Nejste li zaregistrováni, můžete tak učinit zde, nebo si můžete nechat zaslat zapomenuté heslo

Jméno:

Heslo:
 

 ISSN 1802-2863 . Tiráž ...  Dnes je  čtvrtek 13.6.2024, svátek má Antonín 

Hledej

Spolupracujeme

www.bioscop.cz

www.bontonfilm.cz

www.botanicka.cz

www.divadlodisk.cz

www.divadlonavinohradech.com

www.divadloviola.cz

www.dokoran.cz

www.epocha.cz

www.hostbrno.cz

www.jota.cz

www.knihykazda.cz

www.literarnistrom.cz

www.mestskadivadlaprazska.cz

www.ngprague.cz

www.supraphononline.cz

www.svandovodivadlo.cz


Startuje Léto v Prazdroji. Opět nabídne koncerty, filmy a pivo pod širým nebem

25.06.2019   redakce   Společnost   Zobraz článek ve formě vhodné pro tisk

Startuje Léto v Prazdroji. Opět nabídne koncerty, filmy a pivo pod širým nebemNa sedmnáct letních prázdninových večerů s koncerty tuzemských kapel a skvělými filmy se mohou těšit návštěvníci tradičního festivalu Léto v Prazdroji. Letošní 16. ročník začíná ve čtvrtek 4. července koncertem skupin Semtex a High five. Na pátek je pak připraveno promítání filmu režiséra Quentina Tarantina Hanebný pancharti. Léto v Prazdroji bude probíhat po celý červenec a srpen v areálu plzeňského pivovaru každý čtvrtek a pátek.
 
Čtvrteční večery na nádvoří Plzeňského Prazdroje budou patřit hudbě, vystoupí vždy dvě kapely a návštěvníci se mohou těšit například na Vítkovo kvarteto, Tichou dohodu, Imodium, Ivan Hlas Trio, 05 a Radeček nebo Kurtizány z 25. avenue. Začátek koncertů je plánován na devatenáctou hodinu, druhá z kapel pak vystoupí od půl deváté večer. Dvojkoncert bude stát 50 korun a součástí vstupenky je i jeden nápoj zdarma z nabídky Prazdroje.

Prázdninové pátky se v plzeňském pivovaru ponesou ve filmovém duchu a diváci si budou moci užít atmosféru kina pod širým nebem. „V letošním roce se nám podařilo zajistit filmy, které opravdu stojí za to. Kromě Hanebných panchartů v našem letním kině u Formanky promítneme například nejpopulárnější film posledních měsíců Bohemian Rhapsody, jednu z nejlépe hodnocených komedií minulých let Nedotknutelní, francouzský komediální kousek Co jsme komu zase udělali, nebo českou klasiku Postřižiny,“ říká Pavla Mášková z oddělení turismu a historického dědictví Plzeňského Prazdroje. Vstupenka do letního pivovarského kina stojí 100 korun a její součástí je i welcome drink z portfolia Plzeňského Prazdroje.

Zájem o Léto v Prazdroji je mimořádný - a nejen pro Plzeňany
Léto v Prazdroji nabídne samozřejmě skvělé čepované pivo Pilsner Urquell nebo speciály z Volby sládků. Čepovat se nově bude do stylových vratných kelímků. „Recyklace a udržitelné podnikání není téma jen u nás ve výrobě, ale i na našich akcích. Proto jsme se rozhodli zavést vratné kelímky. Při zakoupení nápoje návštěvníci zaplatí zálohu 50 Kč a při každém dalším doplnění piva jim kelímek samozřejmě vyměníme za čistý,“ dodává Pavla Mášková.

Prazdroj svůj prázdninový festival hudby a filmů podpoří také na Instagramu pilsnerurquell.brewery, kde připravil pro návštěvníky speciální soutěž. Ten, kdo na akci přijde v oblečení od značek Plzeňského Prazdroje, vyfotí se a nasdílí na Instagram fotku s hashtagem #oblecprazdroj, bude soutěžit o poukazy do Dárkové prodejny na nádvoří pivovaru v hodnotě až 500 Kč.

Více informací včetně detailního programu najdete na www.prazdrojvisit.cz.
 


Komentáře čtenářů

Jméno: Email:
Nadpis:
Komentář:

Vulgární a urážlivé reakce budou redakcí smazány
Kontrolní otázka proti spamovacím robotům:
Jaký je součin tří a čtyř? 

ISSN 1802-2863 . Tiráž

Copyright © 2001 - 2024 www.webmagazin.cz Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu redakce Webmagazin.cz zakázáno.
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků.

Redakce, Reklama - Podmínky a právní omezení - Registrace

Vygenerováno za 0.0283 s