Nejste li zaregistrováni, můžete tak učinit zde, nebo si můžete nechat zaslat zapomenuté heslo

Jméno:

Heslo:
 

 ISSN 1802-2863 . Tiráž ...  Dnes je  pátek 21.6.2024, svátek má Alois 

Hledej

Spolupracujeme

www.bioscop.cz

www.bontonfilm.cz

www.botanicka.cz

www.divadlodisk.cz

www.divadlonavinohradech.com

www.divadloviola.cz

www.dokoran.cz

www.epocha.cz

www.hostbrno.cz

www.jota.cz

www.knihykazda.cz

www.literarnistrom.cz

www.mestskadivadlaprazska.cz

www.ngprague.cz

www.supraphononline.cz

www.svandovodivadlo.cz


Divadlo na Šantovce nabízí v květnu pestrý program

12.05.2015   redakce   Divadlo   Zobraz článek ve formě vhodné pro tisk

Divadlo na Šantovce nabízí v květnu pestrý program  Divadlo na &Santovce se pomalu blíží do cílové rovinky své druhé divadelní sezóny. Za tu dobu si už řada diváků našla cestu, jak vidět své oblíbené herce a herečky. A i v květnu tu možnost mají. Do Olomouce přijede například Simona Stašová, Petr Kostka či František Němec.

Na své si však přijdou i děti, které mohou na vlastní oči navštívit Kouzelnou školku, celosvětové show Duhové bubliny a řadu oblíbených pohádek, které se hrají tradičně každou neděli od 16.00. Program na květen prostě slibuje výbornou podívanou pro velké i malé diváky.

DROBEČKY Z PERNÍKU

Velmi zdařilá hra plná černého humoru o alkoholičce, právě propuštěné z léčení, a o tom, jak běžné životní situace musí řešit její nedospělá dcera a stále neúspěšný herec, čekající na příležitost, která nepřichází. Za roli Evy Mearové v této inscenaci získala paní Simona Stašová Cenu Thálie 2007 za nejlepší ženský herecký výkon. Olomouckému publiku se oblíbená česká herečka představí v pátek 15. května od 19:00 v Divadle na &Santovce. 
PAN HALPERN A PAN JOHNSON

Pražské Divadlo Ungelt uvádí velmi příjemnou konverzační tragikomedii přinášející zajímavý pohled na jeden život ze dvou rozdílných úhlů. U hrobu paní Florence se setkají dva staří muži, pan Halpern a pan Johnson. Prozrazovat více by byla škoda. Jak tohle setkání dopadne, se můžete totiž osobně přesvědčit 26. května v 19:00.
František Němec a Petr Kostka rozjedou herecký koncert v inscenaci, která je hodnocena jako jedna z nejlepších za sezónu 2013/2014.S HLAVOU V OBLACÍCH


Bombová komedie o téměř dokonalém zločinu s herci Moravského divadla Olomouc s nádechem a tempem hollywoodského akčního trháku. Můžete se těšit na komedii, která se nepodobá žádné jiné. Zapomeňte na všechna divadelní klišé současnosti a vrhněte se s námi do víru akce, zábavy a originálnosti. Akční komedie S hlavou v oblacích od Divadla do houslí se divákům představí 29. května od 19:00. Hrají: Michaela Doleželová, Vendula Fialová j.h., Hana Briešťanská j.h. a Roman Vencl.PROJEKT LISTOVÁNÍ

Oblíbené scénické čtení Listování nebude chybět ani v květnu. Dospělí diváci či nebojácné děti mohou zhlédnout strhující a zároveň hořce zábavný příběh Odpad! Nikdy totiž nevíte, co najdete! Jak to dopadne s hlavními hrdiny známé knihy, se můžete přesvědčit 14. května od 20:00 v Divadle na &Santovce.

I pro děti si na měsíc květen připravil projekt Listování program. Jedná se o knihu Lichožrouti, která se stala v ocenění Magnesie Litery knihou desetiletí! Diváci její herecké ztvárnění mohou vidět 17. května od 11:00.


PŘEDSTAVENÍ PRO DĚTI


Každou neděli od 16:00 hraje Divadlo na &Santovce dětem. Tentokrát se mohou děti těšit na pokrevní bratry Vinnetou a Old Shatterhand (3. května), prehistorickou pohádku O pračlovíčkovi (17. května) či na pohádku o známém sněžném muži Hugo z hor (31. května). Kromě těchto pohádek čeká děti ještě tři show plné zábavy:

Kouzelná školka aneb JAK FRANTI&SEK, MAJDA A PETR ZACHRÁNILI DIVADLO

Zcela nový pořad pro děti, kde jim hlavní protagonisté zábavnou formou představují divadelní svět, se představí v Divadle na &Santovce 9. května od 15:00. Petr Vacek, Majda Reifová a samozřejmě František přivezou kouzelnou školku přímo na divadelní prkna. Děti se mají rozhodně na co těšit!DUHOVÉ BUBLINY


Unikátní vystoupení s mýdlovými bublinami od Václava Strassera, ve kterém vám tento mág předvede, co vše se dá s bublinami podniknout. Budete vtaženi do křehkého světa barev a třpytu mýdlových bublin v nejrůznějších velikostech, obměnách a tvarech. Bubliny kouřové, obří, duhové a spousta dalších triků se divákům ukáží 10. května od 16:00.


DÁ&SEŇKA ANEB PSÍ KUSY – HAF!

Divadlo Husa na provázku uvede 24. května od 16:00 podvraťácké pohádky pro vážené pudlikum. Jak si Karel a Olinka pořídili štěně. Jak ho učili chodit, štěkat a další psí kusy. Prostě psina za všechny dobr-money. Bude to vážně ště-NĚCO! Přijďte, bude to "hasky".

Komentáře čtenářů

Jméno: Email:
Nadpis:
Komentář:

Vulgární a urážlivé reakce budou redakcí smazány
Kontrolní otázka proti spamovacím robotům:
Jaký je součin tří a čtyř? 

ISSN 1802-2863 . Tiráž

Copyright © 2001 - 2024 www.webmagazin.cz Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu redakce Webmagazin.cz zakázáno.
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků.

Redakce, Reklama - Podmínky a právní omezení - Registrace

Vygenerováno za 0.078 s