Nejste li zaregistrováni, můžete tak učinit zde, nebo si můžete nechat zaslat zapomenuté heslo

Jméno:

Heslo:
 

 ISSN 1802-2863 . Tiráž ...  Dnes je  pondělí 20.5.2024, svátek má Zbyšek 

Hledej

Sociální sítěWebmagazín na Instagramu
Webmagazín na X Twitteru

Spolupracujeme

www.bioscop.cz

www.bontonfilm.cz

www.botanicka.cz

www.divadlodisk.cz

www.divadlonavinohradech.com

www.divadloviola.cz

www.dokoran.cz

www.epocha.cz

www.hostbrno.cz

www.jota.cz

www.knihykazda.cz

www.literarnistrom.cz

www.mestskadivadlaprazska.cz

www.ngprague.cz

www.supraphononline.cz

www.svandovodivadlo.cz


Ze zapleteného se stal Zaskočený

02.07.2015   Kateřina Müllerová   Literatura   Zobraz článek ve formě vhodné pro tisk

Ze zapleteného se stal ZaskočenýErotická komedie Zapletený, nebo-li milostný příběh očima muže, se ihned po vydání mezi čtenářkami těšila veliké oblibě. Proč by také ne, kterou z žen by nezajímal pohled do mysli opačného pohlaví, a to ještě podaný vtipnou formou. Navíc, která z žen by si také Drewa Evanse neoblíbila, že? Ale jak dopadne pokračování pod názvem Zaskočený, které je tentokrát podané z pohledu Drewovy drahé polovičky, Kate Brooksové?

V prvním díle série Zapletený jste měli možnost, seznámit se se sebestředným investičním bankéřem Drewem Evansem. Ten střídal ženy ve své posteli stejně často, jako si měnil ponožky. Ne, vážně, jen málokdy se vyspal se stejnou ženou dvakrát, to byla velká výjimka, jež se stávala velmi zřídka.
 
Jenže pak potkal Kate Brooksovou, která se mu stala výzvou jak v práci, tak i v soukromí. A on tuto výzvu zdolal. Nebyl to jen tak ledajaký románek, oba byli doopravdy zamilovaní. Jenže díky jednomu malému nedorozumění, Kate s brekem odchází a Drew se ihned vrhá do náruče jiné. Znáte to, chyba v komunikaci, kdy si partneři neříkají vše. Překonají toto nedorozumění, anebo už jejich vztah nemá šanci? A jak Kate zvládne situaci, v níž se právě ocitla?
 
Mužský orgasmus je z devadesáti procent čistě fyzická záležitost. Bez ohledu na to, kde jim hlava stojí, je pro ně snadné dosáhnout ho. Ženy to mají těžší. Náš orgasmus většinou závisí na našem psychickém rozpoložení. Což znamená, že pokud nám ho, milí pánové, chcete přivodit, nesmíme při tom myslet na hromadu prádla ve vedlejší místnosti, ani na kupu papírů, která nás čeká na psacím stole. ~Zaskočený, str. 17~
 
 
Emma Chaseová je ve dne oddaná manželka a matka dvou dětí. V noci však hotový klávesnicový křižník! Odhodlaně proplouvá mořem pozdních hodin, aby vdechla život svým barvitým postavám a dodala jiskru i jejich nekonečnému handrkování. Úspěch romantické komedie Zapletený, který byl jejím debutem, považuje za splnění svých nejdivočejších snů.
 
Kniha Zapletený byla originální díky tomu, že jejím vypravěčem byl muž, jenž čtenářům nejen vyprávěl svůj příběh, ale i dodával různé rady a připomínky. Zaskočený je tentokrát z pohledu ženy, a i když tím kniha zcela své kouzlo neztrácí, přeci jen už není až tak originální. Bohužel i sexuálních scén ubylo. Ovšem i tak autorka zachovala vtipnou část a už jen kvůli ní stojí za to knihu číst.
 
Zápletka není nijak složitá, děj je celkem předvídatelný a vy jen čekáte, kdy to vše praskne a nedorozumění se vysvětlí. Myslíte si, že jinak to skončit prostě nemůže, nebo se snad mýlíte? Zaskočený je oddechovou četbou, v níž se neskrývají žádné hluboké myšlenky, ale nejvíce jde o pobavení. A to se Emmě Chaseové opravdu povedlo, nechápu, kam ona na ty hlášky chodí. Úplně nejlepší jsou ty od Kateiny kamarádky Dee, ty jsou prostě dokonalé.
 
Tady mám pro vás nějaká čísla: Ženatí muži se dožívají o sedm let vyššího věku než staří mládenci. Naopak vdané ženy umírají o osm let dřív než jejich nezadané vrstevnice. &Sokuje vás to? Mě taky ne. ~Zaskočený, str. 78~
 
Postavy jsou opět skvěle propracované. Drew je pořád stejný - je paličatý, a když se mu něco nelíbí, chová se jako malý uražený kluk. Kate oproti tomu musí rychle dospět a již během pár kapitol vám bude jasné, proč tentokrát dala autorka přednost Kateinu pohledu před tím Drewovým.
 
0všem smutnit nemusíte, na konci je aspoň epilog vyprávěný z pohledu Drewa, a tak o něj nepřijdete úplně. Kdo naopak projde proměnou, je Billy Warren. Nejde o proměnu jako takovou, ale o váš názor, který jste na něj doposud měli, a jenž určitě nebyl příliš lichotivý. Teď je Billy podán v úplně jiném světle a vy jistě svůj názor rychle přehodnotíte.
 
Erotický román Zaskočený je opět velmi čtivým dílem, knihu jste schopni přečíst již během pár hodin. Je to ideální letní četba a je jedno, zda ji budete číst na pláži nebo někde na zahradě. Ovšem u některých scén je lepší nemít publikum, vyhnete se tak zbytečným zvědavým pohledům, kdy se vaše okolí bude divit, proč se smíchy ohýbáte v pase.
 
Emma Chaseová – Zaskočený
Mladá fronta, 2015
239 Kč, 208 str.


 


Komentáře čtenářů

Jméno: Email:
Nadpis:
Komentář:

Vulgární a urážlivé reakce budou redakcí smazány
Kontrolní otázka proti spamovacím robotům:
Jaký je součin tří a čtyř? 

ISSN 1802-2863 . Tiráž

Copyright © 2001 - 2024 www.webmagazin.cz Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu redakce Webmagazin.cz zakázáno.
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků.

Redakce, Reklama - Podmínky a právní omezení - Registrace

Vygenerováno za 0.1129 s