Nejste li zaregistrováni, můžete tak učinit zde, nebo si můžete nechat zaslat zapomenuté heslo

Jméno:

Heslo:
 

 ISSN 1802-2863 . Tiráž ...  Dnes je  středa 24.4.2024, svátek má Jiří 

Hledej

Sociální sítěWebmagazín na Instagramu
Webmagazín na X Twitteru

Spolupracujeme

www.bioscop.cz

www.bontonfilm.cz

www.botanicka.cz

www.divadlodisk.cz

www.divadlonavinohradech.com

www.divadloviola.cz

www.dokoran.cz

www.hostbrno.cz

www.jota.cz

www.knihykazda.cz

www.literarnistrom.cz

www.mestskadivadlaprazska.cz

www.ngprague.cz

www.supraphononline.cz

www.svandovodivadlo.cz


Sodoma Gomora u Křečkových

11.08.2018   Tereza Čerbáková   Společnost   Zobraz článek ve formě vhodné pro tisk

Sodoma Gomora u KřečkovýchKoupila jsem klec. Vilu. Tři patra, 4+1 se samostatným záchodem a klouzačkou z jednoho pokoje. Kolotoč byl k vile zdarma! Nájemní smlouvu jsem sepsala s Křečkovými. Informovala jsem se na ně. Celkem slušní nájemníci. Nenároční. Přátelští. Vybrala jsem z rodiny dvě kámošky. 

Jedna zaklepala bačkorama za dva dny. Vzhledem k věku zesnula zřejmě nepřirozenou smrtí. Proto jsme její tělo jako důkaz předložili v jejím původním bydlišti ve Zverimexu ve snaze najít vraha. A našli tam další tělo. Tuhé. Pan Morče. Neopaloval se na boku. Byl vynesen před našima očima na lopatce. 

Za mlčení nás uplatili náhradnicí, vyměnili tělo za tělo. Zaručeně holka. Těžko věřit, ale živá. Že je transsexuál, nám zamlčeli. 

Ve vile panoval přes den klid. V noci docházelo k rušení nočního klidu. Holky pařily. Rozjížděly kolotoč tak rychle, že je vystřeloval ven, trénovaly ručkování po stropě a cpaly si tváře žrádlem tak, že z vyšších pater tou tíhou přepadávaly na hubu. Místy jsme pochybovali o jejich IQ. 

Těžko říct, co se dělo za zdmi jejich kokosového apartmá. Ale po čtyřech měsících bylo jasné, že tam asi proběhla operace. Změna pohlaví. Přibylo šest růžových dětí. Matka byla vzteklá. Zřejmě jí došlo, že dopařila. Fotr věčně v koutě. Podpantoflák! Tak si vrznul, a teď to má! Dali jsme mu fungl novou garsonku s kolotočem, aby ten sexuální chtíč mohl rozběhat. 

Byl v klidu a bezpečí před buzerující ženou, ve vile však klid nenastal. Vyhlásili jsme pátrání po dvou dětech, které z vily zmizely beze stopy. Když bylo ve vile za měsíc nalezeno tělo bez hlavy, padlo podezření na matku. Vražedkyně nenažraná! Polehčující okolnost byla pouze ta, že se zbavila těla, řekněme, ekologicky. 

Vila se změnila v dům hrůzy. Zbylé tři děti se spolu rvaly. Samozřejmě v noci. Matka je trestala. &Sikana. Ten nejmenší byl od bratrových zubů děravý jak cedník. Bylo třeba zakročit. 

Objednala jsem je k lékaři. Stojím na příjmu a sestra se mě ptá:
,,Vaše jméno a jméno pacienta?"
,,Mám rodinu Křečkových." Sestra nehla jediným svalem v obličeji: ,,Jejich jména a datum narození?" Cítila jsem, jak mi jedou oči doleva a doprava. Ne, žádná skrytá kamera. ,,Máma Karamelka, táta původně Hašlerka, po změně pohlaví Batman a děti beze jména." Paní v čekárně s normálním obyčejným psem zvedla hlavu. Jasně, nahlas to prostě nezní normálně. ,Kartičky pojištěnců jsem nevzala, promiňte." Sestra nic. ,,Potřebuju jen rozlišit pohlaví a ošetřit toho malýho." 

V ordinaci se sešlo konzilium. Určit pohlaví je věc závažná a s nejistým výsledkem. Slyšela jsem, jak doktorka volá druhou: ,,Pojď si zahrát hru pohlaví!" Mnuly si brady nad tím malým. ,,Tak můžeme ho operovat." Vypoulila jsem bulvy! ,,Cože, operovat Křečka?" ,,Ano, medicína je už takhle daleko. Ale prozatím postačí antibiotika a karanténa. Navíc se domníváme, že matka je opět gravidní. Incest je v rodině Křečkových normální již v raném věku."

Nestačím psát nájemní smlouvy. V garsonce bydlí dva kluci, co už si jistojistě nevrznou. Pokud nejsou homosexuálové. Ve druhé garsonce je marodka s cholerickým vyšokovaným pacientem nebo pacientkou. Denně dostává z injekční stříkačky přesně tři dílky antibiotik do tlamičky. Jeho/její stav je stabilizovaný. Ve vile bydlí dvě holky a jedna je zase v tom. A prý "nenároční"?! Sodoma Gomora to je! Horor!
 

Tak buď připravím nové nájemní smlouvy, nebo objednám nájemného hada! Jestli nás do té doby Křečkovic familie nesežere! 

Zdroj foto: pixabay.com
Koláže: Marie Zieglerová

 


Komentáře čtenářů

Jméno: Email:
Nadpis:
Komentář:

Vulgární a urážlivé reakce budou redakcí smazány
Kontrolní otázka proti spamovacím robotům:
Jaký je součin tří a čtyř? 

ISSN 1802-2863 . Tiráž

Copyright © 2001 - 2024 www.webmagazin.cz Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu redakce Webmagazin.cz zakázáno.
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků.

Redakce, Reklama - Podmínky a právní omezení - Registrace

Vygenerováno za 0.0271 s