Nejste li zaregistrováni, můžete tak učinit zde, nebo si můžete nechat zaslat zapomenuté heslo

Jméno:

Heslo:
 

 ISSN 1802-2863 . Tiráž ...  Dnes je  neděle 16.6.2024, svátek má Zbyněk 

Hledej

Spolupracujeme

www.bioscop.cz

www.bontonfilm.cz

www.botanicka.cz

www.divadlodisk.cz

www.divadlonavinohradech.com

www.divadloviola.cz

www.dokoran.cz

www.epocha.cz

www.hostbrno.cz

www.jota.cz

www.knihykazda.cz

www.literarnistrom.cz

www.mestskadivadlaprazska.cz

www.ngprague.cz

www.supraphononline.cz

www.svandovodivadlo.cz


CABARET CALEMBOUR: KVIDOULE 3+KK

08.12.2015   redakce   Divadlo   Zobraz článek ve formě vhodné pro tisk

CABARET CALEMBOUR: KVIDOULE 3+KK Tři sympatičtí kucí – jeden sympatičtější než druhý, druhý sympatičtější než třetí – podávají inzerát (či chcete-li tiskovou zprávu), v němž zvou na kolaudaci svého nového půdního „působytiště“. Poprvé na naše dveře zaklepejte 9. a 10. prosince 2015 v 19.30 ve Studiu PALMOFFKA Divadla pod Palmovkou.

Zn. &Sustění a cucání „calembourek“ se během produkce nezapovídá.


Po téměř dvou letech, které uplynuly od premiéry Plejtváka, vyznamenaného Cenou Alfréda Radoka za Nejlepší původní českou hru roku 2013, přichází soubor Cabaretu Calembour s novou inscenací – kvidoulí, jak sám svou osobitou formu kabaretních večerů nazývá. Navazuje v ní na „zlaté časy“ v Divadle Kampa, kde se z „jedničky“ pojmenované Čertovská kvidoule (2009) a „dvojky“ Cvidoule di Campo (2011) stala v průběhu let kultovní představení, hraná dodnes.


 

Jak už název napovídá, třetí kvidoule v pořadí se bude opírat o pánské trio &Sotek–Orozovič–Suchý a kabaretní girls Klárka–Kecka (přezdívka Lucie Polišenské) a přinese novou várku písní a žertovných výstupů, s nezbytným doprovodem Orchestru Calembour. Půjde o hravé představení, vycházející ze základní situace: 3 muži bojují o přízeň 2 žen. Dozvíte se, jak by to vypadalo, kdyby se v erotických salonech poskytovaly humoristické služby, a jedno oko nezůstane suché, až ucho vyposlechne píseň o lásce labutě k vodnímu šlapadlu. Jedním z vrcholů večera, do nějž calembouristé protentokrát zapojí nejmodernější technologie včele s projekčním plátnem a chladicím zařízením, bude nepochybně ukázka z připravovaného muzikálu broadwayského střihu „Maryšou“, který zachovává krásu a zpěvnost jazyka bratří Mrštíků. Pro inscenaci již Igor Orozovič složil 10 nových písní: Sedmikrásky 2D, Muž bez jména, Dvojitá Mondsheinsonate, Zpívání v Pešti a další…


Kvidoule 3+KK vznikla ve spolupráci s Divadlem pod Palmovkou–Studiem PALMOFFKA, pro které výhradně je určena.CABARET CALEMBOUR: KVIDOULE 3+KK. Hrají: Milan &Sotek, Igor Orozovič, Jiří Suchý z Tábora, Lucie Polišenská, Klára Suchá. Orchestr Calembour: Zdeněk Dočekal (klavír), Kristýna Farag (příčná flétna), Jan Drbohlav (housle) a Petr Zimák (bicí). Produkce: Tereza Sochová.


Premiéry: 9. a 10. 12. 2015 v 19.30 ve Studiu PALMOFFKA Divadla pod Palmovkou. Nejbližší repríza: 16. 1. 2016.
Komentáře čtenářů

Jméno: Email:
Nadpis:
Komentář:

Vulgární a urážlivé reakce budou redakcí smazány
Kontrolní otázka proti spamovacím robotům:
Jaký je součin tří a čtyř? 

ISSN 1802-2863 . Tiráž

Copyright © 2001 - 2024 www.webmagazin.cz Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu redakce Webmagazin.cz zakázáno.
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků.

Redakce, Reklama - Podmínky a právní omezení - Registrace

Vygenerováno za 0.072 s