Nejste li zaregistrováni, můžete tak učinit zde, nebo si můžete nechat zaslat zapomenuté heslo

Jméno:

Heslo:
 

 ISSN 1802-2863 . Tiráž ...  Dnes je  neděle 26.5.2024, svátek má Filip 

Hledej

Spolupracujeme

www.bioscop.cz

www.bontonfilm.cz

www.botanicka.cz

www.divadlodisk.cz

www.divadlonavinohradech.com

www.divadloviola.cz

www.dokoran.cz

www.epocha.cz

www.hostbrno.cz

www.jota.cz

www.knihykazda.cz

www.literarnistrom.cz

www.mestskadivadlaprazska.cz

www.ngprague.cz

www.supraphononline.cz

www.svandovodivadlo.cz


Robert Vano má výstavu Výběr z díla. Kde ji najdete?

01.10.2020   Aneta Šimonková   Výtvarné umění   Zobraz článek ve formě vhodné pro tisk

Robert Vano má výstavu Výběr z díla. Kde ji najdete?Ve výstavním prostoru STARS LOVERS & FRIENDS v Praze 2 najdete  to nejlepší z díla tohoto  fotografa, který prorazil i na poli světovém. Výběr z díla nabízí nejen pohled na snímky Roberta Vana, můžete si vybrané artefakty i zakoupit. Jako například kalendář a ještě budete mít dobrý pocit, protože část z výtěžku bude věnována na podporu dobročinné organizace DEBRA ČR.
 

Zahájení výstavy fotografií s názvem ROBERT VANO – VÝBĚR Z DÍLA proběhlo za účasti autora fotografií Roberta Vana, módní designérky a ikony stylu Liběny Rochové, patronky dobročinné organizace DEBRA ČR podporující pacienty s nemocí motýlích křídel a dalších významných osobností, a také za podpory Městské části Praha 2 a starostky Prahy 2 Jany Černochové.

Ojedinělou atmosféru slavnostnímu večeru vernisáže dodalo exkluzivní šampaňské MUMM, které si hosté vychutnávali z charakteristických červených skleniček po celý večer. Značka G.H. MUMM je tradičně vnímána jako podporovatel kreativity a umělecké symbiózy. &Sampaňským MUMM byla zároveň pokřtěna speciální edice kalendáře s názvem ROBERT VANO 2021 s výběrem dvanácti černobílých fotografií Roberta Vana. Výtěžek z prodeje tohoto kalendáře bude věnován na podporu dobročinné organizace DEBRA ČR. Značka G.H. Mumm má své historické kořeny už v roce 1827, kdy ji založil Peter Arnold Mumm a Champagne dodnes nese jeho jméno.

Výstava vybraných 40 fotografií Roberta Vano trvá do 30.10.2020 (pouze 3.10. bude uzavřena kvůli workshopu), vždy od pondělí do soboty v čase 10:00 - 18:00 hodin ve výstavním prostoru STARS LOVERS & FRIENDS, Na Slupi 17, Praha 2. Základní vstupné na výstavu je 110 Kč, vystavené fotografie je možné v průběhu výstavy zakoupit a po jejím skončení spolu s podpisem autora a pečetí pravosti obdržet.


Výše vstupného na výstavu:
Dospělý: 110 Kč 
Student / kartička ISIC apod. 80 Kč
Senior / OP nebo SENIOR PASS 80 Kč
ZTP: zdarma
Dítě do 6 let: zdarma

Rodinné vstupné: 250 Kč
(2 dospělí + 2 děti mladší 15 let)
O výstavním prostoru STARS LOVERS & FRIENDS:
Dvoupodlažní galerijní prostor a POP UP STORE „STARS LOVERS & FRIENDS“ najdete v centru Prahy, na adrese Na Slupi 17, Praha 2.  Nově otevřený prostor je ideálním místem pro společenské akce, výstavy, setkávání s přáteli, zákazníky i zástupci médií.  Díky dvěma podlažím nabízí možnost rozdělení programu či expozice do více částí. Velkým bonusem je také kouzelná zahrada – zelená „oáza klidu“ ve vnitrobloku budovy. Přidanou hodnotou je navíc snadno dostupná lokace v centru Prahy, nedaleko Karlova náměstí, Vyšehradu či Rašínova nábřeží.

Prostor je vybaven prezentační technikou, showroomem pro potřeby prezentace produktů, barem a zázemím i pro méně formální setkání.

O neziskové organizaci DEBRA ČR
Posláním DEBRA ČR je podporovat lidi trpící nemocí motýlích křídel a jejich rodiny.
Pacientská organizace pomáhá usnadnit život lidem s tzv. nemocí motýlích křídel (Epidermolysis Bullosa, zkráceně EB). &Síří informace o nemoci a možnostech léčby a propojuje pacienty a jejich rodiny z celé ČR. Úzce spolupracuje s týmem odborníků klinického EB Centra. Aktivní člen DEBRA International se zapojuje i do výzkumu léčby EB. Více na http://www.debra-cz.org.

 Foto: Michal Adam a Marek Costey

 


Komentáře čtenářů

Jméno: Email:
Nadpis:
Komentář:

Vulgární a urážlivé reakce budou redakcí smazány
Kontrolní otázka proti spamovacím robotům:
Jaký je součin tří a čtyř? 

ISSN 1802-2863 . Tiráž

Copyright © 2001 - 2024 www.webmagazin.cz Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu redakce Webmagazin.cz zakázáno.
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků.

Redakce, Reklama - Podmínky a právní omezení - Registrace

Vygenerováno za 0.0328 s