tisk

Společný singl EzyWay a Bena Cristovao míří do českých éterůEzyWay a Ben Cristovao nadělují nový hit s názvem Be Mine, který vznikl ve studiu Borise Carloffa a právě míří do českých éterů. Po úspěšném debutu Maloobchodník se kapela EzyWay vydává k dalším hudebním krokům. Předpremiéra singlu Be Mine proběhla na rádiu Spin.

EzyWay si nasadili laťku vskutku vysoko, po českých hitech Vztah na splátky a Maloobchodník, které pravidelně zní na vlnách rádia Impuls, Čas, Haná a Rubi, vyráží do českých rádií s anglickým singlem. Ještě než bude mít premiéru videoklip k písni, na jehož přípravách se právě pracuje, potěší fanoušky alespoň povedené lyric video.

 
Ezy je vynikající zpěvák, i sám producent Boris Carloff tvrdí: „Ezy je asi nejlepší zpěvák, kterého jsem  kdy ve studiu měl,“ a v doprovodu Bena Cristovao jde skutečně o líbivý hudební počin.
 
Společným songem s Benem však jejich spolupráce rozhodně nekončí. EzyWay se objeví po boku Bena i na pódiích v rámci jeho klubového tour k připravované desce. Kapela má před sebou jasný plán, s nímž se netají – koncertovat, dostat se na pódia hlavních festivalů a trvale se usadit v českém éteru. EzyWay je možné vidět také v doprovodu 30-ti členného gospelového sboru, to je pak neuvěřitelný kulturní zážitek.
 
 
EzyWay vám nic neříkají? Seznamte se!
Seskupení EzyWay funguje teprve od podzimu 2011, jejich start byl ale pěkně svižný. Bylo tomu tak i proto, že základ kapely tvoří zkušení hudebníci a jádro tvoří tři bratranci - Ezy, Johnny a Lukáš. Jak sami říkají, zatímco si jiné děti hrály na maminky a tatínky, kluci si hráli na kapelu. Místo bicích kýble, místo vařečky kytara. Později vyměnili nástroje z kuchyně za ty opravdové a založili EzyWay. Co je zač tahle parta z “českého Liverpoolu”, jak se trochu v nadsázce říká oblasti kolem Ostravy a Třince? Z tohoto kraje vzniklo nejedno silné jméno naší hudební scény – zmiňme například Kryštof, Tomáše Kluse či Charlie Straight.
 
Ezy, frontman skupiny je zkušeným zpěvákem. Kytarista Johnny byl od šestnácti let členem různých hudebních projektů a bubeník Lukáš načerpal cenné zkušenosti také z koncertování v zahraničí. Pavel se v roli klavíristy podílel na projektech s kapelou Kryštof, Lucií Bílou, či Karlem Gottem.
 
 
Fotografie Petr Klapper / Championship Music 2013

https://www.facebook.com/ezywayofficial?fref=ts
http://www.ezyway.cz/
 


Komentáře čtenářů

Jméno: Email:
Nadpis:
Komentář:

Vulgární a urážlivé reakce budou redakcí smazány
Kontrolní otázka proti spamovacím robotům:
Jaký je součin tří a čtyř? 

ISSN 1802-2863 . Tiráž

Copyright © 2001 - 2024 www.webmagazin.cz Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu redakce Webmagazin.cz zakázáno.
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků.

Redakce, Reklama - Podmínky a právní omezení - Registrace

Vygenerováno za 0.0353 s