Nejste li zaregistrováni, můžete tak učinit zde, nebo si můžete nechat zaslat zapomenuté heslo

Jméno:

Heslo:
 

 ISSN 1802-2863 . Tiráž ...  Dnes je  středa 29.5.2024, svátek má Maxmilián 

Hledej

Spolupracujeme

www.bioscop.cz

www.bontonfilm.cz

www.botanicka.cz

www.divadlodisk.cz

www.divadlonavinohradech.com

www.divadloviola.cz

www.dokoran.cz

www.epocha.cz

www.hostbrno.cz

www.jota.cz

www.knihykazda.cz

www.literarnistrom.cz

www.mestskadivadlaprazska.cz

www.ngprague.cz

www.supraphononline.cz

www.svandovodivadlo.cz


Vychází nová hvězda – HVĚZDA SLÁDKŮ

19.03.2019   Stanislav Polauf   Společnost   Zobraz článek ve formě vhodné pro tisk

Vychází nová hvězda – HVĚZDA SLÁDKŮTaké si občas zajdete do restaurace nebo jen tak na pivo? I když stále vítězí „lahvové pivo domů“ stále více si lidé chtějí dopřát kvalitního posezení a brát návštěvu nějakého dobrého podniku jako společenskou událost, kde je možno se sejít a popovídat s přáteli nebo si jen tak odpočinout od celodenního lopocení. Jak ale dobrý podnik poznat?
 

 
Plzeňský Prazdroj vyvíjí stálé úsilí za to, aby se jeho pivo (a nebojme se říci, že nejlepší na světě) dostalo ke konzumentovi v tě nejvyšší kvalitě. Rozšiřuje se počet podniků, kde se pivo čepuje z tanků, které zabraňují jeho okysličování a již řadu let probíhá soutěž o nejlepší výčepní. Prostě na tom, jak je pivo ošetřováno, čepováno a jak je pečováno o výčepní zařízení hodně záleží. Dříve se ujala soutěž „O nejlepší trubky“ – mnohde tento certifikát ještě vidíte – dnes přichází Prazdroj s novou známkou kvality – HVĚZDA SLÁDKŮ.
 


 

Mělo by to být vyznamenání podobné Michelinské hvězdě pro restaurace té nejvyšší kvality, Obchodní šéf Prazdroje Tomáš Mráz to srovnává a říká, že cílem je „super zážitek“, který by si měl host odnést. A nemusí to být vždy za předraženou cenu. Kritéria pro HVĚZDU SLÁDKŮ jsou náročná, ale nic nebrání, aby se na její získání přihlásily jak vyhlášené městské hospody tak i ty venkovské. V loňském roce navštívili kontroloři Prazdroje přes 1000 českých restaurací z dvaceti tisíc, které čepují produkty Plzeňského Prazdroje (tedy i Gambrinus, Velkopovický Kozel či Radegast). Známce kvality vyhovělo jen asi 130 podniků z Prahy, třicítka z Plzně a okolí a v Ostravě jich inspektoři ocenili 17. A že nejde jen o známé podniky jako „U zlatého tygra“ či „U Pinkasů“ v Praze či „U Salzmanů“ v Plzni dokládá i fakt, že HVĚZDU SLÁDKŮ získala i restaurace v malé vesničce Ivaň v jihomoravském kraji. Do dalších podniků,. které se o „hvězdu“ přihlásí, kontroloři zavítají. A budou chodit i opakovaně, protože HVĚZDA SLÁDKŮ se uděluje na jeden rok a pak se musí kvalita znovu prokázat.

 


Jedním z nejpřísnějších (a zároveň nejlaskavějších) hodnotitelů je "vládce podsvětí Prazdroje" emeritní vrchní sládek Václav Berka
 
Takže teď už víte. Pokud vás u vchodu do restaurace uvítá plaketa HVĚZDA SLÁDKŮ jste na dobrém místě. Určitě odejdete spokojeni a rádi se vrátíte.
 
 
 
 


Komentáře čtenářů

Jméno: Email:
Nadpis:
Komentář:

Vulgární a urážlivé reakce budou redakcí smazány
Kontrolní otázka proti spamovacím robotům:
Jaký je součin tří a čtyř? 

ISSN 1802-2863 . Tiráž

Copyright © 2001 - 2024 www.webmagazin.cz Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu redakce Webmagazin.cz zakázáno.
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků.

Redakce, Reklama - Podmínky a právní omezení - Registrace

Vygenerováno za 0.1485 s