Nejste li zaregistrováni, můžete tak učinit zde, nebo si můžete nechat zaslat zapomenuté heslo

Jméno:

Heslo:
 

 ISSN 1802-2863 . Tiráž ...  Dnes je  úterý 25.6.2024, svátek má Ivan 

Hledej

Spolupracujeme

www.bioscop.cz

www.bontonfilm.cz

www.botanicka.cz

www.divadlodisk.cz

www.divadlonavinohradech.com

www.divadloviola.cz

www.dokoran.cz

www.epocha.cz

www.hostbrno.cz

www.jota.cz

www.knihykazda.cz

www.literarnistrom.cz

www.mestskadivadlaprazska.cz

www.ngprague.cz

www.supraphononline.cz

www.svandovodivadlo.cz


A nová soutěž je tu! Tentokrát o tři báječné knihy

30.07.2014   redakce   Soutěže   Zobraz článek ve formě vhodné pro tisk

A nová soutěž je tu! Tentokrát o tři báječné knihyJe to nějaký ten čas, kdy na našem webmagazinu probíhala úspěšná soutěž o audioknihu. Jelikož účast byla veliká, tak navazujeme novou soutěží, a to hned o tři knihy!
Výhoda celé této soutěžní šlamastiky je, že nejsou první ani jiná místa. Ono také, když jsou ve hře tři pěkné knihy, tak kterou umístit pomyslně na stupeň vítězů, že? Ale pokud zodpovíte správně otázku, hned k odpovědi si vy napíšete, o kterou knihu vlastně hrajete.. 
Vybrat knihy bylo opravdu těžké. Přesto se nakonec zvolila metoda "od každého trochu".
No ale pojďme k samotné soutěži!


1) První kniha, o kterou můžete hrát je "tatínkovské drama"  A život je tu! v podaní Petra Vurbse.
Ne, nebojte, k pláči je v knížce daleko. Budete se smát a místy si budete připadat tak trochu doma. Snad raději ukázku z této milé knížky novopečeného tatínka.

"Přebalování se dá pojmout čistě sportovně. Člověk musí být kdykoliv a kdekoliv připraven, protože příroda a maličká prostě neplánují. Postupně jsem došel k zjištění, že to celé připomíná populární seznamy míst, kde byste určitě měli mít sex.

Nevím, zda jde o podobnost čistě náhodnou, ale už jsme to dělali na zadní sedačce auta, stejně jako v jeho kufru při parkování před obchodním centrem i v podzemní garáži našeho domu. V temném koutě zaplněné restaurace i na benzince u dálnice. Splněny máme body jako v parku na lavičce, na návštěvě (prakticky žádnou nevynecháváme), kancelář i balkon uprostřed sídliště. Nemáme nejmenší problém s veřejnými záchody, ale od té doby, co jsou jejich součástí speciálně k tomu účelu vyhrazené místnosti, nepřijde mi férové je do seznamu zahrnovat. Co se týká výzev do budoucna, příští rok bychom rádi vstoupili do prestižního Mílového klubu (v letadle ve výšce větší než jedna míle)."

celou recenzi lze najít na našich stránkách: http://www.webmagazin.cz/index.php?stype=all&id=13961

 

2) Druhá možná výhra je kniha od Martiny Bittnerové
Utajené život
y slavných Češek. 
Velice příjemně uchopená historie, kde si přijdou na své milovníci výjimečných lidských osudů, v tomto případě ženských osudů. Jména jako Theodora Němcová, herečka Leopoldina Ortová aj. byly na svoji dobu "jiné". Vynikaly svým intelektem a snahou vyniknout z běžného stereotypu tehdejších žen. Čtivá knížka vás naprosto čtenářsky strhne!
 
" Celá ta Ortova uměle vystavěná pohodička a sláva nenadále skončila 22. března 1902. V tento den, po pracovní době a vydatném obědě v nádražní restauraci, zemřel. Cestoval vlakem do vily v Dobřichovicích a těšil se prý, že první jarní den stráví osazováním zahrady. V kupé seděl s paní Víškovou, manželkou vinohradského starosty, jedinou přímou svědkyní tohoto závěrečného dramatu. Neřekli si víc než pár zdvořilostních frází, protože ve vinohradském tunelu se Ortovi udělalo nevolno a ztratil vědomí. Paní Víšková ho uložila na sedadlo a hned při zastávce na vinohradském nádraží požádala drážní zaměstnance o pomoc. Ti okamžitě snesli Orta do čekárny, kde během chvíle zemřel. Ranila ho mrtvice. Něco takového nikdo nečekal, ačkoliv s ohledem na jeho životní styl byl zázrak, že ho takzvaně nekleplo dříve.
Vyděšená Leopoldina si vyzvedla na nádraží manželovo tělo a vystavila jej doma v salonu. Zpráva o Ortově náhlém úmrtí se roznesla rychle. Vdova přijímala stovky kondolencí, a to i od takových morálních autorit, jakými byly například Josefa Náprstková nebo Renáta Tyršová. Ort byl považován za příkladného muže a dobroděje, který se však ani neobtěžoval sepsat závěť."

celou recenzi lze najít na našich stránkách: http://www.webmagazin.cz/index.php?stype=all&id=14129

3) Třetí knižní chuťovka se jmenuje Sport a jóga  a je naprostou novinkou. Tak trochu z jiného šálku kávy, ale jistě takovou knihu ocení sportovní nadšenci, pohybově naladění a nebo jen tak k protažení těla přemluvitelní!.

 


Ale již k samotné otázce a pravidlům.


Soutěž je vyhlášena po dobu:
od 30.7.2014 - do 6.8.2014
odpovědi zasílejte na email: veronikasvarc@email.cz

A soutěžní otázka?

"Z jakých nakladatelství pocházejí tři soutěžní knihy?"

K ODPOVĚDI NAPI&STE ZÁROVEŇ NÁZEV KNIHY, KTEROU V PŘÍPADĚ VÝHRY CHCETE OBDRŽET!

 


Komentáře čtenářů

Jméno: Email:
Nadpis:
Komentář:

Vulgární a urážlivé reakce budou redakcí smazány
Kontrolní otázka proti spamovacím robotům:
Jaký je součin tří a čtyř? 

ISSN 1802-2863 . Tiráž

Copyright © 2001 - 2024 www.webmagazin.cz Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu redakce Webmagazin.cz zakázáno.
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků.

Redakce, Reklama - Podmínky a právní omezení - Registrace

Vygenerováno za 0.1662 s