U nosuRada pro optimismus aneb Mít svého Lukáška Tenkrát v májiTisíckrát pozdravujeme tebePánská volenkaPomsta
Povím-li Rómeo, musím říct Alfa XOXO a ASAPPřed válkou studovala architekturu, dnes zachraňuje psy z frontyKonzervatoř Taneční centrum Praha uvede absolventská představeníHvězdy nectím, ale podléhám onomu trenduKde jsme ještě nebyli...Medvídkovi Pú ze Stokorcového lesa je 100 letChyše Karla ČapkaGoldbergovi od 10.6. na FilmBox Comedy, tak to je návrat do osmdesátek!Valinovi VlciJantarové slzyDoktor chybně zvaný O-O
| PŘÁNÍ Jestliže ne dnes, Pak alespoň do konce léta Přijeď k nám. Nic tak rychle neodkvétá Jako touha, které hvězda z očí sešla. Malé město hladové je po Tvých krocích – Kdybys do něj vešla, Jeho létem zmalátnělá zeleň Odhalila by ti pokorně síť pěšin. Jenom přijeď, město dříme pod vějíři stínů, sama nevíš, jak se těším, až Ti moje radost vezme zavazadla všedních strastí přímo z nádraží jako nejrychlejší portýr. Na Tvůj dech se každý lístek třese, Po večerech se mě ptají keře, Kdy za jejich paravány schováme se. Jenom přijeď, Kousek za řekou je Arboretum, Katedrála se sloupovím topolů. Až přimkneme si rety k retům Rozsvícené lampy přistihnou nás pospolu, A nakreslí dva stíny, jež se políbily. Přijeď k nám, jen přijeď: Naše město zaplavené krásou Je již nad mé síly. |
Nádherná!!!
Tak to je dost dobrý! Na chlapa si dost poetickej :o).
Zaplácané kýčovitými výjevy...
Copyright © 2001 -
2026 www.webmagazin.cz Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu redakce Webmagazin.cz zakázáno.
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků.