Nejste li zaregistrováni, můžete tak učinit zde, nebo si můžete nechat zaslat zapomenuté heslo

Jméno:

Heslo:
 

 ISSN 1802-2863 . Tiráž ...  Dnes je  neděle 19.5.2024, svátek má Ivo 

Hledej

Sociální sítěWebmagazín na Instagramu
Webmagazín na X Twitteru

Spolupracujeme

www.bioscop.cz

www.bontonfilm.cz

www.botanicka.cz

www.divadlodisk.cz

www.divadlonavinohradech.com

www.divadloviola.cz

www.dokoran.cz

www.epocha.cz

www.hostbrno.cz

www.jota.cz

www.knihykazda.cz

www.literarnistrom.cz

www.mestskadivadlaprazska.cz

www.ngprague.cz

www.supraphononline.cz

www.svandovodivadlo.cz


Vstávejte! Přijíždí Bryan!

05.10.2016   Kateřina Sovová   Hudba   Zobraz článek ve formě vhodné pro tisk

Vstávejte! Přijíždí Bryan!Jeden z toliko očekávaných svátků hudby přichází s datem 5.10.2016. Kanadský rocker Bryan Adams tentokrát dobývá Prahu s municí nazvanou Get Up!. A o tom, že to bude pořádná bomba, vůbec nepochybujte!

Jestliže byste snad z úvodních řádek nepochopili, že jsem velkou fanynkou tohoto nestárnoucího lamače ženských srdcí, říkám otevřeně a s jistou dávkou hrdosti, že ano. Proč? Opomenu-li neoddiskutovatelné charisma sedmapadesátiletého rodáka z kanadského Kingstonu, je to především jeho image „hodného hocha“, který za svoji dlouhou a nevšedně plodnou kariéru nepotřeboval žádný skandál ke svému zviditelnění. Všechno, co Adams dokázal, dokázal sám. Neúnavnou prací, díky neutuchajícímu entusiasmu a obrovské chuti do života. Díky talentu a schopnosti jeho rozvíjení. Možná to zní fádně, ale přiznejme si - kdo to takhle dneska má?

Přestože většinová populace zná Adamse coby hitmakera stojícího na pevných základech písniček Everything I do,  All for One, Summer of 69 a mnohých, dalších, na Adamse – fotografa či Adamse – aktivistu bychom rozhodně neměli zapomínat. Množství prestižních ocenění, práce se světoznámými celebritami (minulý rok podlehli dokonce i němečtí Rammstein) ale i s obyčejnými lidmi, kterým se často díky Adamsovým černobílým portrétům dostalo kýžené pomoci (kampaň pro nemocné rakovinou a nespočet dalších charitativních projektů) nabíjejí tohoto usměvavého pána, dodnes překypujícího množstvím nápadů, které, na rozdíl od většiny z nás, neváhá realizovat. K jednomu z nich patří kupříkladu jeho nadace, na níž nás zaujímá skutečnost, že podporuje dobré projekty kdekoliv po světě. „Vzdělání a věci s ním spojené považuji za to nejdůležitější,“ říká zpěvák.

Adams, 24 hodin, 365 dní v roce na turné, nerozlišuje barvu pleti, věk anebo sexuální orientaci. Co se týče toho posledního, v Mississippi si budou jeho fanoušci muset na jeho další koncerty nechat nějakou tu dobu zajít chuť. Svůj protest proti diskriminační listině LGBT komunity myslí zpěvák smrtelně vážně. Znalé věci pochopitelně napadne, jestli v zrovna v tomhle nevězí něco víc. Ano, Bryan Adams nikdy o svém soukromí příliš nemluvil a fotografií s jeho partnerkami bychom napočítali na prstech jedné ruky. &Septandu o Adamsově potenciální homosexualitě nicméně nabourává vztah s jeho osobní asistentkou, s níž v posledních letech zplodil dvě dcery. Kolem a kolem...záleží na tom?

Jestliže jste nikdy nebyli na koncertě Bryana Adamse, připravte se na klidně tříhodinový hudební maraton zpěvákových četných hitů. Nejnovější deska s příhodným názvem Get Up!  (Vstávejte!) patří bezesporu k těm zdařilejším. Energické skladby tradičně prostřídané několika baladami dokazují, že Adams má svým posluchačům stále co nabídnout. Album, zaštítěné humorným klipem s modelkou, „hýbající“ zpěvákovým obličejem, funguje stejně dobře u starší i mladší generace. A jestli nevěříte, přijďte se ve středu přesvědčit do O2 arény na vlastní uši. Určitě nebudete litovat!
 
foto: bryanadams.com


Komentáře čtenářů

Jméno: Email:
Nadpis:
Komentář:

Vulgární a urážlivé reakce budou redakcí smazány
Kontrolní otázka proti spamovacím robotům:
Jaký je součin tří a čtyř? 

ISSN 1802-2863 . Tiráž

Copyright © 2001 - 2024 www.webmagazin.cz Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu redakce Webmagazin.cz zakázáno.
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků.

Redakce, Reklama - Podmínky a právní omezení - Registrace

Vygenerováno za 0.0494 s