Nejste li zaregistrováni, můžete tak učinit zde, nebo si můžete nechat zaslat zapomenuté heslo

Jméno:

Heslo:
 

 ISSN 1802-2863 . Tiráž ...  Dnes je  neděle 19.5.2024, svátek má Ivo 

Hledej

Sociální sítěWebmagazín na Instagramu
Webmagazín na X Twitteru

Spolupracujeme

www.bioscop.cz

www.bontonfilm.cz

www.botanicka.cz

www.divadlodisk.cz

www.divadlonavinohradech.com

www.divadloviola.cz

www.dokoran.cz

www.epocha.cz

www.hostbrno.cz

www.jota.cz

www.knihykazda.cz

www.literarnistrom.cz

www.mestskadivadlaprazska.cz

www.ngprague.cz

www.supraphononline.cz

www.svandovodivadlo.cz


Karty hvězdných duší: Do hloubky jemné duše člověka

14.02.2021   Renata Petříčková   Literatura   Zobraz článek ve formě vhodné pro tisk

Karty hvězdných duší: Do hloubky jemné duše člověkaMystikové, teologové, filozofové, vědci a vizionáři – ti všichni vzhlíželi ke hvězdám. A my to někdy děláme. Koho nikdy nenapadlo, jaké je tajemství té obrovské životní síly, kterou máme, která je ve vesmíru, jak rozsáhlý vesmír je a jak se vůbec přihodilo, že tu všichni jsme a díváme se na hvězdy. Máte takový zážitek za sebou? Ten pocit, který nás přesahuje?


S takovým jsou vytvořeny tyto karty. Původ lidí je ve hvězdách, tvrdí mnohé staré legendy a tato knížka se velmi obsáhle tímto zabývá. Co kultura, to nějaká zmínka o hvězdných lidech, duších…. Následně se vrháme do vlastních duší a do teorií o tom, že jsme všichni z jednoho zdroje. A pokud se cítíte osamělí, divný, vykořenění, nebo „neschopni prázdných hovorů“, uvědomujete si, že tady jsme pro něco víc než jen pro prázdný konzumní život, uspokojí vás pak samotné karty. Hvězdné duše jsou nádherně ilustrované. Je v nich poetický důraz na hvězdnou oblohu, ale také na krásu života na zemi a ty barvy jsou jemné, pastelové, leč tak výrazné.
„Hvězdné duše žijí roztroušeně po naší planetě,“ říká na jednom místě autorka, Rebecca Campell. Můžete se tak cítit? Nebo ne? Osobně bych knížku brala jako pěkné shrnutí filozofického povídání a historických faktů o tom, jak moc jsme propojeni s vesmírem a nechala tento pocit doznít… a pak si vzala do ruky karty s pocitem, který zažíváme, když se díváme na tu hvězdnou oblohu a netušíte, jak se vůbec stalo to, že tu jsme.
Ačkoliv, někdo to v takové chvíli tuší naprosto přesně.
A pak jsou tu tyto karty, jemné, hebké, neskutečně přesné a přímé. Srdce je mostem mezi nebem a zemí a tyto karty promlouvají k srdci:
„Odevzdáš-li se vyšší vůli života, tvůj život se promění v tanec. Pokloníš-li se velkému mystériu a vyslovíš-li přání „prosím, použij mě, prosím, ukaž  mi cestu,“ začneš po krůčcích žít naplněný a autentický život. Vzdáš-li se své osobní vůle – přestaneš vše kontrolovat a přestaneš-li lpět na tom, aby se vše řídilo tvým egem, a otevřeš se vyšší vůli – zjistíš, že jsi vedena. Začneš dýchat dech života…“

Hvězdná aktivace:
Polož kartu na srdce a zašeptej:
„Chci se přestat spoléhat na vlastní síly
a osobní přesvědčení,
a namísto toho se odevzdávám dechu života.
Drahý Bože, pomoz mi,
Abych dokázala odložit vůli svou
a přijmout vůli tvou.
Prosím, veď mě. Prosím, ukaž mi cestu.“

Zkušenosti z praxe: Přesné, jemné, hluboké
Zkušenosti z praxe mi ukázaly, že výklady těmito kartami jsou velmi hluboké a míří přesně tam, kam potřebujeme. Když se však ještě více podvolíme jejich pelu, jejich jemnosti a hloubce, nacházíme v nich ještě hlubší moudrost. Vykládejme je tak, jak jsou… a čtěme si o nich, tím se začneme dostávat stále hlouběji a budou s námi komunikovat ještě přesněji. A poslouchejme je. Ono to, co tu máme jako ukázku vlastně úplně stačí pro úplnou proměnu života.
A o tom to je.
Krásná krabička, nádherná knížečka k nim plná základních informací a příjemného čtení (to doporučuju třeba jako čtení před spaním, lehoučce naladí) a karty, které jsou uměleckými díly – to je celek Karty hvězdných duší.
Stojí za to.

O autorech:
Rebecca Compbell je uznávaná duchovní učitelka a autorka bestsellerů Světlo v temnotě a Povstaň, sestro. Povzbuzuje lidi z celého světa k tomu, aby vyslyšeli volání své duše. V nakladatelství Synergie vyšly její Karty světla.
Danielle Noel je designérka, spisovatelka a vizuální umělkyně. Ve svých ilustracích, obrazech, fotografiích a návrzích splétá dohromady mystické příběhy a intuitivní vize.
Vydalo nakladatelství Synergie Publishing, 2020 https://www.synergiepublishing.com/cs/shop/karty/vykladacky/000502_karty-hvezdnych-dusi.php
 Komentáře čtenářů

Jméno: Email:
Nadpis:
Komentář:

Vulgární a urážlivé reakce budou redakcí smazány
Kontrolní otázka proti spamovacím robotům:
Jaký je součin tří a čtyř? 

ISSN 1802-2863 . Tiráž

Copyright © 2001 - 2024 www.webmagazin.cz Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu redakce Webmagazin.cz zakázáno.
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků.

Redakce, Reklama - Podmínky a právní omezení - Registrace

Vygenerováno za 0.0665 s