Nejste li zaregistrováni, můžete tak učinit zde, nebo si můžete nechat zaslat zapomenuté heslo

Jméno:

Heslo:
 

 ISSN 1802-2863 . Tiráž ...  Dnes je  pondělí 27.5.2024, svátek má Valdemar 

Hledej

Spolupracujeme

www.bioscop.cz

www.bontonfilm.cz

www.botanicka.cz

www.divadlodisk.cz

www.divadlonavinohradech.com

www.divadloviola.cz

www.dokoran.cz

www.epocha.cz

www.hostbrno.cz

www.jota.cz

www.knihykazda.cz

www.literarnistrom.cz

www.mestskadivadlaprazska.cz

www.ngprague.cz

www.supraphononline.cz

www.svandovodivadlo.cz


Startuje týden nejúspěšnějších filmů v rámci letní přehlídky BEST FILM FEST

08.07.2019   Stanislav Polauf   Film   Zobraz článek ve formě vhodné pro tisk

Startuje týden nejúspěšnějších filmů v rámci letní přehlídky BEST FILM FESTVolné seskupení čtyř artových kin v Praze: Atlas, Evald, Lucerna a MAT pořádá od 11. do 17. července tohoto roku BEST FILM FEST, týden nejúspěšnějších a divácky nejnavštěvovanějších filmů první poloviny roku 2019. Kinaři se rozhodli v době letních prázdnin potěšit své věrné fanoušky v podobě lístku do kina za jednotnou atraktivní cenu 69,- Kč za vstupenku. V červenci se uskuteční šestnácté vydání divácky oblíbené přehlídky, která probíhá vždy dvakrát do roka (zima a léto) a koná se od roku 2011.
Program BEST FILM FESTU je opět žánrově pestrý, dramaturgy přehlídky byli sami diváci. Promítat se budou oscarové hity: nejlepší film loňského roku – oscarová roadmovie Zelená kniha či fascinující oscarový dokument Free Solo o horolezci, který sám a bez jištění zdolává skály. Na programu jsou také hudební dramata jako filmový trhák o skupině Queen Bohemian Rhapsody či životopisná dramata: Bolest a sláva mapující osudy slavného španělského režiséra Pedra Almodóvara v skvostném podání Antonia Banderase oceněného na letošním Cannes cenou za nejlepší mužský herecký výkon nebo Nikdy neodvracej zrak od režiséra oscarového snímku Životy těch druhých, který natočil strhující příběh inspirovaný životem světoznámého výtvarníka Gerharda Richtera. Diváci se můžou těšit na populární komedie: pokračování francouzské konverzační komedie Co jsme komu zase udělali? Na přehlídce je zastoupena také animovaná sekce: rodinný animovaný snímek Jak vycvičit draka 3 či dobrodružný hraný snímek Mia a bílý lev.
 
Z českých filmů uvádíme tyto divácky populární tituly: tragikomedii Na střeše s úchvatným Aloisem &Svehlíkem a Teroristku s excelující Ivou Janžurovou. Z domácích hitů nechybí hvězdně obsazená komedie Ženy v běhu či historické drama Skleněný pokoj.

Kompletní program přehlídky najdete na webových stránkách přehlídky BEST FILM FEST a na webových stránkách jednotlivých kin:

www.bestfilmfest.cz
www.kinoatlas.cz
www.kinolucerna.cz
www.evald.cz
www.mat.cz
 


Komentáře čtenářů

Jméno: Email:
Nadpis:
Komentář:

Vulgární a urážlivé reakce budou redakcí smazány
Kontrolní otázka proti spamovacím robotům:
Jaký je součin tří a čtyř? 

ISSN 1802-2863 . Tiráž

Copyright © 2001 - 2024 www.webmagazin.cz Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu redakce Webmagazin.cz zakázáno.
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků.

Redakce, Reklama - Podmínky a právní omezení - Registrace

Vygenerováno za 0.0259 s