Nejste li zaregistrováni, můžete tak učinit zde, nebo si můžete nechat zaslat zapomenuté heslo

Jméno:

Heslo:
 

 ISSN 1802-2863 . Tiráž ...  Dnes je  sobota 22.6.2024, svátek má Pavla 

Hledej

Spolupracujeme

www.bioscop.cz

www.bontonfilm.cz

www.botanicka.cz

www.divadlodisk.cz

www.divadlonavinohradech.com

www.divadloviola.cz

www.dokoran.cz

www.epocha.cz

www.hostbrno.cz

www.jota.cz

www.knihykazda.cz

www.literarnistrom.cz

www.mestskadivadlaprazska.cz

www.ngprague.cz

www.supraphononline.cz

www.svandovodivadlo.cz


Pokáč slaví s Matfyzákem

10.06.2019   redakce   Hudba   Zobraz článek ve formě vhodné pro tisk

Pokáč slaví s MatfyzákemFolkový zpěvák Pokáč před pár dny vydal své druhé album „Úplně levej“ a hned zveřejnil i svůj zbrusu nový videoklip k songu z tohoto alba „Matfyzák na disku“. Videoklip měl po čtyřech dnech od zveřejnění na YT téměř čtvrt milionu zhlédnutí. Hlavní postavu studenta si zahrál sám Pokáč a role sličné svůdkyně se ujala blogerka a modelka Natálie Kotková.

„Matfyzák na discu“ vypráví romanticko-erotický příběh klasického studenta této univerzity, jeho strasti a úvahy při poznávání dosud nepoznaného oboru, kterým jsou žádoucí ženy. A jak už je u Pokáče zvykem nechybí v textu nadsázka, humor a sarkasmus. „Písnička Matfyzák vznikla asi za hodinu. Prostě jsem si sedl a řekl si, že něco napíšu a podle prvních reakcí posluchačů si myslím, že se lidem líbí,“ uvedl Pokáč.

Na trochu nezvyklém místě pro matfyzáky, na diskotéce, osloví dívka (Natálie Kotková) Pokáče s příslibem vášnivé noci. Student s ledvinkou si sice umí poradit s kdejakými početními příklady, ale tato situace je pro něj velkou neznámou. Sexy blondýnka si s ním ale umí poradit a odvede ho k sobě do pokoje. Tuto situaci ale ve škole ještě neprobírali, a tak neví, co má čekat. „Místo důkazu Gaussova vzorce vybalila na mě svoje prsní dvorce“, zpívá Pokáč v dívčině pokoje, kde si užijí vášnivou noc a příjemné ráno. „Natáčení bylo naprosto super, stejně jako Pokáčova písnička, u které jsem se moc pobavila. Byla jsem skvělá banda a já doufám, že si ještě někdy podobnou roli zahraju,“ uvedla Natálie.

Pokáč je populární folkový zpěvák, mnohými označován za „Jarka Nohavicu Youtubové doby“ vyniká svými mimořádně vtipnými a nápaditými texty, které zhudebňuje nejen v rámci svých desek. V roce 2017 získal nominaci jak na Objev roku v anketě Český slavík, tak na Objev roku v anketě Anděl, čímž upevnil svoji významnou pozici na české hudební scéně. Mezi fanoušky jsou také velice oblíbené jeho online streamy na Facebooku a Instagramu, nicméně živé koncerty jsou stále nejoblíbenější. Aktuálně je na trhu druhé CD s názvem „Úplně levej“ a kvapem se blíží Pokáčův největší koncert ve Foru Karlín, který se uskuteční 24. 10. 2019.

Videoklip ke zhlédnutí zde: https://www.youtube.com/watch?v=TQp10Lx9Yf4


Zdroj a foto: TZ Presscode


Komentáře čtenářů

Jméno: Email:
Nadpis:
Komentář:

Vulgární a urážlivé reakce budou redakcí smazány
Kontrolní otázka proti spamovacím robotům:
Jaký je součin tří a čtyř? 

ISSN 1802-2863 . Tiráž

Copyright © 2001 - 2024 www.webmagazin.cz Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu redakce Webmagazin.cz zakázáno.
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků.

Redakce, Reklama - Podmínky a právní omezení - Registrace

Vygenerováno za 0.0344 s