Nejste li zaregistrováni, můžete tak učinit zde, nebo si můžete nechat zaslat zapomenuté heslo

Jméno:

Heslo:
 

 ISSN 1802-2863 . Tiráž ...  Dnes je  úterý 28.5.2024, svátek má Vilém 

Hledej

Spolupracujeme

www.bioscop.cz

www.bontonfilm.cz

www.botanicka.cz

www.divadlodisk.cz

www.divadlonavinohradech.com

www.divadloviola.cz

www.dokoran.cz

www.epocha.cz

www.hostbrno.cz

www.jota.cz

www.knihykazda.cz

www.literarnistrom.cz

www.mestskadivadlaprazska.cz

www.ngprague.cz

www.supraphononline.cz

www.svandovodivadlo.cz


Jaké ženy najdeme na internetu I.

28.09.2004   Martina Bittnerová   Společnost   Zobraz článek ve formě vhodné pro tisk

Jaké ženy najdeme na internetu I.Internet byl dlouhou dobu doménou mužů, prvně u něj sedávali programátoři a správci sítí, prostě lidé od počítačů. Nicméně v posledních letech úspěšně vstupují do internetových vod ženy a dívky. Snad i proto, že začínají chápat, že chtějí-li ulovit nějakého zdatného „samečka“, musí zamířit na chaty a na seznamky, kam se ti silnější, ale většinou mnohem ostýchavější pánové tvorstva uchylují. Pro každou ženu je důležitá slovní komunikace tudíž je to její doménou, nejinak tomu je i v případě ovládání českého jazyka.

Skutečně lze říci, že muži i na internetu stojí v tomto směru tak trochu v pozadí, neboť ovládají spíše věcné rozhovory k tématu, než zasypávání druhých opentlenými slovíčky, což ženy umí bravurně. Ale i ženy se chovají na internetu více otevřeněji a obecně odlišněji, než ve skutečnosti. Mnohdy jejich reálná podoba chování se značně vzdaluje té internetové a proto jsem tyto virtuální bytůstky rozdělila na tři skupiny se třemi podskupinami.

Lovkyně – lvice

Tato smělá lovkyně se na chatech pohybuje s obratností a celkem otevřeně dává najevo, proč přišla a jaké muže má vlastně ráda a hlavně co od nich očekává. Lovkyně lvice nic nezastírá, okolních žen si nevšímá a jde tvrdě za svým cílem. Pokud by jiná žena začala kroužit kolem vyhlédnutého protějšku, nenechává nic náhodě a pěkně naostro si to s konkurencí vyřídí. Na lovkyni lvici je sympatické, že všichni tuší, o co jí kráčí a že až si vybere v dotyčné místnosti vhodného samce, nebude ostatní otravovat s tím, jak se cítí zoufale, nebo jak se jí nedaří. Navíc se přítomní muži mohou zařídit podle jejích přání. Lovkyně lvice nebude ronit pomyslné slzičky a o jejích úlovcích se druzí dozví maximálně jejich výkonnost v posteli. Lvice nemusí být programově promiskuitní, často jen hledá delší čas správného partnera a během této doby „otestuje“ pár vhodných kandidátů, až objeví toho nejlepšího, což nakonec plně odpovídá její životní filosofii.

Lovkyně – tichá voda

Tichá voda v koutku duše touží po nějakém princi na bílém koni a proto kradmo sleduje osoby opačného pohlaví. Je schopná navázat řadu hlubokých internetových přátelství a denně těmto svým kamarádům vypisovat, jak je šťastná, že je potkala, přesto s vyjádřením skutečných citů otálí. Někdy ji dokonce stačí, že je dotyčný muž schopen s ní chatovat denně do dvou hodin ráno, aniž by mezi nimi padlo něco závažnějšího, než posílání „pusinek“ na dobrou noc a jiné roztomilosti. Tento typ lovkyně je ryze nesmělý a proto vyčkává, až se muž sám vysloví. Bohužel jí nikdo neprozradil, že je občas vlastní iniciativa na místě a že by člověk mohl občas jít za tím, co chce, nebo co by si přál. Snad proto tiché vody záhy o tyto své „velké kamarády“ přichází, neboť ti obvykle nakonec spočinou v náručí jiných dívek. Tichá voda nebývá zákeřná a proto se hluboce raněná stáhne s tím, že třeba i za rok při „vhodné příležitosti“ onomu kamarádovi sdělí, jak jej milovala, ale že mu jeho známost ze srdce přeje, což ale NIKDY nemyslí upřímně.

Lovkyně- uzlíček komplexů

Lovkyně – uzlíček komplexů patří k nejzákeřnějšímu druhu žen na internetu vůbec. Je to ten typ, co se nedokáže normálně seznámit, ale který si hraje na chatu na světačku, či dobrou přítelkyni, po níž všichni muži šílí do té doby, než ji poznají osobně, nebo ji uvidí na fotografii. Pro tuto lovkyni internet zůstal poslední možností, jak lapit chlapa, přesto se snaží všemi prostředky dokazovat, že tomu tak není a proto se bude na chatu zásadně tvářit, jak o nikoho nemá zájem, což ji možná budete i chvíli věřit. Ve skutečnosti ale číhá jak kobra na svou oběť – muže, na něhož se, zda ji to onen muž dovolí, přisaje jak pijavice a už ho nepustí. Ze všech tří lovkyň umí jen tato fenomenálně intrikovat proti jiným ženám. Jen ona v rámci toho, aby získala jednoho muže, dokáže zničit klidně dalších pět vztahů. To vše činí tajně a na povrch zachovává tzv. „dekorum“. Na své sokyně se zvládá sladce usmívat, aby jim vzápětí nepozorovaně vrazila pomyslnou kudlu do zad. Největším problémem bývá, že poměrně dlouho trvá, než uzlíček komplexů prohlédnete. Najde-li si tato lovkyně ovšem partnera ochotného ji snášet a milovat, stává se z ní alespoň na okamžik přesládlá puberťačka zapomínající na všecky své jedovaté zbraně.

Komentáře čtenářů

Jméno: Email:
Nadpis:
Komentář:

Vulgární a urážlivé reakce budou redakcí smazány
Kontrolní otázka proti spamovacím robotům:
Jaký je součin tří a čtyř? 

Reakce k článku


Od: Bára - 28.9.2004 - 13:47

Zajímalo by mě, jak moc se tohle rozdělení zakládá na nějakém průzkumu internetových seznamek, na kterých autorka strávila dost času. Mně to připadá jako život trochu přitažený za vlasy a přenesený do prosotru internetu...A jestli to tak není, tak by to chtělo uvést nějaké příklady, bylo by to důvěryhodnější.


Od: Kocour - 29.9.2004 - 13:25

A co vy?
A kam se řadíte vy? Z některých vašich spisků a zejména následných vašich reakcí na polemiky čtenářů, usoudil bych, že docela zapadáte do té třetí škatulky ...


Od: yorika - 30.9.2004 - 11:11

není zcela pravda
žádného zdatného samečka na netu nehledám, pc mě zaujal pro svou logicky jednoduchou práci, na netu lze vyhledat prakticky vše, každý problém zkusit vyřešit, takže sameček at si hajá.


Od: dESODORES - 13.10.2004 - 22:15

JSEM ZVĚDAV KOLIK TYPŮ NAJDEŠ.........ABYCH VĚDĚL KAM TĚ ZASTRČIT ... CO ZASTRČIT ? BRRR KDYBY JSI TO ŘEKLA TY TAK JE TO HNUSNĚ INTERNETOVĚ DVOJSMYSLNÉ :-)))


Od: Mystic J - 16.11.2004 - 15:48

Jste úplně vedle, vážená autorko
Před chvílí jsem dočetl váš popis Mužů na internetu, kde jste v podstatě neuvedla jediný kladně hodnocený typ, a nyní konsternován koukám, jak vlídně jste vykreslila první dva typy žen. Zatímco muži casanovové jsou podle vás hrozní, ženy casanovky jsou skvělé, upřímné a tak vůbec. Hm, hm.

Podle mě si ženy samy šlapou po štěstí tím, že nedokáží přát jiné ženě úspěch. Když do místnosti vejde žena, které sex kouká z očí, označí ji okamžitě všechny ženy v místnosti za kurvu. Když do místnosti vejde muž-nadsamec, všichni muži uznale srazí paty a řeknou si "Nu což, třeba nám alespoň nějakou nechá." A tohle právě ženy nedokáží - Nedokáží uznat, že co se SEXU týče, kopou druhou ligu a měly by se podle toho zařídit.

Peklo tím ale dělají ze života především mužům:
- Muž, který hledá ženu "převážně na sex", je v důsledku ženského intrikování (zapuzování sexuálně nejvýkonnější samice) donucen vybírat z usedlejších (místy až staropanenských) žen (které tu nadsamici zapudily), což ovšem vede k jeho frustraci, protože tyto usedlejší samice v životě neslyšeli o správné technice orálního sexu apod. A nadsamice je tím naopak donucena ulovit nějakého třetiligového milence, který zase nebude uspokojovat ji. A staropanenské usedlé zapuditelky si pak v kavárnách stěžují kamarádkám, že ten "jejich" by pořád chtěl sex a že má takové ohavné návrhy, jako třeba anální sex apod., no fuj...

=========

Poučení z toho plynoucí: Zkuste, až se vás jednou zase nějaký muž zeptá, jestli "polykáte", mu místo "jdi do prdele, úchyle" říct: "Já sice ne, ale včera se tu mihla jistá *SexualParadise*, já ji sice ráda nemám, ale pro tebe by mohla být ideální."

Ale vlastně, co to tu píšu - to bych od vás musel očekávat trochu kooperace, kterou ovšem vy naprosto postrádáte :-)

===========

(Otázka k zamyšlení: Když je žen v republice 51%, proč je v parlamentu jenom asi 15% žen?)


Od: Koudas - 29.11.2004 - 12:23

reakce na Mystic J:
tak milá urorko, tvůj popis vyjadřuje jistou zkušenost a opírá se o jistá fakta. NICMÉNĚ do dokonalosti má jestě daleko... Mistic J se pozastavil nad tvým "potlačením" mužského umu, což může staticticky být pravda, všichni ale víme, jak je to se statistikou :D
tvůj popis žen vyzařuje jistou "rivalitu" kterou vy ženy máte zakořeněnou ve své podstatě. Myslím, že jestli by měl někdo rozebírat ženu na chatu, tak by to měl být "nezaujazý" muž, který podvědomě nevyvýší rys, se kterým by se žena autorka ztotožnila.


Od: Martina - 29.11.2004 - 12:25

Tento krátký miniseriál o ženách vznikl na základě toho, že jsem napsala seriál Jaké muže najdeme na internetu. Tudíž v rámci spravedlnosti. Pokud přijde do redakce článek na zmíněné téma od muže, rádi ho uveřejníme, pokud bude mít hlavu a patu.


ISSN 1802-2863 . Tiráž

Copyright © 2001 - 2024 www.webmagazin.cz Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu redakce Webmagazin.cz zakázáno.
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků.

Redakce, Reklama - Podmínky a právní omezení - Registrace

Vygenerováno za 0.0894 s