Nejste li zaregistrováni, můžete tak učinit zde, nebo si můžete nechat zaslat zapomenuté heslo

Jméno:

Heslo:
 

 ISSN 1802-2863 . Tiráž ...  Dnes je  sobota 25.5.2024, svátek má Viola 

Hledej

Spolupracujeme

www.bioscop.cz

www.bontonfilm.cz

www.botanicka.cz

www.divadlodisk.cz

www.divadlonavinohradech.com

www.divadloviola.cz

www.dokoran.cz

www.epocha.cz

www.hostbrno.cz

www.jota.cz

www.knihykazda.cz

www.literarnistrom.cz

www.mestskadivadlaprazska.cz

www.ngprague.cz

www.supraphononline.cz

www.svandovodivadlo.cz


Jak přežít dobu jedovou?

08.01.2014   Veronika Švarcová   Literatura   Zobraz článek ve formě vhodné pro tisk

Jak přežít dobu jedovou?Máte někdy ten nepříjemný pocit při studování etiket na potravinách, že výrobci nebo vy pochází z cizí planety E526? Slyšeli jste to nejdůležitější o očkování, mms (tím není myšlen obrázkový produkt vašeho telefonu) aj. Co znamená BPA na lahvičkách vašeho dítěte? Ne? Potom tedy, čtěte!

Poslední dobou začínají na veřejnost vyplouvat informace, které tvrdí, že očkování dětí a starších lidí, je pouze přežitek ve stylu "děje se tak po mnoho let, fungujme tak i dále". Dokonce tato teorie zachází tak daleko, že je vše pouze marketingový trik ze strany farmaceutických firem.
Těžko obyčejný smrtelník bude plýtvat svojí energií, aby zjistil, kde je zakopán pes. Co můžeme udělat je, že začneme nad veškerou samozřejmostí ve zdravotnictví a potravinářském průmyslu konečně přemýšlet. Přemůžeme svoji netečnost a zkusíme najít pro své tělo tolik informací, abychom dnešní dobu jedovou opravdu přežili ve zdraví.
Už jen to, že je člověk ochoten přistoupit na dobrovolné konzumování geneticky upravených potravit, dochucování něčeho, co nemusí být vůbec takto przněno a utíráním si svého pozadí chemicky běleným papírem, už jen to je alarmující. "Kdybyste smíchali rtuť, fosfát hlinitý, glutamát a formaldehyd s toxinem černého kašle nebo záškrtu, dali to do injekční stříkačky a píchli do vašeho dítěte, pošlou vás do vězení. Proč je to tedy legální pro doktory a píchají to dětem ve vakcínách? Jsou totiž přesvědčeni, že děti dostávají právě takové dávky těchto jedů, které jim prospívají.

V uvedených knížkách upozorňuji na to, že kojenec dostane ve dvou, třech a čtyřech měsících a navíc ještě k 1. narozeninám takovou dávku antigenů a přídatných látek, že obdivuji, že to většina dětí přežije ve zdraví. Zkušenosti z USA však ukazují, že za posledních 10 let se zvýšil o 80 % počet autistů, výskyt dětské cukrovky, astmatu, alergií a autoimunitních nemocí. Intenzivní očkování kojenců a batolat mnoha vakcínami současně, stejně jako očkování dívek ve věku 9–16 let vakcínami „proti rakovině děložního čípku“ považuji za další vážné hrozby pro zdraví budoucích generací. Ostatně ani očkování seniorů, ať již proti chřipce nebo proti pneumokokům, jim na zdraví nepřidá a slibovanou 80% ochranu před úmrtím také nepřinese (více viz www.rizikaockovani.cz). Ve Velké Británii již pochopili, že je to zbytečné vyhazování penězZa největší škůdce lidského zdraví a nejhorší zabijáky považuji například aspartam, glutamát, formaldehyd, léky statiny a některé vakcíny. To proto, že působí neviditelně. Mnozí jsou ochotni se usilovně přít o jejich zdravotní nezávadnosti. Jsou to látky, které patří mezi povolené, schválené a dokonce je používá současná medicína. Lidé neumírají jako mouchy okamžitě po jejich pozření. Mnohé z nich se v těle hromadí a jejich účinky se mohou projevit třeba i za desítky let"

Anna Strunecká je renomovaná doktorka klasické medicíny, která se jako jedna z mála tradičních doktorů snaží o tom, co aplikuje i vyučuje, přemýšlet. Přízemnost jí není vlastní a věci bere "z jedné vody na čisto". Nedělá rozdíly mezi klasickou medicínou a alternativní. Využívá své znalosti k tomu, aby nám, "na druhém břehu " ukázala, že ne vše, co je zaručeným lékem pro naše zdraví, jím opravdu je. A že důležité je hlavně nad věcmi, léky, ale i potravinami přemýšlet a číst! Pokud jste se dostali až sem, pak věřte, že to určitě umíte.
Sama na sobě vím, že pokud bych měla studovat všechna složení, pak trávím v obchodě nebo lékárně většinu svého života. Jenže jsou produkty, kde se to ví již na všech věděckých pracovištích, a přesto odpovědné orgány mlčí, v tom horším případě dokonce lžou. 
Pro ty, co chtějí vědět, co jedí a čím se zázračně léčí, je tu kniha této uznávané lékařky, která vás posadí na židli. Je to naprostá bomba! Člověk, věděc, napsal něco, co se čte jedním dechem, baví vás to a navíc otevře oči. 
Umím knihy zkritizovat, ale pokud mě něco nadchne, tak se nad knihou i ráda zaraduji a doporučím ji. 
Anna Strunecká předkládá ve své knize Jak přežít dobu jedovou? srozumitelné argumenty pro nás konzumenty a potencionální pacienty, které vás ohromí. 


"Skryté a zákeřné jedy současnosti

Za největší škůdce lidského zdraví a nejhorší zabijáky považuji například aspartam, glutamát, formaldehyd, léky statiny a některé vakcíny. To proto, že působí neviditelně. Mnozí jsou ochotni se usilovně přít o jejich zdravotní nezávadnosti. Jsou to látky, které patří mezi povolené, schválené a dokonce je používá současná medicína. Lidé neumírají jako mouchy okamžitě po jejich pozření. Mnohé z nich se v těle hromadí a jejich účinky se mohou projevit třeba i za desítky let."Prof. RNDr. Anna Strunecká, DrSc.
Působila mnoho let na Přírodovědecké fakultě UK v oboru fyziologie a vývojové biologie. Je členkou mnoha mezinárodních odborných společností. Zabývala se dlouhodobě mechanismy vzniku patofyziologických změn u hematologických onemocnění, schizofrenie, Alzheimerovy nemoci a autismu.
Publikovala více než 300 odborných prací, je autorkou řady publikací, např. Varovné signály očkování, Přemůžeme autizmus? Spolu s Jiřím Patočkou napsala bestsellery Doba jedová a Doba jedová 2. Právě vychází její nová kniha Jak přežít dobu jedovou?

 
Autor:  Ondřej Hošt


Prof. RNDr. Anna Strunecká, DrSc.
Jak přežít dobu jedovou?
Nakladatelství Almi, 2012Komentáře čtenářů

Jméno: Email:
Nadpis:
Komentář:

Vulgární a urážlivé reakce budou redakcí smazány
Kontrolní otázka proti spamovacím robotům:
Jaký je součin tří a čtyř? 

ISSN 1802-2863 . Tiráž

Copyright © 2001 - 2024 www.webmagazin.cz Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu redakce Webmagazin.cz zakázáno.
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků.

Redakce, Reklama - Podmínky a právní omezení - Registrace

Vygenerováno za 0.0297 s