Nejste li zaregistrováni, můžete tak učinit zde, nebo si můžete nechat zaslat zapomenuté heslo

Jméno:

Heslo:
 

 ISSN 1802-2863 . Tiráž ...  Dnes je  sobota 22.6.2024, svátek má Pavla 

Hledej

Spolupracujeme

www.bioscop.cz

www.bontonfilm.cz

www.botanicka.cz

www.divadlodisk.cz

www.divadlonavinohradech.com

www.divadloviola.cz

www.dokoran.cz

www.epocha.cz

www.hostbrno.cz

www.jota.cz

www.knihykazda.cz

www.literarnistrom.cz

www.mestskadivadlaprazska.cz

www.ngprague.cz

www.supraphononline.cz

www.svandovodivadlo.cz


Jak originálně slavit dětské narozeniny

30.08.2016   redakce   Společnost   Zobraz článek ve formě vhodné pro tisk

Jak originálně slavit dětské narozeninyChcete uspořádat vašemu potomkovi pěknou narozeninovou oslavu, ale nevíte, jak na to? Rádi byste dětem pozvali spolužáky, ale nemáte na to dost velké prostory? Chtěli byste to celé zvládnout beze stresu? Potom je určitě nejlepším řešením se obrátit na někoho, kdo vám poskytne dostatečné místo, zařídí pohoštění i zábavu, profesionálně se o hosty postará a nakonec po nich i uklidí. Stačí jen všechny pozvat. Přesně takovou službu dostanete v brněnském BRuNO family parku.

Každá dětská narozeninová oslava začíná starostmi a velkým plánováním. To v současnosti platí mnohem více než dřív. Současné děti chtějí na oslavě svých narozenin zažít něco výjimečného. Už dávno nestačí jen sfouknout svíčky na dortu a předat dárky. Děti si chtějí na své oslavě také hrát, zasoutěžit, bavit se. Zkrátka zažít pořádnou párty. Aby mohly na své narozeniny dlouho vzpomínat. A protože čím větší jsou dětské nároky na oslavu, tím větší přípravy to vyžaduje, nejsnadnějším řešením je obrátit se na odborníka. 

Brněnský zábavní park BRuNO nabízí podle šíře služeb tři druhy narozeninových balíčků, které lze ještě upravit podle vašich potřeb. Ideální je možnost využití animátora, který přesně ví, jak děti zabavit a má vždy v záloze ještě další hru. Rodičům tak odpadá nejen starost se zařizováním, ale hlavně se zabavením dětí.

Oslava v BRuNO probíhá v předem vybraném salónku, čímž je zajištěna uzavřená společnost. Každý z pěti salónků je laděn do konkrétního dětského motivu. Na výběr jsou možnosti salónků na téma neutrální: cirkus, vesmír a les, ale také typicky klučičí formule a pro děvčata nechybí motiv princeznovský. Oslavenec ať si vybere podle svého vkusu. Když budou spokojené děti, budou spokojení rodiče.

 
Zatímco děti budou dovádět pod profesionálním dohledem, rodičům se nabízí možnost sednout si ke kafíčku a na chvilku oddechnout. Zábavní park se nachází v sousedství restaurace Brno - Slatina. Za dobrého počasí bývá fajn posezení na venkovní terase.

Komentáře čtenářů

Jméno: Email:
Nadpis:
Komentář:

Vulgární a urážlivé reakce budou redakcí smazány
Kontrolní otázka proti spamovacím robotům:
Jaký je součin tří a čtyř? 

ISSN 1802-2863 . Tiráž

Copyright © 2001 - 2024 www.webmagazin.cz Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu redakce Webmagazin.cz zakázáno.
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků.

Redakce, Reklama - Podmínky a právní omezení - Registrace

Vygenerováno za 0.032 s