Nejste li zaregistrováni, můžete tak učinit zde, nebo si můžete nechat zaslat zapomenuté heslo

Jméno:

Heslo:
 

 ISSN 1802-2863 . Tiráž ...  Dnes je  úterý 25.6.2024, svátek má Ivan 

Hledej

Spolupracujeme

www.bioscop.cz

www.bontonfilm.cz

www.botanicka.cz

www.divadlodisk.cz

www.divadlonavinohradech.com

www.divadloviola.cz

www.dokoran.cz

www.epocha.cz

www.hostbrno.cz

www.jota.cz

www.knihykazda.cz

www.literarnistrom.cz

www.mestskadivadlaprazska.cz

www.ngprague.cz

www.supraphononline.cz

www.svandovodivadlo.cz


Ledová Praha - pololetní prázdniny jak se patří!

27.01.2014   redakce   Společnost   Zobraz článek ve formě vhodné pro tisk

Ledová Praha - pololetní prázdniny jak se patří!Co dělat o pololetních prázdninách? Máme pro vás tip! Už počtrnácté připravil Pionýr a Nadace Dětem 3. tisíciletí pro děti akci Ledová Praha, která každý rok umožní tisícům dětí z celé republiky navštívit v průběhu jednoho víkendu - 31.1. až 1. 2. - řadu památek, muzeí a dalších zajímavostí hlavního města Prahy za zvýhodněné vstupné nebo dokonce zcela zdarma.

Nabídky mohou využít dětské oddíly, rodiny s dětmi, školy i děti z dětských domovů. Pro některé z nich je "Ledovka" dokonce první návštěvou Prahy a zároveň příležitostí na vlastní oči spatřit věci, o kterých do té doby jen četly či slyšely ve škole. 

K využití této nabídky stačí jediná modrá kartička, kterou získají zcela zdarma. &Skoda jen, že pololetní prázdniny netrvají déle, protože za víkend se všechny nabízené zajímavosti navštívit prostě nedají. Pro děti je totiž připraveno přes třicet volných či zvýhodněných vstupů. Pro představu uvádíme pár vybraných: Expozice Národního muzea - např. Náprstkovo muzeum, Národní památník na Vítkově nebo České muzeum hudby, dále Muzeum Policie ČR, Uměleckoprůmyslové muzeum, Strahovský klášter, Staroměstská radnice, Muzeum pražských pověstí a strašidel, Loreta a mnoho dalších. 
Souběžně mohou účastníci v Divadle Za plotem navštívit také dvě soutěže Pionýrského Sedmikvítku - Dětskou Portu a Melodii. Pro příznivce hry geocaching máme připravenu hru inspirovanou díly významných architektů z počátku 20. století. 
A kolik dětí letos Ledová Praha uvítá? Odpověď zná její koordinátorka Irena Černá: "Předem nemáme nikdy přesná čísla, ale podle předchozích let i aktuálního zájmu očekáváme minimálně deset tisíc návštěvníků." To už stojí za řeč, co říkáte? 
Jako každý rok proběhne zároveň s Ledovou Prahou i tradiční koncert Děti dětem, jehož základem jsou vystoupení talentovaných dětí -- úspěšných účastníků otevřené kulturní soutěže Pionýrský Sedmikvítek. Na koncertě budou předány i Putovní poháry předsedy vlády za dlouholetou práci s dětmi v oblasti kultury. 


Vstupenky na akci Ledová Praha, které jsou zdarma a opravňují k získání velmi zvýhodněného vstupného či k volnému vstupu, si mohou zájemci vyzvedávat do pátku 31. 1. 2014 mezi 9.00 a 17.00 na Ústředí Pionýra, Senovážné náměstí 977/24, Praha 1 -- telefon 222 247 529. 

Další  informace najdete na internetových adresách: www.detidetem.cz w! ww.ledovapraha.cz (zde je kompletní nabídka volných a zlevněných vstupů). 


Komentáře čtenářů

Jméno: Email:
Nadpis:
Komentář:

Vulgární a urážlivé reakce budou redakcí smazány
Kontrolní otázka proti spamovacím robotům:
Jaký je součin tří a čtyř? 

ISSN 1802-2863 . Tiráž

Copyright © 2001 - 2024 www.webmagazin.cz Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu redakce Webmagazin.cz zakázáno.
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků.

Redakce, Reklama - Podmínky a právní omezení - Registrace

Vygenerováno za 0.0439 s